Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ha tamam o zaman :) ben yanlış anlamışım
    teşekkürler
  • Huawei honor v10 ya da bu telefon arada kaldım..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada dan aldığım mavi mi note 3 ekranının sol alt tarafında siyah bir nokta var. Büyük ihtimalle ölü piksel kümesi iade talebi oluşturdum haber bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar pil performansı baya iyi gibi sizce nasıl ?

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar herkese merhaba , bende cihazı N11 TuruncuMağazadan aldım fakat aklıma takılan bir soru var.Cihaz açılmıyor yani pil tamamen boş tahminimce %60 65 ile gelmesi gerekiyordu sizce ne yapayım öneriler nedir.Cihazın ön camında iz yok yani kullanılmamış belli zaten jelatinide ben açtım şaşırdım yani .
  • bu başlıkta mı başka başlıkta mıydı tam anımsayamadım ama birisi daha bu durumu yaşadığını yazmıştı.. nedendir acaba, normal bir durum mudur yani..
  • ahbap kullanıcısına yanıt
    Hocam belki olağan bir durum olabilir.Yani jelatini açmamış olsam neyse ama kendi elimle açtım
  • Beyler bugün çizim yapacaktım basit bişi notlara girdim çizim yapacak yer vs bulamadım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: By CrAzY

Arkadaşlar herkese merhaba , bende cihazı N11 TuruncuMağazadan aldım fakat aklıma takılan bir soru var.Cihaz açılmıyor yani pil tamamen boş tahminimce %60 65 ile gelmesi gerekiyordu sizce ne yapayım öneriler nedir.Cihazın ön camında iz yok yani kullanılmamış belli zaten jelatinide ben açtım şaşırdım yani .

Benim cihaz sıfır şarj ile geldi. Az falan değil sıfır. 2 gün önce başka bir cihaz daha aldık o dolu geldi . Benimkinde de hiçbir sorun yaşamadım şuana kadar. Bence kafana takma.
  • Turuncumağazadan 64 gb siyah renk alarak aranıza katıldım. Saat 4ü geçerken sipariş verdim aynı gün kargoladılar. Sürüm 9.1.4.0 olarak geldi. Ekran jdi şimdilik herhangi bir sorun görünmüyor.

• İki adet sipariş vermek üzereyim hepsiburadadan. Alırken dikkat etmem gereken bir şey var mı panel vs gibi? Veya bilinen kronik sorunu falan var mı? Önerisi olan acil cevap verirse sevinirim
  • Merhaba, yakın zamanda mi note 3 mavi renk almayı düşünüyorum. Satıcı olarak nereyi önerirsiniz ? Fixpack paketi yaptırmalımıyım ? Ve son olarak mavi renk kullananlar varsa fotoğraflar ile destekleyebilir misiniz biraz ?
  • Note 3 alıcıları artıyor maşallah =)

• Arkadaşlar mi note 3 ile mi5s ekranı karşılaştırdım bariz daha canlı görünüyor mi5s neden böyle oldu anlamadım. Mi6 da mi note 3 den daha canlı görünüyor ben önündeki kılıfı sökemedim daha mat olanı onun etkisi bu kadar olamaz sanırım.

• selamlar ...
    mi note 3 64 gb mavi hb de 1600 tl.Ben de almayı düşünüyorum.
    Hb den alma amacım garanti açsıından sıkıntı çıkarsa hb ye yollarım diye.
    Sizlerin kullanımlarınız nasıl.Bir kaç sorum var.
    1 yüz tanıma özelliği varmı.
    su geçirmezlik durumu var mı?
    mi note 3 değil de xiaomi den başka bir tlf önerirmisiniz?
    mi 6 küçük olduğu için eledim. en az 5,5 inç istiyorum.
    kablosuz şarj var mı
    Yorumlarınız varsa makbule geçer ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dracarys41 -- 7 Şubat 2018; 21:51:16 >
  • İyi akşamlar, turuncu mağazadan ben de almayı düşünüyorum, acaba bu cihaz oreo güncellemesi alacak mı?
  • ben de algötürden kupon artı n11 puanlarla aldım. 1425tlye geldi.

yalnız bir sorum var, mi note3te 3d touch özelliği var mı?
  • arkadaşlar sorun + çözümleriniz varsa yazin ilk mesaja ekleyeyim, ..Yeni alanlara hayirli olsun guzel gunlerde kullanin. gittikçe artiyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_I_C -- 7 Şubat 2018; 23:30:44 >
  • Partir kullanıcısına yanıt
    v10 da guzel cihaz, kamera v10 da biraz aşağıda kalabilir...ois vs...

• SSgn S kullanıcısına yanıt
    Tamamen kendi kamera uygulamasıyla çektim fotoğrafları. Otomatik mod ve portre modu.
    Tavsiye edeceğim kamera uygulaması yok. Kendi modları yeterli bence. Saygılar...
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.