Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (558. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.448
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hic mi arka kapağı kirip bir deneyim yasayan olmadı ilginç saglam bir arka kapak bulamadim keske plastik bulabilsem camın canı cehenneme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sol ustde uygulama bildirim simgesi gozukuyor acinca bisey cikmiyor bug gibi bisey nasil duzelir bu sorun

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar benim bir sorunum var yardımcı olursanız minnettar olurum.

Telefonum iki gündür numara engellemiyor. Engelleye dokunuyorum hiçbir şey olmuyor. Numarayı listeye elle eklemek istediğimde de durum aynı. Başına +9 koydum, 0'ı kaldırdım yine olmadı. Rehbere kaydettim numarayı yine engellemedi. Yabancılardan gelen numaraları engelleyi aktive ettim yine işe yaramadı. Arama kayıtlarını tümden sildim (1925 taneydi), önbellek vs. temizledim yine değişen bir şey olmadı. Ayrıca engelli listemde hiçbir numara görünmüyor. Normalde işim gereği yüzlerce numarayı engellemiştim ama hiçbiri görünmüyor ve sanırım o numaraların da engeli kalkmış. Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] 

• bekir33 kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam konuyu hortlatmak gibi olmasın ama aynısı benim de başıma geldi. Bir başkasının başına gelirse yardımcı olayım; büyük ihtimalle sıvı temasından dolayı power flexi bozulmuş. İnternet üzerinden 25-30 tlye flex alıp kendim değiştirdim şuan 10 numara çalışıyor.

• Aksam çalışan telefon sabah çalışmaz oldu. Birkac yere gösterdim anakart arizasi dediler, öylece atıl duruyor, yaptiramaz miyim bu cihazı

• Merhaba, telefonumun ekranının 4 kenarında da 2-3 mm genişliğinde renklerin tonunda açılma oluştu. Sebebini ne olabilir?

• mr_death07 M kullanıcısına yanıt

bende de var, tahminim sıvı kaçtı

• Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Bence sıvı teması değil, altta da renk farkı var ama fotoğrafta net değil.

• Selamlar, telefona orjinal rom yükledim şimdi Android 7.1.1 sürüm 9.1.4.0 da, ilk Türkçe Rom buydu, en kararlısı bu mu hatırlamıyorum, bunda su ile root da yapılıyor, en son sürümde magisk gerekiyor sanrım daha root da yapmadım, ne tavsiye edersiniz hangi sürüm en iyisi sizce, custom rom kullanmıyorum.

• Dr.Arhan kullanıcısına yanıt

hocam bende de aynı sorun oldu. engelli listesi de silinmiş, yeni engeli de yaptırmıyor telefon

• deji den pil alıp taktım, yeni telefon almış gibi oldum. pil 2 gün gidiyor,

• Bellek temizleme tuşu çalışmıyor arkadaşlar bir iki gündür fark ettim.

Hani bütün uygulamaları kapatan x var ya o.

Ayrıca ekranı bol de çalışmıyor. Basıyorum üstüne yok

• teksastommiks kullanıcısına yanıt

Hocam hayırlı olsun zahmet olmazsa birkac sorum olacak. Kendiniz mi taktınız? Eli bu işlere yatkın birisi kolay bir şekilde yapabilir mi? Pili taktıktan sonra diğer donanımlarda veya yazılımda herhangi bir sorun durumu oldu mu?

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt

youtube de mi note 3 ün kasa açım ve batarya değişim videolarını izledim telefonu iyice ısıttım yavaş yavaş kendim çokardım, zaten deji pillerde tamir seti de var iş görüyor, ben çocuğun oyuncak plastik bıçağı ile dürterek açtım. internetten b7000 yapıştırıcı sipariş ettim ve yapıştırdım.

yanlız kameranın bir bölümü de arka kapakla geldi, normalde objektife yapışı olması gereken bölümü biraz dürtükleyeke hafif yapışkan sürerek yerine ittim sonra yapıştırdım çuk diye oturdu. şimdi çok memnunum.

yeni telefon almamamın en önemli nedeni yüzlerce defa düşmesine rağmen kırılmaması, çok sakarım bol bol düşürürüm. bu telefon çok sağlam özellekleri de hiç fena değil işimi görüyor yani devamke

• Arkadaşlar bugün itibarıyla emektar Mi Note 3'ümü bırakıyorum, yeni telefona geçiyorum. Telefon hala sapa sağlam. Güncelleme yapmadan ilk zamanlardaki 9.5.4 MIUI sürümü ile kullandım hep. Sadece son birkaç aydır artık şarjının gözle görülür şekilde çabuk bitmeye başladığını gördüm. Bana göre döneminin en iyi f/p telefonlarından biriydi. Kampanyalarla falan 1100-1200 civarlarına alanlar vardı, ki o dönem daha 6 gb ramli telefonlar standart olmamıştı, lüks sayılıyordu.

• Fulton F kullanıcısına yanıt

Ne almaya karar verdiniz hocam 🙂 hayırlısı olsun bakalim

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt

Redmi Note 10 Pro'ya geçtim hocam. Teşekkür ederim. Mi Note 3'ün yeri bir başka olacak bende her zaman.

• Telefondaki yerleşik dosya uygulamasında, LAN bağlantısı ile uzak cihaz eklemeye çalışıyorum. Bağlanmak istediğim cihazın yanı başında olmama rağmen uzun süre tarama yapıyor bulamıyor. Bu sorunu nasıl çözerim?

• Bu telefonu kullanan tek ben kaldım galiba üstteki soruma cevap gelmiyor...

• Elinde temperli cam olan varsa alacağım özelden iletişime geçer misiniz

• 
Sayfa: önceki 556557558559560
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.