Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (465. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: krsd17

Var
    ben açıyorum ön kamerayı portre moduna alıyorum ama arkayı bulanıklastırmyor miui 10 kurulu
  • the2hun kullanıcısına yanıt
    Şekilde var görüntüde yok hocam. Bunun için geribildirim oluşturdum sizler de oluşturun. Umarım dikkate alıp güncelleme yaparlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyandırmak için cihazı kaldırın. Miui 10 güncellemesi ile bende çalışmıyor. Önce çalışıyor idi saate vs bakmak için telefonu kaldırınca ekran açılıyordu.
    +az önce ekran videosu çekmem gerekti. Videoyu çekiyor ama ses yok. Ayar vs kısmıda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz Muay -- 22 Aralık 2018; 18:44:9 >
  • Miui 10 da en çok sıkıntı batarya süresi ile alakalı herhalde. 10 a geçeli yaklaşık 1 hafta oldu. Batarya sonuçlarım aşağıda. Bence eskisinden de iyi

• quote:

Orijinalden alıntı: delgado12

Arkadaşlar yardım edecek yok mu sıfır note 3 aldım ambalajını ben açtım ama jelatinin üstünde ufak tefek çizikler var. İade mi edeyim yoksa normal mi?
    cihazlar tr ye girerken CE damgası vurabilmek adına açılıyor diye okumuştum bir yerde, ben aldığımda jelatin üzreinde kabarcıklar vardı dert etmedim....

• Arkadaşlar bu sesin karşı tarafa kısık gitme durumu için garantiye veren oldu mu? Delta garantili baya şikayet eden var deltadan daha başka sorunlar çıkarmalarından korkuyorum

• Scarface007 kullanıcısına yanıt
    Benim için yeterli bu ses seviyesi ve kimseden de şikayet gelmedi. Yalnız ben böyle bir durumda olsam çok da rahatsız eden bir durum değilse vermem şahsen.

• hunter1 kullanıcısına yanıt
    Telefon 1günü çok rahat çıkardığı için batarya hiç takip etmiyorum artık. En kötü zamanda dahi 6saatin altına düştüğünü sanmıyorum.

Bugün %13e kadar 6buçuk saat ekran süresi vermiş. Bir mi max serisi kadar olmasada iyi yine.

• mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Ben konuşurken güzel geliyor ses ama karşı taraf sesin derinden geliyor vs. diyince kafam takıldı.

• Şu bildirim sorunlarından gına geldi artık bende şu rom işlerine gireceğim sanırım hiç bilmiyorum ama bakalım :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Bunun ne farkı var hocam?

Edit: Kendi kullandığınız eu rom'dan. Bir de bilgi amaçlı soruyorum ona göre cevaplayiniz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mf.kaya -- 23 Aralık 2018; 15:22:39 >
  • mf.kaya M kullanıcısına yanıt
    Şu ana kadar bir fark göremedim sanırım pil ve sistem optimizasyonu olmuş

• Arkadaslar bu son guncellemeden sonra temalardan tema yukluyorum fakat tema uyumsuz oldugu icin bazi ozellikleri calismiyor diyor ve bildirim paneli falan degismiyor.bunun nedeni nedir bilen varmi acaba

• Beins spor uygulamasindan hic bildirim gelmiyor son guncellemede uygulamayi silip yuklesem duzelir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arnold Schwarzenegger

Beins spor uygulamasindan hic bildirim gelmiyor son guncellemede uygulamayi silip yuklesem duzelir mi ?
    Hocam telefonun Ayarlar - Yüklü Uygulamalar bölümünden bu uygulamayı açın ve Otomatik Başlatma seçeneğini aktif edin.

Bana da MIUI 10 sonrası kullandığım e-Mail uygulaması ve Donanım Haber uygulamasından bildirim gelmiyordu bu şekilde düzeldi.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Saolasin deniyim

• Pulstar kullanıcısına yanıt
    Banada gmailden uygulamaya girmediğim sürece bildirim gelmiyor , otomatik başlatmada gmail yok , yüklü uygulamalarda da gmail de otomatik başlatma seçeneği yok , cihaz mi8 , mi note 3 de sıkıntı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Banada gmailden uygulamaya girmediğim sürece bildirim gelmiyor , otomatik başlatmada gmail yok , yüklü uygulamalarda da gmail de otomatik başlatma seçeneği yok , cihaz mi8 , mi note 3 de sıkıntı yok.
    Hocam ben MyMail uygulamasını kullanıyorum. Bana ondan bildirim gelmiyordu bu şekilde düzeldi.

GMail uygulamasını kullanmayalı uzun zaman oluyor.
  • Merhaba arkadaşlar. Eşim uzun süredir mi note 3 kullanıyor ve çok memnun. Ben özellikle çok araştırarak almıştım.

Sorunumuz alttaki tuşların çalışmaması. Ama garip bir şekilde. Mesela parmak izi okuyucusu çalışıyor. Ama sadece parmak izi okuyor. Ana menüye döndürme işlemini yapmıyor.

Geri tuşunda bir sorun yok. Menü tuşu da son kullanılanları getirmiyor ama menüye giriyor.

MIUI 10 a geçince düzelir dedim gene aynı. Baya araştırdım bir sonuç alamadım. Telefonlarla baya ilgiliyim ama sorunu çözemedim.

Son olarak hızlı erişimi açtım. Çok komik ama onda da ekran görüntüsü alma, geri tuşu vb. çalışıyor ama Ana menüye dönme ve son kullanılan uygulamalar çalışmıyor.

Var mı bir fikri olan?

• 
Sayfa: önceki 463464465466467
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.