Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: chemist06 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
10.698
Cevap
190
Favori
465.179
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    12977 Mesaj

Ekim sonu çin beta, iki aya da stabil global çıkar.
    |
    |
    mng kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaşlar bu telefonda sim kart sifresini nereden kaldirabilirim bulamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Arama kısmına yazsan çıkıyor aslında. Ezbere bilmiyorum ama güvenlik kısmının altında olur genelde.
    |
    |
    ultrAslan-BH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Intel i7 4790K - MSI Z97 Gaming 7 - Gskill 4x4gb 1600mhz - Zotac GTX 1070 Amp Extreme - Samsung 850 EVO 250gb - Seagate 1tb - Corsair RM850X - Coolermaster Hyper 612s - Cooler Master Master Gel Maker Nano - COOLER MASTER SILENCIO 650 PURE - 6x LC-Power AiRazor 120mm - Samsung S24D590PL - CM Storm Inferno - Razer Vespula - Logitech Z600 - Kingston HyperX Cloud 2 - Zyxel VMG-3925
  • Yarbay
    4305 Mesaj

Aramaya yazdım hocam sim kilit parola vs ama bir türlü bulamadım...

Edit: iyice kurcaladım buldum sonunda.

Ek ayarlar_ gizlilik_turkcell(yada hagi op. Kullaniyorsaniz) sekmesi altinda.

Maalesef aramaya sim vs yazınca çıkmıyor bir türlü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 10 Ekim 2019; 10:39:44 >
    |
    |
    Swothra kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Merhaba, benim note 3 ile ilgili aorunum var. Aslinda sorunda cok sistemdeki degismeyen ekran parlakligi.
    Gunesli gunde telefonu gunese tutp film izledigimde ekran acayip sekilde parlaklasiyor ve net goruntu veriyor.
    Ancak normal bir ortamda ayni ekran parlakligini alamiyorum. Yukledigim ekran parlakligi olceriyle gunesli zamanda aldigim sonuc ile normal ortamdaki sonucu alamiyorum.
    Lux yukledim screen control yukledim ama bir turlu olmadi.
    Bu konuda bana yardim edecek olan olursa sevinirim.

|
    |

DOKUNMA BANA ELLERİN TUTUŞUR
    DOKUNMA BANA SENDE YANASIN....
  • Teğmen
    237 Mesaj
    Ayrica ekran kiliti olayinda yuz tanima olayi ilk zamanlarda vardi simdi gelmedi hala. Alternatifi olan uygun uygulama tavsiyesi olan varsa sevinirim. Bu tlfonun alternatifi baska cihaz begensem degisicem ama hala esdeger goremedim.hem fiyat hemde performans olarak. Tek eksisi gece kamera cekimi berbatti harici goremedim

|
    |

DOKUNMA BANA ELLERİN TUTUŞUR
    DOKUNMA BANA SENDE YANASIN....
  • Yarbay
    2588 Mesaj
    Arkadaşlar 1000 tl ye mi.note 3 arkadaş bana sat.diyor ben 1200 tl ye mi a3 buldum kayıtlı.sizve mi note 3 satıp a3 almaya değer mi? Aklımı.karıştıran mi.note3 deki oisi kaybetmek olacak. Sizce kayıp mıdır ois olmaması?

quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Arkadaşlar 1000 tl ye mi.note 3 arkadaş bana sat.diyor ben 1200 tl ye mi a3 buldum kayıtlı.sizve mi note 3 satıp a3 almaya değer mi? Aklımı.karıştıran mi.note3 deki oisi kaybetmek olacak. Sizce kayıp mıdır ois olmaması?
    Hocam tercih meselesi ama şahsi olarak ben asla A3'e geçmezdim. Güncelleme desteği dışında Mi Note 3'e göre bir artısını göremedim şöyle teknik detaylarına tekrar göz attım da. Belki gözden kaçırdığım bir şey vardır ama bence A3 için Mi Note 3 bırakılmaz.

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Yarbay
    2588 Mesaj

Hocam amoled ekran, daha iyi kamera ve selfie kamerası, kulaklık girişi, ufs 2.1 hafoza hızı daha iyi batarya. Daha geniş ekran bunlar aklıma gelenler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Fulton kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1580 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Hocam amoled ekran, daha iyi kamera ve selfie kamerası, kulaklık girişi, ufs 2.1 hafoza hızı daha iyi batarya. Daha geniş ekran bunlar aklıma gelenler
    Hocam o halde seçim senin. Ne istiyorsan iyice düşün karar ver. Ben mesela amoled ekran aramam, zaten amoled ekranların da yandığını falan duymuştum fazla sorun çıkarıyorlar diye biliyorum; haydi öyle olmasa bile düz led ekran telefonda bana yeter de artar. Kamera kısmında da profesyonel biri olmadığımdan Mi Note 3 hayli hayli yetiyor. Selfie ile zaten işim olmaz. Bir kulaklık girişi ve hafıza hızı benim ilgimi çekebilir.

Dediğim gibi ben kendi tarzımı az-çok yazdım üstte. Sen de tarzını ve isteklerini düşün.
    |
    |

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)
  • Teğmen
    140 Mesaj
    Dostlar, bu cihazimiz 120 yada 240fps ağır çekim yapabiliyor mu? Slow motion cok berbat da

|
    |
    Telefonla konusurken kulagin ekrana degmesi sonucu sacma sapan yerlere girme sorununu nasil cozucez. Gun gectikce daha kotu oluyor sanki. Son zamanlarda telefonla konusurken kulagimda bir yandan arkadaslarima mesaj gondermeye kadar ileri gitti. Sorun telefonda mi yoksa kulagimda mi anlamadim :)

Orijinalden alıntı: girdap7

Telefonla konusurken kulagin ekrana degmesi sonucu sacma sapan yerlere girme sorununu nasil cozucez. Gun gectikce daha kotu oluyor sanki. Son zamanlarda telefonla konusurken kulagimda bir yandan arkadaslarima mesaj gondermeye kadar ileri gitti. Sorun telefonda mi yoksa kulagimda mi anlamadim :)
    Cep modu gibi bir ayar vardı galiba

|
    |
    Benim cihazda şöyle bir şey le karşılaştım. Mesajlar - ayarlar - ek ayarlar - sim kart depolama
    Girdiğim zaman karşıma şöyle bir şey çıktı bu cşhaza daha önce sim kart takılmış sanırım çünkü numarayı aradığım zaman bir kadın açtı ve bilgisinin olmadığını söyledi
    Not ben cihazı nşsan 2019 da sıfır aldım
    Burda kasım 2018 yazıyor

Orijinalden alıntı: ran bey

Arkadaşlar merhaba
    Benim cihazda şöyle bir şey le karşılaştım. Mesajlar - ayarlar - ek ayarlar - sim kart depolama
    Girdiğim zaman karşıma şöyle bir şey çıktı bu cşhaza daha önce sim kart takılmış sanırım çünkü numarayı aradığım zaman bir kadın açtı ve bilgisinin olmadığını söyledi
    Not ben cihazı nşsan 2019 da sıfır aldım
    Burda kasım 2018 yazıyor
    Bunlar sim kartınıza kaydedilmiş olan smsler.

|
    |

• Er
    3 Mesaj
    Hocam bende böyle bir numara hiç bir zaman olmadı abim diye kayıtlı kimse olmadı
    Sizin cihazda bu ekranda durum ne acaba

Buradaki mesajların cihazla alakası yok. Sim karta kaydedilmiş sms ler. Sim kartınız ne zamandır sizinle? Eğer yeni aldısaynız iade ya da müşteri temsilcisi vs. sim kartı kendi cihazına takıp numara kaydetmiş olabilir. Ama kesinlikle cihazla alakası yok durumun.
    |
    |
    ran bey kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Hocam bende böyle bir numara hiç bir zaman olmadı abim diye kayıtlı kimse olmadı
    Sim kartta kaydedilmiş sms'ler var bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jahnny -- 16 Ekim 2019; 20:53:57 >
    |
    |

|
    |

Alakası var mı tam emin değilim de mesela siz bu sim kartı almadan başkası aynı sim kartı veya numarayı kullanmış olabilir. Aldığınız numara daha önce kullanılan ve sonrasında boşa çıkan havuza düşen bir numara olabilir. Ama o durumda havuza düşen numaralarla ilgili kayıtlar hala tutulur mu bilmiyorum işte emin olamadığım kısım burası.
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
üniversite
SEO
son dakika
SEO
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.