Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (467. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yapmadım hocam, kusura bakmayın tel konusunda pek bilgili değilim. Sifirladigim takdir de rehber vs hepsi silinecek değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pape kullanıcısına yanıt
    Rehberiniz,resimleriniz vs email ile senkronize ise silinmez, Sıfırlamadan önce bilgisayara bağlayıp önemli bilgilerinizi yedekleyip fabrika ayarlarına dönün.
  • efebora06 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: trya06

Arkadaslar bu son guncellemeden sonra temalardan tema yukluyorum fakat tema uyumsuz oldugu icin bazi ozellikleri calismiyor diyor ve bildirim paneli falan degismiyor.bunun nedeni nedir bilen varmi acaba
    Miui 10 uyumlu tema bulup yüklemeniz gerekiyor.

Temaların içinde olmayan dışarıdan bir tema yüklemek için şu uygulamayı öneririm.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mixapplications.miuithemeeditor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 25 Aralık 2018; 19:2:32 >
  • Telefonun fontlarını değiştirmek için kolay bir yol varmış. Bende yeni öğrendim pek miui forumlarını gezmediğimden bilmiyordum :) Belki bilmeyen vardır diye yazayım.

Ayarlar > Ek Ayarlar > Bölge kısmından hindistanı seçtikten sonra Temalar uygulamasına girdiğinizde altta font seçeneği çıkıyor.

Fontu değiştirdikten sonra isterseniz bölgeyi tekrar Türkiye yapabilirsiniz. Tabi yaptıktan sonra ve telefonu resetledikten sonra font kısmı kapansa da değiştirdiğiniz fontta kalıyor.
  • mersinaki M kullanıcısına yanıt
    Türkçe karakter uyumlu var mı ?
  • Bolgeyi hindistan yapmaya gerek yok.temalarda arama kismina aafont yada font yazin yeterlidir.

• Mi Note 4 ne zaman çıkar acaba? Efsane Note 3'den sonra beklediğim bir telefon...
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Türkçe karakter uyumlu var mı ?
    Denediklerim arasında Türkçe karakter sorunu yaşamadım hocam. Belki telefonun dili Türkçe olunca ona göre seçenekler çıkartıyordur bilemiyorum.

Bu arada font sekmesi dışında müzik sekmesi de çıkıyor. Ama hint müzikleri daha çok galiba pek kurcalamadım :)

Örnek olarak ben fontu şöyle ayarladım.

• quote:

Orijinalden alıntı: trya06

Bolgeyi hindistan yapmaya gerek yok.temalarda arama kismina aafont yada font yazin yeterlidir.
    Aynen böyle de çıkıyormuş. Peki beğenmeyip geri almak istersek ne yapmamız gerekiyor ? Bölge seçimi yaptığımızda fontun default yani ilk haline geri dönme seçeneği var. Ama bu şekilde aratıp fontu uygularsak nasıl geri dönebiliriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Mi Note 4 ne zaman çıkar acaba? Efsane Note 3'den sonra beklediğim bir telefon...
    Hiç bi emare yok yaz aylarından beri ara ara bakıyorum. Bi kaç ay önce tahminim mi 8 se Vb. İle orta üst segment note serisinin yerini dolduracakları idi. Sonrasında da lıte çıkınca bu ihtimal dahada güçlendi. Bi kaç habere denk geldim ama ciddiye alıncak bişey göremedim şimdiye kadar.

Bu fontun ismi nedir?
  • Hocam hindistana çevirdikten sonra eski ayarlara dönmeyi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Ayrıca bir font buldum telefon daha bir şık oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Bu fontun ismi nedir?
    Moby Zombie Flow diye geçiyor. Font kısmında ilk çıkan Mobyfontun altında daha fazlaya tıklayıp aşağıya doğru devam ederseniz de bulabilirsiniz. Bu arada bölge değiştirince temalar içinde arama yapılamıyormuş.

• deepkurt kullanıcısına yanıt
    Gelmeyecek hocam seriyi bitirdiler , mi8 se , mi8 lite gibi dandik cihazlar geldi note serisi yerine.

Hala yeni cıkan bircok cihazdan daha iyi , kamerasında ois , nfc , kızılötesi , batarya , ram miktarı vs komplike bir cihaz Note 3 , her yeni gelen cihazın ise mutlaka bir eksiği var.

Bu cihazın home tuşunun önde olması bile başlı başına tercih sebebi. Bi ara mi8 var diye satmaya karar vermiştim sonra hemen vazgeçtim , mi8 satarım ama bunu en az 3 sene kullanırım.

Bi ara gcam yüklemeyi düşünüyorum ama başarabilirmiyim fikrim yok , onuda yaparsam efsane olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodegan

Hocam hindistana çevirdikten sonra eski ayarlara dönmeyi rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Ayrıca bir font buldum telefon daha bir şık oldu
    Denedim. Hiç fena durmuyor sadece biraz küçük ve ince gibi.

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 26 Aralık 2018; 17:2:16 >
  • Android PİE güncellemesi 2019'un 3. çeyreği olarak belirtiliyor.Bize gelmesi yine miui 10 gibi yıl sonunu bulur :)

Evet bana da küçük geldi yazı boyutundan orta yaptım çok tatlı oldu :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Yapabilirseniz eğer çok mutlu olursunuz. Kamera adeta çağ atlıyor. Telefona olan bakış açım değişti. Değiştirmeyi düşünüyordum tam :)
  • 
Sayfa: önceki 465466467468469
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.