Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (529. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: altan0348

Nihayet eu rom kurdum. Valla telefon on numara oldu. Gerçi 3 gün uğraştım ama olsun. Sürüm miui 10.5 xiaomi.eu 9.8.29 yazıyor. Sizce miui 11 e geçeyim mi? Geçenler memnun mu?
    Bence her güncelleme şarja olumsuz etki yapıyor.
    Pilimizin ölme ihtimalde yüksek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Aynen. Global kararlida 11 e geçtim şarj çabuk bitmeye başladı. Şimdi 1.5 günü buluyor bu sürümde.

• Güncelleme geri çekildi galiba. Daha öne bildirim çıkıyordu MIUI 11 için artık gelmiyor.
  • miu11 de whatsapp acayip kasmaya bailadı, mesajlar geç gidiyır nedendir?

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Sorun mu vardı yazılımda? Geride çekilmiş çünkü, bildirim gelmiyor artık.
  • bana v11.0.3.0.pchmixm için güncelleme bildirimi geldi ama güncellemedim. bu sürüme geçen var mı.
  • bilmiyorum keşke geçmeseydim, whatsappta mesaj yazıyorum gönderiyorum 2 sn sonra gidiyor, bazen çift gönderiyor anlamadım...

zaten abi güncellemelerle ne değişiyor ki? 2 yıldır kullanımımıa etki eden bir güzellik değişiklik geldiği yok, her şey aynı işte hiç yapmamak lazım...
  • cryphos kullanıcısına yanıt
    Bu sabah güncelledim. Netflix ve Google maps küçük ekrana alınca taşınamıyor, tekrar büyük ekran olmuyordu o düzelmi. Simgeler biraz deiğiklik kazanmış daha pastel olmuş. Dijital denge diye bir şey gelmiş ayarlara neyi ne kadar kullandığını gösteriyor sanki şimdilik gördüklerim bunlar. Bir telefon görüşmesi yaptım sanki ahize sesi düzelmiş mi acaba bana mı öyle geldi bilemedim. Kameraya da ekstra manuel çekim için alan eklenmiş. Ayarlar kısmının içi biraz değişmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rogeriogeni -- 14 Kasım 2019; 11:49:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogeriogeni

Bu sabah güncelledim. Netflix ve Google maps küçük ekrana alınca taşınamıyor, tekrar büyük ekran olmuyordu o düzelmi. Simgeler biraz deiğiklik kazanmış daha pastel olmuş. Dijital denge diye bir şey gelmiş ayarlara neyi ne kadar kullandığını gösteriyor sanki şimdilik gördüklerim bunlar. Bir telefon görüşmesi yaptım sanki ahize sesi düzelmiş mi acaba bana mı öyle geldi bilemedim. Kameraya da ekstra manuel çekim için alan eklenmiş. Ayarlar kısmının içi biraz değişmiş.
    Şarj konusunda kullandıkça bilgi verirseniz güzel olur. Eskiye göre daha mı iyi yoksa daha mı kötü diye. Teşekkürler
    Şarj noktasında MIUI 10 ile aynı fakat uygulamalar sanki biraz yavaşlamaya başladı. Ahize sesi biraz yükseldi gibi geldi.

• İkonlar ve yazılar fazla büyük değil mi

• Ben de eu rom kurdum bugün ama gcam işini çözemedim bir türlü

• Temayı değiştirebilirsin hocam. Ben öyle yapmıştım.

• Selamlar, hayırlı cumalar.

Ben telefonda microsoft launcher kullanıyorum. Güncellemede tema, launcher ayarları dışında gelişme var mı? Batarya performansı için pek olumlu yorum yapan yok henüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baracuda43 kullanıcısına yanıt
    Globalde de bataryadan yakınanlar olmuş. En iyisi MIUI 10 da kalmak, şimdilik
    Şarjda çok büyük bir değişim fark etmedim ben genelde iş yerinde usbye takıp şarj ediyorum. Bu pazar deneyip bakayım ona da biraz ağırlaşmış gibi geliyor telefon ama bence fontların ve simgelerin büyük olmasından dolayı böyle geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogeriogeni

Şarjda çok büyük bir değişim fark etmedim ben genelde iş yerinde usbye takıp şarj ediyorum. Bu pazar deneyip bakayım ona da biraz ağırlaşmış gibi geliyor telefon ama bence fontların ve simgelerin büyük olmasından dolayı böyle geliyor.
    şarjı ne kakar gidiyor. ben şuan mui 10 da 5-6 saat arası ekran süresi alıyorum. ilk aldığımda 7 saati rahat geçiyordu.
    Ben de MIUI 11 de şu an en az 6 saat en fazla 7.30 saat alıyorum. Günü çıkarıyor. İnternet sürekli açık değil. Oyun felan oynamam. Genelde de %15-20 civarı kalınca şarja takıyorum. MIUI 10'da da aynı süreleri alıyordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mf.kaya -- 15 Kasım 2019; 15:38:48 >
  • Ben halen memnunum. Şarj süresi gayet iyi. 3 ay sonra 2 senesi dolacak bir telefona göre halen çok iyi. Öncekine oranla bazı ekran mesajları büyümüş. Mesela sms sileceksiniz ekrana gelen silinsin mi görseli büyümüş. Telefon halen yağ gibi akıyor. Farklı launcherlara bir türlü alışamadım ve sürekli kendi arayüzüne dönüyorum :) Uygulama çekmecesi olsa daha iyi olurmuş ama.

Kamera ekranında manuel çekim zaten vardı ekstra ne gelmiş fark edemedim.

Aldığımdan beri de hiç format sıfırlamayla uğraşmadım. Bütün gelen güncellemeleri direk üstüne yükledim ve yükledikten sonra da sıfırlama vs yapmadım. Buna rağmen memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 527528529530531
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.