Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 3 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.248
Cevap
152
Favori
534.231
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alacaksan dolar yükselmeden al. Dolar artarsa bu fiyatı zor görürsün benden demesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fulton F kullanıcısına yanıt
    Güncelleme sonrası 4 u gördüm. Ondan önce 3.5 6 geziyordu.hatta 3

• osmancan71 kullanıcısına yanıt
    @ahbap

@erdalx47 teşekkür ederim.

Mi 6 evet güzel telefon ama ben biraz büyük ekran istiyorum.Film çok izliyorum telefonda o yüzden ekran kasa oranı önemli benim için.Çerçeve olmaması ve ekran genişliği mi mix2 daha ön plana çıkıyor.
    Ancak bu konunun böyle aktif olması note3 ile ilgilli bilgili kişilerin çok olması, güzel ve gönüllü bir teknik servis olusturuyor. En azından bu konuda bircok soruya cevap olacak,yardım olacak.Daha cihazim yok ama konuyu güncel olarak takipteyim.Sizede teşekkürler bu arada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dsgtan -- 22 Nisan 2018; 8:55:47 >
  • Arkadaşlar aileye mavi rengi alacağız puanla falan şuan 1700 liraya geliyor sizce alınmalımı fiyatlar hiç düşecek gibi görünmüyor. Ne yapmalıyız mavi renk kullanan arkadaşlarım zamanında ne kadar fiyata aldınız ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaan173 K kullanıcısına yanıt
    Mi note 3 mü 1700 TL hocam. Yoksa mi6 dan mı bahsediyorsunuz?

• Dün Migros'tan 1.599 tl ye note 3 alarak xiaomi kullanıcıları arasına katıldım. Güzel telefon şu ana kadar herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Daha önce samsung a7 2016 kullanıyordum aynı ekran boyutu olmasına rağmen nette falan note 3 te yazılar küçük geldi bana.

• Arkadaşlar kamera için telefon alicam , çocuğumun fotosunu çekmek için. Mi note 3 mu huawei p9 mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: HRNclk777

Arkadaşlar kamera için telefon alicam , çocuğumun fotosunu çekmek için. Mi note 3 mu huawei p9 mu?
    mi note 3 Kamerası iyi.

Allah analı babalı büyütsün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr07 -- 22 Nisan 2018; 15:15:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selim_09

Hocam bildirim çubuğu kararmasını yeni sürümlerde düzeltmişler, kronik bir sorun gibi görünmesin onu da kaldır istersen ilk mesajdan eski sürümü kullanmaya devam edip sorun yaşayan ve konuya yazan olursa çözümünü yazarız
    Bende devam ediyor ve önerilen uygulamayı yükleyip o işlemleri yapsam da bir süre sonra tekrar kararıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan173

Arkadaşlar aileye mavi rengi alacağız puanla falan şuan 1700 liraya geliyor sizce alınmalımı fiyatlar hiç düşecek gibi görünmüyor. Ne yapmalıyız mavi renk kullanan arkadaşlarım zamanında ne kadar fiyata aldınız ?
    mi note 3 için 1700 pahalı biraz. 1500 e felanda bulunuyor diğer rengi.

@dsgtan
    büyük ekran istiyorsan ozaman mi note 3 güzel olur bataryasıda iyi gidiyor. ayrıca şunuda hesaplamalısın;

mi note 3 yatay ekran genişliği 6.849 cm
    mix 2 yatay ekran genişliği 6,8155 cm

bildiğin gibi mi mix 2 18:9 ekran kullanıyor. note 3 de 16:9 . Ben çok film izlemediğim için yorumunu sen yap. izlediğin filmler daha çok 16:9 ekranlara göre mi uyumlu yoksa cinema vision dedikleri yanlardan daha geniş görüntülümü. ona göre seçim yap. pek anlatamadım :D . ama eğer 16:9 uyumlu ise mix 2 nin ekran büyüklüğünün hiç avantajı kalmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 22 Nisan 2018; 16:8:45 >

• kaan173 K kullanıcısına yanıt
    Sırf rengi için bile bile kazıklanmaya değmez dostum sonuçta aynı özellik aynı donanım var. Ben siyah alırken mavi olanın fiyatı neredeyse aynı idi şimdi 200₺ fark var resmen soygun.

Ha fiyatını düşmesini beklerim diyorsan siyah olanı daha ucuzlayacaktır 1000₺ falan olur

Siyahlı olanı da güzel sonuçta asil renk

• bu aralar herkes ciddileşiyo heralde ama google'ın ki pek işe yaramamış.

https://shiftdelete.net/android-rom-yuklemeden-once-yapilmasi-gerekenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: dsgtan

@ahbap

@erdalx47 teşekkür ederim.

Mi 6 evet güzel telefon ama ben biraz büyük ekran istiyorum.Film çok izliyorum telefonda o yüzden ekran kasa oranı önemli benim için.Çerçeve olmaması ve ekran genişliği mi mix2 daha ön plana çıkıyor.
    Ancak bu konunun böyle aktif olması note3 ile ilgilli bilgili kişilerin çok olması, güzel ve gönüllü bir teknik servis olusturuyor. En azından bu konuda bircok soruya cevap olacak,yardım olacak.Daha cihazim yok ama konuyu güncel olarak takipteyim.Sizede teşekkürler bu arada.

G6 işini görür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 3 ekran kırıldı. Nereden degiştirebilirim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi delgado12 -- 22 Nisan 2018; 16:30:44 >
  • Telefon ile ağır çekim yapılabiliyor mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Telefon ile ağır çekim yapılabiliyor mu
    Evet ağır çekimde var, hızlı çekimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: delgado12

Note 3 ekran kırıldı. Nereden degiştirebilirim?

Geçmiş olsun.
    Konuda ilk ekran kıran sizsiniz galiba.
    Artık biz sizden öğreneceğiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Reiskonen

Sırf rengi için bile bile kazıklanmaya değmez dostum sonuçta aynı özellik aynı donanım var. Ben siyah alırken mavi olanın fiyatı neredeyse aynı idi şimdi 200₺ fark var resmen soygun.

Ha fiyatını düşmesini beklerim diyorsan siyah olanı daha ucuzlayacaktır 1000₺ falan olur

Siyahlı olanı da güzel sonuçta asil renk
    Şu.Mavi yi tek ben beğenmiyorum galiba. Siyah gerçekten asil ve sade.

Mavinin çerçeveleri beyaz. Ben siyahı daha çok beğendim. iyi ki.de siyah almışım

• Güncelleme nerde kaldı nisan dendi nisanın sonlarındayız hala çıt yok

• Sadece tasarim ve kamera icin redmi note 5 pro mu mi note 3 mu biraz fiyatta var tabii

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.