Şimdi Ara

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU ** (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
238
Cevap
13
Favori
23.887
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu tablet için kalem alan veya deniyen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsSakallıDede kullanıcısına yanıt

Kontrol ettim öyle bir sorun yok.

• piyasa fiyatı 100-150 lira arasında değişen tablet standı şu an amazon'da 40 lira..

bunun bir tık küçük versiyonu olan telefon tutucu bile 80 liradan satılıyor..

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU **
  • Arkadaşlar mi pad 5 için ekran koruyucu , smart deri kılıf , ve şeffaf modellerimiz geldi .

• MR_ kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, nereden bakabiliriz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • antique kullanıcısına yanıt

Tşkler

• Arkadaşlar yaklaşık 2 aydır kullanıyorum tableti. Kalemini de AliExpress den 650 lira gibi bir ücrete aldım. 18 günde geldi. Kalem performansını beğendim. Yalnız android tarafında kalemi ios daki gibi aktif kullanabileceğimiz uygulama sayısı çok az maalesef. Yukarıdaki yorumlarda 33w ile ne kadar sürede şarj olduğu sorulmuş 45w lık adaptör almıştım. Kutudan çıkan yaklaşık 2.5 saatte şarj ediyor. 45w ile şarj ettiğimde bu süre 1 saat 25 dakika sürelerine indi. Ekran koruyucu olarak 2 tane denedim. Likepaper ekran koruyucu eğer oyun oynayan biriyseniz tercih edebilirsiniz fakat bariz bir şekilde ekran kalitesini düşürüyor. Nano almıştım hepsiburada da sadece bir firmada vardı ekran koruyucu o da kenarlardan hava yaptı şimdi tekrar aldım bi kaç güne gelir onu deneyimlediğimde tekrar yazarım. Amazon ve Netflix de bir problem yok bu arada. Dolby Atmos un farkını hissebiliyorsunuz. Ekran süresi 11 saat üzerinde yoğun kullanımda. Oyun oynadığınızda ise bu süre 7-9 saat arasında değişiyor ama ekranı 60hz e alırsanız bu süre artacaktır. Kılıf olarak da şuan Hepsiburada yurtdışı ürünlerinden 300 civarında olan arkası şeffaf kapaklı kılıfı kullanıyorum memnunum. Sormak istediğiniz bir şey varsa memnuniyetle yanıtlarım. Bu arada cihazın wifi çekimi gerçekten çok kuvvetli bunu söylemeden geçmek istemedim.

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt

Hocam hemen size link vereyim , siz beğenin hocam hepsiburada mağazamız yada buradan verelim

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU **https://www.zoreaksesuar.com/
    Xiaomi Mi Pad 5 Zore Smart Cover Standlı 1-1 Kılıf Xiaomi Mi Pad 5 Zore
    https://www.zoreaksesuar.com/xiaomi-mi-pad-5-zore-smart-cover-standli-1-1-kilif

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU **https://www.zoreaksesuar.com/
    Xiaomi Mi Pad 5 Kılıf Zore Tri Folding Smart With Pen Standlı Kılıf Xiaomi Mi Pad 5 Zore
    https://www.zoreaksesuar.com/xiaomi-mi-pad-5-kilif-zore-tri-folding-smart-with-pen-standli-kilif

• Pinokkyo kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MR_ -- 29 Aralık 2021; 11:38:43 >

• Kırgızistanan gelecek bir arkadaşıma aldırmayı düşünüyorum, yurt dışından gelen tabletlerde telefonlar da ki gibi kapanma durumu söz konusu değil demi ?

• Maalesef alınacak tek Android tablet bu, o da aşırı pahalandı :(

• Zore aksesuarın getirttiği ürünlerden n11 deki satıcılardan birinden kılıf aldım, gayet güzel oturdu, kalitesi de güzel, otomatik uyandırma falan güzel çalışıyor, yurtdışının yarı fiyatına, tavsiye ederim. Stylus alan oldu mu, uygun satan yer bulamadım, muadil ürünler var ama kalitesi ve uyumluluğundan şüphe duydum. Stylus tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim.

• Bu tableti almak istiyorum ama kalem işini nasıl çözebiliriz. iPad pro almak istiyordum ama çok para vermek istemiyorum.

• Kalem Aliexpresste var ama vergiyle 1200 liradan fazlaya geliyor, kılıf da ilk çıktığı zaman aliexpresste bile 200 lira civarıydı Türkiye'ye geldiğinde 90 lira civarına aldım ben, biraz beklemek daha iyi olacak gibi kalem için

• Dün akşam aldım ürünü. Fiyat performans olarak çok tatmin etti. Kalem 1.5 aya kadar gelecek dediler ama o da çok pahalı olur. Klavyeli kılıf 1500 TL civarında. Acaba İpad Pro 11" klavyesiz kılıfı buna uyar mı? Boyut olarak İpad Pro daha büyük görünüyor Cm bazında.

• Kalem almak isteyen olursa aliexpressde bir storeda indirim var şu an, 780tl, kargo ve vergi dahil 936 lira tuttu, bugün sipariş verdim bekliyorum, en son 1200 lira bandındaydı, yorumlar orjinal olduğunu söylüyor, almak isteyen olursa link ekledim

Xiaomi - Mi Pad 5 ** ANA KONU **aliexpress.com
    780.62TRY 23% OFF|MI Xiaomi Stylus kalem Xiaomi Mi Pad için 5 18 dk tam şarjlı 240Hz çekme yazma ekran görüntüsü 152mm tablet ekran dokunmatik akıllı kalem|Tablet Touch Pens| - AliExpress
    https://tr.aliexpress.com/item/1005003422913133.html?gatewayAdapt=glo2tur&spm=a2g0o.9042311.0.0.70244c4dQLxCNf
  • Türkiye'de aldığınız Pad 5 lerin garanti süresi ne kadar ?

• CSHBILAL kullanıcısına yanıt

Türkiye'de satılan elektronik tüm ürünlerin firma tarafından ekstra garanti süresi sağlanmadıkça garantisi 2 yıldır.

• 2 ay önce mi store dan xiaomi pad 5 aldım. Fiyatı 340 Chf ve 5 yıl garantisi var. Xiaomi ülkeye göre farkli garanti süresimi veriyor merak etmiştim, cevabınız için teşekkür ederim.

• dataman kullanıcısına yanıt

Kalem deneyimi nasıl, youtube videolarında çok titreme yaptığını yazıyorlardı.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.