Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eyvallah hocam çok teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihazı 2 gündür kullanıyorum . Bir kullanıcı bir telefondan maxiumum nasıl memnun kalinir benim durumum bu şuanda %100 memnunum ,almayı düşünen arkadaslari yaniltmak istemem ama bu telefon uçuyor resmen . Böyle devam eder umarım diğer kullandığım cihazlardan sonra essekten inip ata binmiş gibi oldum . 6,5saat civarı ekran surem var şuan bana çok iyi geliyor fazlasını alan var mı bilmiyorum. Yoğun oyun oynuyorum müzik dinliyorum mesajlaşma video izleme derken bu süreyi alıyorum . Yanımda şarj cihazı taşımaktan kurtuldum . Birde hiç kasma donma yok şimdilik önceki cihazlardan illallah etmiştim .Masallah diyelim Xiaomiye destek vermeli bence kullanıcılar . İnşallah Xiaomi de cizginisi bozmaz bizde kullanmaya devam ederiz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mwwo3.3 -- 23 Nisan 2018; 3:40:49 >
  • Arkadaşlar bende eşime aldım 1 ay olmuştur kullanıyor..çektiği resimleri bilgisayara attım bugün daha bakamadım ama kamera performansı nasıl sizce..pek övüldüğü gibi değil sanki ben öyle gördüm ama genel yorum nedir..bir de 9.5 geldi indirmedim sonra gitmiş stabil gelecek sanırım..kamera iyileştirmesi oldu mu acaba

• Arkadaşlar bu güncelleme ilaç gibi geldi. Bildirimlere göz atma ve bildirim çekmecesinden cevap yazma özellikleri gelmiş. Öyle çift parmakla değil tek parmakla yapılabiliyor. Bu bile güncellemenin işe yaraması demekti benim için. Şimdilik diğer hususlarda gözlem yapacak vaktim yok. Bir de zil sesi seviyesi yüseklmiş gibi duruyor, çok kötüydü. Yarın tekrar bakacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • canyash kullanıcısına yanıt
    Bence fiyat performans açısından kamerası aşmış durumda ,yarın birkaç fotograf eklerim profesyonel kameradan çekilmiş gibi diyeyim uygun ışık altında. Gece çekimleri için aynı şeyi diyemem ama gunduz çekimleri gerçekten çok çok başarılı .

• Güncelleme gelmeyenler

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-mi-note-3-root-rom-bootlader-kilit-acma-ana-konu-surekli-guncel--132374272-3#132498560

Konusunda anlatmış sağolsun arkadaşlar. Link var indiriyorsunuz güncelle den linki seçip yüklüyorsunuz. Güncelleme gelecek diye beklemenize gerek yok

• Slm.note3 alarak araniza katildim.tam uyumlu koruyucu cam ve kilif onerisinde bulunacak arkadas varmi.tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostu@mynet.com

Slm.note3 alarak araniza katildim.tam uyumlu koruyucu cam ve kilif onerisinde bulunacak arkadas varmi.tesekkurler

Bende bulamadım kardeşim bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar, güncelleme yaptıktan sonra sizin de sarjınız çabuk bitmeye başladı mı? Acaba, normalde ekran süresini 7 saat kadar alırken şimdi 3,5-4 saat ancak alabiliyorum. Eskiden android sistemi bu kadar şarj tüketmiyordu güncellemeden sonra çok tüketmeye başladı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

quote:

Orijinalden alıntı: ekostu@mynet.com

Slm.note3 alarak araniza katildim.tam uyumlu koruyucu cam ve kilif onerisinde bulunacak arkadas varmi.tesekkurler

Bende bulamadım kardeşim bekliyorum

Alıntıları Göster
    Merhaba Arkadaşlar. Kılıf ve ekran koruyucu konusunda ilk sayfada yayınlanmak üzere birkaç güne tavsiyelerimi ileteceğim ama şimdilik sizi bekletmemek için hızlıca paylaşayım.

Ekran koruyucu olarak ben KILIFLAND'dan şu ürünü aldım. Ürün ekranın görüntü veren kısmını tamamen kaplıyor, ancak üst ve alt kısımlarında az da olsa yapışmamakta ısrar eden yerler kalıyor. En azından şimdilik alınıp ilerde daha rahat araştırma ve Aliexpress ten sipariş verme fırsatım olur derseniz 2 li fiyatı uygun:

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-note-3-blue-nano-ekran-koruyucu-P242289471

Şu ürün ise belki biraz daha kaliteli olmasına rağmen ekranın görüntü veren kısmını kaplamıyor, genişlik olarak 1 mm daha dar kalıyor.

Xiaomi Mi Note 3 Nano Ekran Koruyucu Film

Kılıf olarak da 2 model aldım ve her ikisinden de memnunum. Piyasada benzer ve klasik silikon kılflar var o nedenle buradan doğrudan aldığım ürün linklerini paylaşayım:

Bu kılıf çok şık ve diğerine göre biraz haha kalın:

Xiaomi Mi Note 3 Kamera Korumalı (0,3 mm) Kılıf

Bu kılıf ise ince ama telefonu çok güzel sarıyor, sanki kılıf yokmuş gibi ve kamera kısmında da küçük bir çıkıntı var. Ben şu an daha çok bunu kullanıyorum ama yerine göre diğer modeli de kullanıyorum.

Xiaomi Mi Note 3 Kılıf Kamera Korumalı Silikon IMAX Siyah

Herhangi bir sorunuz olursa n11 mesaj bölümünden bu firmalara sorabilirsiniz, ben sipariş öncesi kafama takılanları sordum sağolsunlar hızlıca cevap verdiler ve çok yardımcı oldular. Sonuç olarak kılıf için en az 2 tane güzel seçenek mevcut ancak ekran koruyucu için tam olarak cuk diye oturan ve uzun ömürlü + kullanışlı bir model göremedim henüz...

• güncelleme ile gelen değişiklikler nelerdir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jhudaverdi

Merhaba Arkadaşlar. Kılıf ve ekran koruyucu konusunda ilk sayfada yayınlanmak üzere birkaç güne tavsiyelerimi ileteceğim ama şimdilik sizi bekletmemek için hızlıca paylaşayım.

Ekran koruyucu olarak ben KILIFLAND'dan şu ürünü aldım. Ürün ekranın görüntü veren kısmını tamamen kaplıyor, ancak üst ve alt kısımlarında az da olsa yapışmamakta ısrar eden yerler kalıyor. En azından şimdilik alınıp ilerde daha rahat araştırma ve Aliexpress ten sipariş verme fırsatım olur derseniz 2 li fiyatı uygun:

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/xiaomi-mi-note-3-blue-nano-ekran-koruyucu-P242289471

Şu ürün ise belki biraz daha kaliteli olmasına rağmen ekranın görüntü veren kısmını kaplamıyor, genişlik olarak 1 mm daha dar kalıyor.

Xiaomi Mi Note 3 Nano Ekran Koruyucu Film

Kılıf olarak da 2 model aldım ve her ikisinden de memnunum. Piyasada benzer ve klasik silikon kılflar var o nedenle buradan doğrudan aldığım ürün linklerini paylaşayım:

Bu kılıf çok şık ve diğerine göre biraz haha kalın:

Xiaomi Mi Note 3 Kamera Korumalı (0,3 mm) Kılıf

Bu kılıf ise ince ama telefonu çok güzel sarıyor, sanki kılıf yokmuş gibi ve kamera kısmında da küçük bir çıkıntı var. Ben şu an daha çok bunu kullanıyorum ama yerine göre diğer modeli de kullanıyorum.

Xiaomi Mi Note 3 Kılıf Kamera Korumalı Silikon IMAX Siyah

Herhangi bir sorunuz olursa n11 mesaj bölümünden bu firmalara sorabilirsiniz, ben sipariş öncesi kafama takılanları sordum sağolsunlar hızlıca cevap verdiler ve çok yardımcı oldular. Sonuç olarak kılıf için en az 2 tane güzel seçenek mevcut ancak ekran koruyucu için tam olarak cuk diye oturan ve uzun ömürlü + kullanışlı bir model göremedim henüz...

Alıntıları Göster
    kılıfların iyi odaklanılmış güzel bi resmini atabilir misin. bi kaç açıdan çekilmiş. bende kılıf düşünüyordum ama görerek alabileceğim bi yer denk gelirse alırım diye erteliyorum. ince olanı özellikle tutuşu kullanılan maddesi nasıl.

• mwwo3.3 kullanıcısına yanıt
    Aynı ben, bende aynı şeyleri hissetmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eyozgurluk

Şu.Mavi yi tek ben beğenmiyorum galiba. Siyah gerçekten asil ve sade.

Mavinin çerçeveleri beyaz. Ben siyahı daha çok beğendim. iyi ki.de siyah almışım

Alıntıları Göster
    Aynen mavili olanı uzaktan görüldüğü gibi değil youtube videolarında filan abartıyorlar ayna gibi parlak mavi gösteriyorlar yakından bakınca mat mavi görünüyor çerçevesi de farklı renkte.

Zaten ne renk alınacaksa alınsın kılıf kullanılacak arkasını kapatacak 1700₺ bayılmaya gerek yok

• Android oreo n zaman gelir tele arkadaşlar

• bukimyahu B kullanıcısına yanıt
    Gelmiyecek diyorlar forumda ama ,yinede bilen varsa bizide bilgilendiirse seviniriz .

• quote:

Orijinalden alıntı: mwwo3.3

Gelmiyecek diyorlar forumda ama ,yinede bilen varsa bizide bilgilendiirse seviniriz .
    yaw 1 yıllık telefona oreo gelmez olur mu. bir yılık bile değil telefon. acele etmeyin bence :D her gelem sürüm ağırlaştırıyor telefonu sonra bataryadan felan şikayetçi olursunuz.
  • osmancan71 kullanıcısına yanıt
    aynen batarya daha iyi olacaksa kitkata geçelim
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkostu

Aha bombayı kurmuşsun hocam geçmiş olsun.
  • Ağır çekim moduyla Türk Yıldızlarıhttps://www.youtube.com/watch?v=Y54kBCZSL4E&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TUFFGONG -- 23 Nisan 2018; 17:59:57 >
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.