Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (530. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hangi temayı kullanıyorsun, bendekiler bildirim sorunlu biraz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınırsız yazan tema hocam.

• Uygulamaların simgelerini nasıl küçültücez arkadaslar?

• Beklentiniz nedir bilmiyorum ama ben miui 11 gayet başarılı buldum.Batarya daha çok gitmeye başladı mesela.Buna tabi en çokta gece modunun etkisi oldu sanırım.ayalar menüsü ve bildirim menüsü daha kullanışlı.2,5 sene oldu hala yağ gibi akıyor.Donduğunu hatırlamam.

• trya06 T kullanıcısına yanıt
    Yeni çıkan telefonlardan daha iyi zaten. Hangi orta sınıf telefonda 6gb ram var! İşlemciyle yukarı, aşağı oynuyorlar sadece. Fiyatı uygun olsa yine alırım, alamasınlar diye yüksek tutuyorlar.
  • Arkadaşlar migros ta powerbank alırken bu telefonu gördüm.Sizce halen sıfırı alınır mı

• redbul_540 kullanıcısına yanıt
    1500 civarındaysa alınır. Redmi note 7 den hatta yeni çıkan redmi note 8 ile yarışır. Kamerası, bataryası 1 tık geri kalır gerisi aynıdır.
  • trya06 T kullanıcısına yanıt
    Güncelleme öncesi telefon mi box s bağlanıyordu şimdi yansıtmayı açıyorum sadece TV yi görüyor mi box s i görmüyor.yok mu bunun bir çaresi

• telefonun çizgi kilidini doğru girmeme rağmen kabul etmiyor kendi kendine şifre mi değişti anlamadım parmak izinde sıkıntı yok ama böyle bir şey yaşayan oldu mu? çok acil çözmem lazım

güncelleme ayarlardan şifreyi değiştirmeye çalıştığımda şifreyi girince ayarlar durdu diyip atıyor beni sistemsel bir sorun sanırım ama birden nasıl oldu anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senaydn -- 25 Kasım 2019; 21:57:21 >
  • redbul_540 kullanıcısına yanıt
    Hocam kaç paraydı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • senaydn kullanıcısına yanıt
    Biliyorum klişe olacak ama belki faydası olur, teli yeniden başlatmayı denediniz mi?

• Selam millet, resimde gördüğünüz gibi ekranın altında reklam var nasıl kurtulabilirim?
    Chrome tarayıcının çerezlerini falan temizledim hâlâ kaybolmadı.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• Telefon nasıl olduysa karanlık moda geçti normale nasıl çevirebilirim

Miui 10 sürümündeyim

Edit_cozum:https://www.getdroidtips.com/how-to-disable-dark-mode-on-xiaomi-device-after-receiving-miui-10-3-1-0-version/

Böyle bir çözüm olmasi çok ilginç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 29 Kasım 2019; 0:45:50 >
  • https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/xiaomi-mi-note-3-seffaf-silikon-kilif-ultra-ince-020-mm-P253634413

Arkadaşlar bu kılıftan sipariş eden oldu mu? Kılıfın ince, şeffaf ve tam oturmasını istiyorum kenarları çıkacak gibi olmasın tavsiyelerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Selam millet, resimde gördüğünüz gibi ekranın altında reklam var nasıl kurtulabilirim?
    Chrome tarayıcının çerezlerini falan temizledim hâlâ kaybolmadı.

Sadece Dh de var o reklam.

• MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Öyleydi. Reklamın sol üst köşesinde X işareti vardı dokununca gitti 2 gündür yok bakalım.

• Merhaba arkadaşlar.
    Ayda yilda bir girdiğim icin özü r diliyorum. Ama nedense mailler gelmemeye başladı.
    "Hesap bilgilerini süresi dolmuştur. Yeniden oturum acmak için dokunun" uyarisi var dokununca da imlec "sunucu kisminda duruyor. Sifre kısmına getiremiyorum. Sunucu kismi degismesi gerekiyor mu nasil degistirecegiz. Gmail kullaniyorum. Mail uygulamasida sistemin kendi uygulamasi. Xiaomi nin yani..

• Kulaklık dönüştürücü aldım ama ses tek kulaklıkdan geliyor neden öyle
  • Bu miui 11 ile 4.5 g yazmaya başladı Vodafone'da. Bu telefonda band20 desteği yoktur normalde band20 mi açıldı acaba. Benim bir arkadaşımda da mi5s plus var onda miui 10 var 4g yazıyor ve hattı vodafone. Aynı alanda ölçüm yaptığımızda mi note 3 en az10 mbps fazla çıkıyor ölçümlerde. Bu konuda bilgisi olan var mı?

• Erbaa82 kullanıcısına yanıt
    Hocam Vodafone daha önce kullanıyordum. Zaten 4.5g çekiyordu. Daha önce bulunduğunuz alanda Vodafone 4.5g çeken birisi var mıydı? Çünkü operatörler bazen kapsama alanlarını genişletiyorlar. Misal ben kardeşimin evinde berbat bir 3g çekimi yaşarken şimdi 4.5g ile bağlantı gelmiş. ( Diğer telefonlarda çekmiyordu.)

• 
Sayfa: önceki 528529530531532
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.