Şimdi Ara

Xiaomi Mi Notebook Air ile tanışın (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
4.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • üzerinde skylake işlemci var, ne yapsın xp mi kullansın?
  • Beyler Xiaomi Air notebook'u ilgiyle yeni takibe başladım ve radarımda. Bir sorum var. Pil süresi UltraBook için bence iyi. 5 saat bile kötü değil, ve hafif kullanımda 7 saate kadar çıktığı söyleniyor incelemelerde. 10 saat falan hikaye tabiki.

Sorum şu: Pil kasaya entegre malum (öyle değil mi), bu pil 2 yıl sonra veya daha kısa sürede öldü diyelim, değiştirme imkanımız var mı, Çin'den pil getirtip laptopu söküp tekrar hayata döndürebilir miyiz?
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Tabii ki çok kolay bir şekilde pili değiştirebilirsin. Çok zor birşey değil biraz dikkat ile herkes yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Tabii ki çok kolay bir şekilde pili değiştirebilirsin. Çok zor birşey değil biraz dikkat ile herkes yapabilir.

Teşekkürler. Off topic olarak soruyorum: hocam kullanıcı adını girerken son karakter sorun çıkarmıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu forumda 2004'ten beri başka forumlarda 2001'den beri kullanıyorum. Hiç sorun olmuyor. Eksisiyle artısıyla...

Not: klavyede sol aşağıda "alt" tuşuna basıp parmağımızı çekmeden en sağ taraftaki "Num lock" panelinden 241'i tuşluyoruz. Sonra "alt" tuşundan parmağımızı kaldırıyoruz.

Not: Her harfin ve simgenin bir kodu var.
  • Arkadaşlar bu modeli sanırım marka yenilemiş aklınızda bulunsun. 8GB RAM yapılmış işlemcide ciddi bir yenileme mevcut ben çok begendim.
    Buradan inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=si1FDojCWHk&t=859s
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhayaldiz1996

Çin’deyim 27 aralıkta Türkiye’ye geleceğim isteyene bu ürünü getirebilirim %11 kar koyarım en fazla

Çin mağaza fiyatları Gearbest ile aynı mı?
    %11 kar niye %11 hocam?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi programmer_onur -- 25 Kasım 2017; 12:53:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcake±

Bu forumda 2004'ten beri başka forumlarda 2001'den beri kullanıyorum. Hiç sorun olmuyor. Eksisiyle artısıyla...

Not: klavyede sol aşağıda "alt" tuşuna basıp parmağımızı çekmeden en sağ taraftaki "Num lock" panelinden 241'i tuşluyoruz. Sonra "alt" tuşundan parmağımızı kaldırıyoruz.

Not: Her harfin ve simgenin bir kodu var.

Klavyede olmayan öşğçiü gibi Türkçe harfleri bu şekilde mi çıkarabiliyoruz.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    Evet tüm harflerin bir kodu var. Aşağıda tam listesini veriyorum. Birilerinin de işine yarar.

Xiaomi Mi Notebook Air ile tanışın

• mcake± kullanıcısına yanıt
    Çok sağolasın Hocam

• mcake± kullanıcısına yanıt
    OK.
  • Türkçe karakter sorununu , ekran klavyesini başlangıç ekranına ve görev çubuğuna sabitliyerek çözdüm.

Win. 10 da arama sekmesine ekran klavyesi diye aratıyorsunuz. Ekran klavyesi çıkınca sağ tıklıyorsunuz görev çubuğuna sabitle sekmesini tıklayıp görev çubuğuna sabitliyorsunuz .
  • quote:

Orijinalden alıntı: talhayaldiz1996

Çin’deyim 27 aralıkta Türkiye’ye geleceğim isteyene bu ürünü getirebilirim %11 kar koyarım en fazla

Kar ile beraber toplam kaça mal olur 1 tanesi?

• Güzel cihaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Mi.com a girip bakabilirsin. Normalde global sitesi açılıyor. Oradan mainland China ya tıkladığında Çince bir site çıkıyor karşına. Google translate ile sayfayı Türkçeye ya da İngilizce'ye çevirebilirsin. Çevirmeden bile az çok anlıyorsun hangi modelin ne kadar olduğunu. Fiyatlar vergiler dahil fiyatlar sanirim.

http://item.mi.com/product/10000032.html

• Ah şunlar bizim ülkeye gelse keşke.
  • Arkadaşlar alıp kullanan var mı? Crystal disk Mark ile test yaptığımda Read 1200 Mb/s alıyorum halbuki üstünde olan Hdd 3000 Mb/s vermesi lazım. Fikri olan var mı?
  • fansız olan 12 inçlik versiyonununu kullanan bir arkadaş mevcut mu?
  • 13.3 lük olanını kullanıyorum . Oyunla hiç aram yok . Isınma sorunu yok, ses yok .
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.