Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (625. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tamam hocam oraya sorayım. Peki genpaninki orjinal midir ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha küçük bir cihaz istiyordum ama, doğru dürüst çıkmadı. Pixel 6 aldım, yarından itibaren mi note 10 Lite'dan kurtuluyorum. Allah sabir versin kullananlara, yazilimsal sorunlar bayagi canimi sıktı son donemde

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Apoly kullanıcısına yanıt

Tabiki orjinal.

• 13 güncellemesini yükleyeyim mi memnun musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe80

13 güncellemesini yükleyeyim mi memnun musunuz?
    Ben çok memnunum özellikle animasyonlar iyileştirilmiş ve hız artmış tavsiye ederim ayrıca ses barına blur efekt eklemişler

• Merhaba arkadaşlar, uygulamalarda farklı bildirim sesleri kullanıyordum fakat güncellemeden sonra bu değişti. Şu an ne ayarlarsam tüm uygulamalar için o geçerli oluyor. Sizde de böyle mi? Bu sorunu yaşayıp çözümünü bilen var mı?

• Arkadaşlar güncellemeden sonra araç veya kulaklık ile Bluetootha bağlandığımda telefondaki müzik sesi kesilmiyor. Hem Bluetoottan çalışıyor müzik hem telefondan. Yardımcı olursanız sevinirim

• erwinsmith06 kullanıcısına yanıt

Sensör haricinde ne sorunla karşılaştınız acaba ?

• Apoly kullanıcısına yanıt
    Aynı sorundan bende muzdaripim, hele guncellemeden sonra telefon acayip ısınıyor, yanıyor resmen telefon, ben guncellemeden olduğunu düşünüyorum, ama pilde sıkıntılı olabilir

• Bibliyorlar kullanıcısına yanıt
    4 ayda, kablo birleşim yerinden kablolar çıkmaya başladı bu modelde bilginize, ilk başta kaliteli geliyorsa çok uzun ömürlü olmadi bende

• Wuluan kullanıcısına yanıt
    Pil konusunda çok farketti mi, bende son guncellemeden sonra pil kullanımı yarı yarıya dustu

• nnexium N kullanıcısına yanıt
    12ye göre bariz daha iyi bir pil kullanımı sunuyor.

• Arkadaşlar ben 13 e güncelleme yaptıktan sonra, telefon inanılmaz şarjı gidiyordu, ve telefon neredeyse yanacak kadar sıcak oluyordu elime alınca rahatsız oluyordum, neredeyse telefonu satacaktim, en son farkttim ki konum ve NFC buna neden olan, onları kapattım, bugün denemeler yaptım, bu ikisini kapatimce telefon acayip farketti, rahatladı, şimdi hiç sıcaklık yok telefonda buz gibi

NFC (sadece kullanacağım zaman açıyorum ) sürekli değil ama konum bende sürekli açık telefonun hiç ısındığını görmedim farklı bir problem olabilir mi acaba ?

Ben NFC yi kullanırken açıyorum sadece ama konum hep açıktı, ben de kapatayım o zaman.

• vuysal kullanıcısına yanıt
    Valla bende böyle bir sıkıntı yapyor, kafayı yiyecektim, teknoloji işte şans işi, bir daha da zor güncelleme yaparım 😬

bence sadece nfc kapatmayı de bir deneyin. Bende de konum daima açık olur öyle şeyler yaşamıyorum şarjım bile çok etkilenmiyorXiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

• Arkadaşlar miui 13 yazılım sıkıntılarından ötürü 12.5.7.0 a geri döndüm batarya ömrüm bitti sanıyordum bitmemiş. Telefon kendine geldi resmen bilginize...

• lj94 kullanıcısına yanıt

miui 13 tam bir çöp. alay ediyorlar resmen.

• 
Sayfa: önceki 623624625626627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.