Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
10.613
Cevap
190
Favori
459.393
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Xiaomi >> Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
Giriş
    10869 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Frapz2k

Benimde ahize de problem var bazen birisini aradığımda ne ses geliyor ne sesim gidiyor. Ayriyetten bildirimlerde de sorun var. Bazı uygulamalardan bildirim gelmiyor mesela ben mackolik cok kullanıyorum gol oldugu zaman bildirim gelmesi lazim ama gol olduktan 20dk sonra falan geliyor bildirim. Böyle sorunlar yasayan varmı benden baska?
    Aynen bende de var, guncellemeden sonra bas gosterdi. Insallah cozulur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kursadyagmur

Var
    ben açıyorum ön kamerayı portre moduna alıyorum ama arkayı bulanıklastırmyor miui 10 kurulu
    (FX 8350/TT Contac30/Asus M5A99X EVO R2.0/HD7850 O.C. GDDR5 2GB 256BIT(1000/1300) /TT CHASER MK-I FULL TOWER/Seagate 1TB-Corsair 120GB LS SERISI/GSKILL (2X4GB) RIPJAWSX 1866MHZ/COOLER MASTER GX750 WATT)
  • Yüzbaşı
    486 Mesaj

Şekilde var görüntüde yok hocam. Bunun için geribildirim oluşturdum sizler de oluşturun. Umarım dikkate alıp güncelleme yaparlar.

|
    |
    the2hun kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    +az önce ekran videosu çekmem gerekti. Videoyu çekiyor ama ses yok. Ayar vs kısmıda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz Muay -- 22 Aralık 2018; 18:44:9 >
    |
    |

Piranha zen S5Colossous rom.https://drive.google.com/open?id=0B5nOvOCQ2i25LVhodjFIb0NDVlU

• Yüzbaşı
    748 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: delgado12

Arkadaşlar yardım edecek yok mu sıfır note 3 aldım ambalajını ben açtım ama jelatinin üstünde ufak tefek çizikler var. İade mi edeyim yoksa normal mi?
    cihazlar tr ye girerken CE damgası vurabilmek adına açılıyor diye okumuştum bir yerde, ben aldığımda jelatin üzreinde kabarcıklar vardı dert etmedim....

|
    |

24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Yüzbaşı
    486 Mesaj

Benim için yeterli bu ses seviyesi ve kimseden de şikayet gelmedi. Yalnız ben böyle bir durumda olsam çok da rahatsız eden bir durum değilse vermem şahsen.

|
    |
    Scarface007 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefon 1günü çok rahat çıkardığı için batarya hiç takip etmiyorum artık. En kötü zamanda dahi 6saatin altına düştüğünü sanmıyorum.

Bugün %13e kadar 6buçuk saat ekran süresi vermiş. Bir mi max serisi kadar olmasada iyi yine.

|
    |
    hunter1 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ben konuşurken güzel geliyor ses ama karşı taraf sesin derinden geliyor vs. diyince kafam takıldı.

|
    |
    mf.kaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    24 - Prison Break - Lost - Dexter - Breaking Bad - The Event - Sons of Anarchy - Game of Thrones - Heroes - Merlin - The Walking Dead - Spartacus - Camelot - Dark Blue - Breakout Kings - Sherlock - The Confession - Touch - Nikita - Arrow - Fringe - True Detective - Hannibal - Gangland Undercover - Banshee - Daredevil - Blue Mountain State - 13 Reasons Why - Narcos - Stranger Things - Dark - La Casa de Papel - Homeland - Peaky Blinders - 11.22.63 - Black Mirror - Chernobyl
  • Yarbay
    2246 Mesaj
    RRelevant

Şu bildirim sorunlarından gına geldi artık bende şu rom işlerine gireceğim sanırım hiç bilmiyorum ama bakalım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yüzbaşı
    486 Mesaj

Bunun ne farkı var hocam?

Edit: Kendi kullandığınız eu rom'dan. Bir de bilgi amaçlı soruyorum ona göre cevaplayiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mf.kaya -- 23 Aralık 2018; 15:22:39 >
    |
    |
    efebora06 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şu ana kadar bir fark göremedim sanırım pil ve sistem optimizasyonu olmuş

|
    |
    mf.kaya kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Arkadaslar bu son guncellemeden sonra temalardan tema yukluyorum fakat tema uyumsuz oldugu icin bazi ozellikleri calismiyor diyor ve bildirim paneli falan degismiyor.bunun nedeni nedir bilen varmi acaba

• Yarbay
    11561 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Beins spor uygulamasindan hic bildirim gelmiyor son guncellemede uygulamayi silip yuklesem duzelir mi ?
    Hocam telefonun Ayarlar - Yüklü Uygulamalar bölümünden bu uygulamayı açın ve Otomatik Başlatma seçeneğini aktif edin.

Bana da MIUI 10 sonrası kullandığım e-Mail uygulaması ve Donanım Haber uygulamasından bildirim gelmiyordu bu şekilde düzeldi.

Saolasin deniyim

|
    |
    Pulstar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    7866 Mesaj

Banada gmailden uygulamaya girmediğim sürece bildirim gelmiyor , otomatik başlatmada gmail yok , yüklü uygulamalarda da gmail de otomatik başlatma seçeneği yok , cihaz mi8 , mi note 3 de sıkıntı yok.
    |
    |
    Pulstar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: __Nikolaus__

Banada gmailden uygulamaya girmediğim sürece bildirim gelmiyor , otomatik başlatmada gmail yok , yüklü uygulamalarda da gmail de otomatik başlatma seçeneği yok , cihaz mi8 , mi note 3 de sıkıntı yok.
    Hocam ben MyMail uygulamasını kullanıyorum. Bana ondan bildirim gelmiyordu bu şekilde düzeldi.

GMail uygulamasını kullanmayalı uzun zaman oluyor.
    |
    |
seo paketleri
Bey Azura
Mobilya Takımları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,266
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.