Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.360
Cevap
41
Favori
164.869
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kameranın kötü olduğuna kesinlikle katılmıyorum.

Xiaomi  Mi Note 3 (SICAK FIRSATLAR)
    https://store.donanimhaber.com/82/18/f6/8218f698e3044530a1b14e5036eba42d.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GladeOtomatik -- 22 Ocak 2018; 18:53:28 >

• crossfitter kullanıcısına yanıt
    Gg de 100)20 150/25 tel geçiyor bazıları çek satış bölükünde 1 tl satıyorlar daha uyguna getirirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon Mi 6 ile aynı arka kameraya sahip değil mi..Mi 6 nın kamerası iyi değil.Yani bir çok kullanıcı şikayetçi bu konuda.Özellikle gece çekiminde.Hangisi doğru anlamadım ki..Mi 6 nın kamerası iyi değil derken çok kötü anlamında demiyorum ama beklentinin uzağında..
  • Xiaomi Türkiye'ye ne zaman girecek acaba. Kendi garantisindeki ürünü almak için beklemedeyim. Birkaç ay içinde gelirse hiç beklemeden alırım.
  • Güzel cihaz. Redmi Note 4 almayı planlıyordum ama sanırım bunu alacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi Note 3 Kampanya 1200 TL ye bekleniyor Vatan Hepsi vs yapın gelsin.

• Şu cihaz 200 tl fazla olup ta amoled ekranla gelse üstüne tanımam.

• quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Xiaomi Türkiye'ye ne zaman girecek acaba. Kendi garantisindeki ürünü almak için beklemedeyim. Birkaç ay içinde gelirse hiç beklemeden alırım.

Kısa vadede girmeyecek.

• Migrosta ne kadar ?

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1249

Gg de 100)20 150/25 tel geçiyor bazıları çek satış bölükünde 1 tl satıyorlar daha uyguna getirirsiniz

Teşekkürler...

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/xiaomi-mi-note-3-64gb-6gb-ram-snap-dragon-660-mavi-siyah-basic-piston-kulaklik-hediye-325780409

Linkteki telefonu 30tl çek 100tl mp ile 130tl ucuza kulaklık hediyesiyle ve kargo bedava aldım. İnşallah memnun kalırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crossfitter -- 23 Ocak 2018; 0:08:56 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: yazilimsever

Xiaomi Türkiye'ye ne zaman girecek acaba. Kendi garantisindeki ürünü almak için beklemedeyim. Birkaç ay içinde gelirse hiç beklemeden alırım.

Üçüncü xiaomi telefonum maşallah taş gibi saat gibi işliyor, garantiden yana bir sıkıntı olacağını hiç zannetmiyorum, şuan redmi note 4 kullanıyorum, bir telefon bu kadarmı sorunsuz olur şarjı bu kadarmı iyi gider, kamera Biraz sıkıntılı gibi işte, üzerine para verip note 3 almaya değermi diye düşünüyorum, fiyat iyi düştü..

• Yarın 3 ay önce A101 markete gelen Xiaomi Redmi 4X 32 gb olanı 899 TL'ye alıyorum nasıl tavsiye eder misiniz bu telefonu kullanan çok az var çevremde o yüzden sizlere sormak istedim..
  • güzel telefon incelemelerini izledim ve çok beğendim fakat zenfone 2 kullanan birisi olarak 5,5 inç ekranın tek elle kullanılamaması sorunu gördüğüm kadarıyla bu telefonda da var . ayrıca kamera incelemelerinde mi6 nın görüntü kalitesi 1 tık daha iyi gibi duruyor ama fiyat cidden çok iyi , 6gb ram var en az 3 sene yeter kullanıcıya .
  • global redmi 5 plus çıksada gidip onu alsak bu cihazda fena değil
  • Gg hesaplarınızı kontrol edin; bu telefon için 40 tl indirim çeki var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ROLLING STONES -- 23 Ocak 2018; 2:16:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twonokta

Yarın 3 ay önce A101 markete gelen Xiaomi Redmi 4X 32 gb olanı 899 TL'ye alıyorum nasıl tavsiye eder misiniz bu telefonu kullanan çok az var çevremde o yüzden sizlere sormak istedim..

hocam o para verilmez bence o tele. yakın fiyatta redmi note 4x her açıdan daha iyi bence onu araştırın kendim kullanıyorum. redmi 4x de biraz eski ısınan ve nispeten yavaş bir işlemci var note 4x de ise en güncel işlemcilerden birisi var ısınma yok ve redmi 4x den %50 daha hızlı. ekran daha büyük ben de çok tereddüt etmiştim el küçük olunca ama alışınca çok kullanışlı oluyor. diğer her yönden de üstün zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: ROLLING STONES

Gg hesaplarınızı kontrol edin; bu telefon için 40 tl indirim çeki var.

Yüzsüz adamlar, 6 tl kargo ücreti ödetiyor lar.
    Su geçirmez lik varmı bunda.

• MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Yok diye biliyorum ama Xiaomi su ve toz geçirmez sertifikaları almıyor maliyet yükselmesin diye mi6 da dayanıklı diyorlardı ama yinede Sony Xperia gibi değil.

• ROLLING STONES kullanıcısına yanıt
    Kalkmis sanirim

• cinarealy kullanıcısına yanıt
    Baktım devam ediyor.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.