Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oreo güncellemesini kesinlikle alacaktır.
  • D_I_C kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı sayısı daha da artacaktır. Ben aldıktan sonra 2 kişiye daha aldırdım ve kurulumlarını ben yaptım.
    2 cihaz 9.1.3 , 1 cihaz 9.1.4 çıktı kutudan.
    Her iki sürümü de test ettim , hiç bir sıkıntıları yok kullanımda. 9.1.4 sürümünde yüz tanıma devre dışı bırakılmış ve batarya ömrü daha iyi gibi geldi.
    Önümüzdeki güncellemeler ile yüz tanıma mutlaka geri gelecektir.
  • Arkadaşlar Mi5s de Marvelous temasını 5x5 5x6 ... 7x7 e kadar ölçek verebilirken mi note 3 de aynı temada bu ayarı yapamıyorum.5x5 güzel duruyordu simgeler dolu ve gösterişli oluyordu bir başka yerden mi yapılıyor acaba?
  • Sanırım mi note 3 ün ekranı Mi5, Mi5s den daha soluk. Son durum nedir ekran kıyaslamasın da acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende sipariş verdim cepporttan, bugün gelecek telefonum.Bir kaç sorum var sizlere...
    Telefon geldiği zaman yapmam gereken yada yapmamam gereken bir şey var mı, Romla ilgili filan? Yoksa hiç uğraşmayıp kullanayım mı? ya da bakmam gereken bir şeyi var mı panel vs.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_I_C

v10 da guzel cihaz, kamera v10 da biraz aşağıda kalabilir...ois vs...

V10 da ois ve sterio hoparlör yok ama işlemci iyi ekran büyük 3.5mm kulaklık çıkışı var ve gece çekimi güzel ayrıca yapay zeka var, ne güzel karar vermiştim mi3 e

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefondaki dual sim kart'ın active özelliği var mı. Yani bir hat takılı ve meşgul iken diğer hattan çağrı alınabiliyor mu. Bu konuda bilgisi olan var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aateshh

Sanırım mi note 3 ün ekranı Mi5, Mi5s den daha soluk. Son durum nedir ekran kıyaslamasın da acaba?

ben de böyle bi durum farkettim. siz mi 5s mi kullanıyorsunuz hocam ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dr12345esk

selamlar ...
    mi note 3 64 gb mavi hb de 1600 tl.Ben de almayı düşünüyorum.
    Hb den alma amacım garanti açsıından sıkıntı çıkarsa hb ye yollarım diye.
    Sizlerin kullanımlarınız nasıl.Bir kaç sorum var.
    1 yüz tanıma özelliği varmı.
    su geçirmezlik durumu var mı?
    mi note 3 değil de xiaomi den başka bir tlf önerirmisiniz?
    mi 6 küçük olduğu için eledim. en az 5,5 inç istiyorum.
    kablosuz şarj var mı
    Yorumlarınız varsa makbule geçer ...

Yüz tanıma özelliği var hocam. Suya ve toza dayanıklılık yok, Mi6 dışında ekran boyutunu baz alırsak Mi5s ve Mi mix olabilir.

• Siyahını alarak aranıza katıldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 8 Şubat 2018; 14:57:3 >
  • WalterWhite00 kullanıcısına yanıt
    Yok ben Mi5 kullanıyorum. Mi note 3 ün ekranı Mi5 e kıyasla da vasat gibi.

• Sonunda kamerasını test edebildim.Kamera gece vasat olsada gündüz harika diyebilim , arkadaşımı çektim deneme olarak.

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
  • Bende biraz önce sipariş verdim. Aranıza katıldım. Uzun süren lg maceralarımdan sonra, sonunda g3 ü ısıt, pişir gına geldi. Sadece 5s plus ile çok git gel yaptım. Arkadaşımdaki 5s plus performansı dehşet. umarım benzer performansı sunar
  • Kamera gece çok mu kötü? Kötü resimlerden koyabilir misiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • chemsul kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam ben de sıkıntılı G3 macerasından sonra az önce hepsiburadadan 6/64 siparişi verdim. Umarım G3 gibi kronik sorunlarla falan uğraşmayız.
  • vaskin77 kullanıcısına yanıt
    Merhaba Xiaomi nin facebook ve instagramda fotoğraf klüpleri mevcut oradan istemediğiniz kadar gece çekimi bulabilirsiniz.
  • Bu telefon Xiaomi'nin kendi sitesinde neden yok varda ben mi göremedim?
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    Yok uluslararası sitede ben de göremedim.Nedenini bilen varsa ben de merak ediyorum.
    Diğer çin satış sitelerinde de hemen hemen hep 5 yıldız almış ürün.
    4000 tl tlf na vermek yerine ciddi şekilde bunu almayı kafaya koydum bakalım.
  • Yüz biraz puslu mu diyeyim karıncalı mı diyeyim netlik yok gibi geldi bana.
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    ben de almadan önce araştırırken baktığımda görememiştim. enteresan gerçekten..

benim cihaz da bugün öğleden önce geldi. ilk intiba olarak gayet iyi diyebilirim. işlerin yoğunluğundan ayrıntılı kurcalayamadım daha..
    öğle arası ekran filmi taktırmaya gittim telefoncuya.. samsung j7 pronun filmini taktırdım, uyumlu oldu. fakat ekran filmi pek kaliteli değil, çok parmak izi bırakıyor, kayganlığı da iyi değil..
    telefondan çok ekran filmini araştırdım :) düzgününü bulana kadar uğraşacağız herhalde :(
  • 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.