Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.249
Cevap
152
Favori
534.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben de siyah renkle aranıza katıldım keşke microsd kart takılabilseydi 2. Telefon olarak aldım parmak izi süresi dehşet şekilde hızlı onun haricinde iphone x ile aynı hızlarda çalışıyor başarılı bir cihaz çok beğendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün gelince kontrol etmemiz gereken bir durumu var mı arkadaşlar. Panel vs gibi şeyler yazılmış ama pek anlamıyorum bu işlerden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahbap

ben de almadan önce araştırırken baktığımda görememiştim. enteresan gerçekten..

benim cihaz da bugün öğleden önce geldi. ilk intiba olarak gayet iyi diyebilirim. işlerin yoğunluğundan ayrıntılı kurcalayamadım daha..
    öğle arası ekran filmi taktırmaya gittim telefoncuya.. samsung j7 pronun filmini taktırdım, uyumlu oldu. fakat ekran filmi pek kaliteli değil, çok parmak izi bırakıyor, kayganlığı da iyi değil..
    telefondan çok ekran filmini araştırdım :) düzgününü bulana kadar uğraşacağız herhalde :(

Bende arkadaşım için bakıyorum bu telefona on numara alet gerçekten. N11'de ekran koruyucuyla birlikte alma seçeneği vardı o şekilde birlikte alırım heralde. Keşke spigen üretse şu markanın aksesuarlarını kaliteli oluyor.

• arkadaşlar, ürünü açtığımda yüzde on şarjı vardı. biraz kurcaladım falan, sonra şarjı bitti ve kapandı. ilk şarj olarak kaç saat şarj etmek gerekir?

• %100 olunca çekin hocam zaten fazlasını almaz

• https://youtu.be/FE16OC1fmos?t=1223

Kullanan arkadaşlar bu doğru mu sizi rahatsız etti mi?
  • samsung j7 2016'dan gecıs yapacagız.
    kız arkadasım kullanacak sızce memnun kalırmı telefondan?
    kamerası pıl performansı fılan nasıldır?

tavsıye edermısnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

samsung j7 2016'dan gecıs yapacagız.
    kız arkadasım kullanacak sızce memnun kalırmı telefondan?
    kamerası pıl performansı fılan nasıldır?

tavsıye edermısnız

Huawei Mate 9'dan geçiş yapmış ve her yönüyle memnun kalmış birisi olarak kesinlikle pişman olmaz diyorum. Kaldı ki Mate 9 ile Samsung J7 2016 arasında dağlar kadar fark var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vaskin77 -- 8 Şubat 2018; 22:32:19 >
  • AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    Bu telefonun pilinden memnun kalmayan sanırım başka telefondan hiç kalmaz. Şarjı bence çok başarılı.

Kamera konusu çok göreceli bir durum. Bence arka kamera(lar) özellikle gündüz çok başarılı. Ön kamerası müthiş diyemem ama kötü de değil.

Bu fiyat aralığında başka alternatif var mı derseniz ben almadan önce baktım pek bulamadım. Bütçe 1500 e kadar ise bence bir çok yönden en iyi seçenek.

• Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    doğrudur yenileme hızı benim de dikkatimi çekti , ama rahatsız edecek derecede değil. Özellikle cihaz bir süre soğuk bir ortamda bulunduysa daha belirgin oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D_I_C -- 8 Şubat 2018; 22:36:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar,sürümüm 9.1.4 ekrana çift dokunarak açma var onu biliyorum ama çift dokunmayla kapatmayı bulamadım.önceki sayfalarda olduğunu söyleyen vardı ama öyle bir menü yok.nereden yapabiliriz bu olayı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: darknorrec

arkadaşlar,sürümüm 9.1.4 ekrana çift dokunarak açma var onu biliyorum ama çift dokunmayla kapatmayı bulamadım.önceki sayfalarda olduğunu söyleyen vardı ama öyle bir menü yok.nereden yapabiliriz bu olayı?

Global rom da çift tıklamayla ekran kilitleme yok. Custom (özelleştirilmiş) rom da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erdalx47 -- 8 Şubat 2018; 23:16:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: D_I_C

doğrudur yenileme hızı benim de dikkatimi çekti , ama rahatsız edecek derecede değil. Özellikle cihaz bir süre soğuk bir ortamda bulunduysa daha belirgin oluyor.

Acaba redmi note 4'te falanda var mıdır bu sorun

• arkadaslar hangi siteden almami tavsiye edersiniz.sharp panel global rom vs icin hangi site???

• Videoaudiophile_ V kullanıcısına yanıt
    Hocam ben turuncu mağaza dan aldı sharp panel geldi

• AsosyalBilgisayar kullanıcısına yanıt
    İş telefonu olarak j7 2016 kullanıyorum, hız kamera konusunda xiaomi fersah fersah üstün. Ekran renk canlılığı samsungun o sulu boya efektleri daha canlı gösteriyor

• N11 AlGötür'den aldım siyah renk 64lük jdi panel geldi.
  • bende 14 şubata kadar eşime hediye olarak almayı düşünüyorum neye dikkat etmeliyim global olanı ve panelimi paneli nasıl bilicem ve nerden almalıyım teşekkürler
  • Arkadaşlar SES SORUNU yaşayan var mı benim gibi?
    Videolarda ses görüntüden 1,2 sn kadar önce geliyor.
    Çözümünü bilen var mıdır içimizde?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar cıhazı baya arastırdım hedıye olarak alacagım
    bu fıyata en yakın rakıbı huawei p10 lite var fıyat aralıgında.

mı3 olarak sorum su ıcınde uygulama yuklu gelıyormu saf androıdmı var=?
    bırde samsung gıbı uygulamalar sureklı guncelleme alıyormu?
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.