Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ModelX

Pil nasıl hocam. Ben 10 saatlerden 8.30 a kadar düştüm 20-100 arası kullanimda 12.5.1 sürümünde

Alıntıları Göster

Normal ve karanlık modun her ikisinide denemem lazım. Genelde karanlık mod kullanıyorum ama 12.5.1 de normal moda geçtiğimde pil sanki daha uzun ve cihaz kasmadan hareket ediyordu. 12.5.2 de de başlangıçta normal modda kullandım, pil performansı bana göre gayet iyi telefonu işim gereği çok kullanmıyorum ama açıkçası bu zamana kadar ekran süresine bakmadım ama beni şuan dolu dolu 1 günden fazla idare ediyor. Karanlık moda tekrardan geçtim ekstra bir performans&pil değişimi olursa yazarım buradan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: spyoner

Normal ve karanlık modun her ikisinide denemem lazım. Genelde karanlık mod kullanıyorum ama 12.5.1 de normal moda geçtiğimde pil sanki daha uzun ve cihaz kasmadan hareket ediyordu. 12.5.2 de de başlangıçta normal modda kullandım, pil performansı bana göre gayet iyi telefonu işim gereği çok kullanmıyorum ama açıkçası bu zamana kadar ekran süresine bakmadım ama beni şuan dolu dolu 1 günden fazla idare ediyor. Karanlık moda tekrardan geçtim ekstra bir performans&pil değişimi olursa yazarım buradan.

Alıntıları Göster

Ben de her zaman karanlık mod ile kullanıyodum hocam, göz sağlığı ve pil açısından. Şimdi normal kullanacağım bakalım bir fark olacak mı. Günü rahat çikariyor hocam onda sorun yok da bir anda 1.5 saatlik kayıp beni endişelendirdi. Sağolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ModelX -- 2 Eylül 2021; 8:42:35 >

• yer_cekimi kullanıcısına yanıt

Bende bazı yorumlarda dediğiniz gibi kayıt olayına google'ın izin vermediğini okudum. Birkaç program denedim, kendi sesimi dinledim sadece karşı tarafı kaydetmemiş Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

İşe yarar program bulursam haber veririm inşallah.

• 12.5.2 güncellemesi gelmişti şarjım az diye yapamamiştim. Şimdi tekrar baktığımda güncelleme yok diyor, bu Xiaomi dalga mı geçiyor?

• GreatWhite kullanıcısına yanıt
    Güvenlik uygulaması üzerinden veri kullanım miktarını görüntüleyebilirsiniz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

12.5.2 güncellemesi gelmişti şarjım az diye yapamamiştim. Şimdi tekrar baktığımda güncelleme yok diyor, bu Xiaomi dalga mı geçiyor?

Playstore dan xiaomiui uygulamasını indirin. Download miui sekmesine tıklayın direk telefon modelini görecektir görmez ise uygun modeli seçin. Karşınıza çıkan sekmeden stable rom a tıklayın ve global sürümü indirin ve telefon ayarlar uygulamasından, telefonu güncelleme menüsünden indirdiğiniz dosyayı manuel olarak seçin (daha önce konuda bahşedilmişti nasıl aktif hale getirileceği) ve ardından kurun. Baktım bu uygulamada 12.5.2 sürümü görünüyor sizin gibi ilk güncellemeleri kaçırdığım zaman buradan yüklüyorum ben.

• quote:

Playstore dan xiaomiui uygulamasını indirin. Download miui sekmesine tıklayın direk telefon modelini görecektir görmez ise uygun modeli seçin. Karşınıza çıkan sekmeden stable rom a tıklayın ve global sürümü indirin ve telefon ayarlar uygulamasından, telefonu güncelleme menüsünden indirdiğiniz dosyayı manuel olarak seçin (daha önce konuda bahşedilmişti nasıl aktif hale getirileceği) ve ardından kurun. Baktım bu uygulamada 12.5.2 sürümü görünüyor sizin gibi ilk güncellemeleri kaçırdığım zaman buradan yüklüyorum ben.

Alıntıları Göster

Çok teşekkür ederim hocam

• LostLover9 kullanıcısına yanıt

Hocam Ayarlar, Bağlantı&Paylaşım altında veri kullanımını görüyorumda benim istediğim o değil.

Sağ üstten ekranı aşağı indirince mobil veri, kablosuz, bluetooth'u açtığımız yerde mobil veriyi her aç kapa yaptığımda günlük kullanım miktarımı görmek istiyordum ama öyle bir imkan yok galiba.

Yeni kontrol panelinde veri kullanımı görünmüyor. Eski paneli kullanabilirsiniz.

Anladım hocam o zaman bildirimler ve kontrol merkezi sekmesinden kontrol merkezi tarzını eski sürüm seçerek görüntüleyebilirsiniz.

• Aynen hocam, eski panelde veri kullanımı görünüyormuş.

• Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

Neden böyle oluyor hiç anlam veremiyorum. 12.5.2 daha kötü oldu. Konudaki pil ayarlarını yaptım, oyun hiç oynamam, mobil veri çok az kullandım.

• quote:

Neden böyle oluyor hiç anlam veremiyorum. 12.5.2 daha kötü oldu. Konudaki pil ayarlarını yaptım, oyun hiç oynamam, mobil veri çok az kullandım.

Dikkat edin, piliniz hala %20 de :) 9 saatten fazla ekran süreniz olur bence :))

• quote:

Dikkat edin, piliniz hala %20 de :) 9 saatten fazla ekran süreniz olur bence :))

Alıntıları Göster

Hocam ben sonuna kadar bitirmiyorum, 20-100 arası kullanıyorum hep. Bundan önce aldığım bazı değerleri paylaşayım.

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

Valla bende ekrandaki gibi, sadece akşamları wifi eve gelince onu harici de en fazla günde 1-1,5 saat oyun, geri kalanı Twitter falan. Herhalde siz sürekli wifi de kullandığınız için ya da 4.5g kapalı olduğundan o kadar uzun ekran süresi alıyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: LostLover9

Anladım hocam o zaman bildirimler ve kontrol merkezi sekmesinden kontrol merkezi tarzını eski sürüm seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Teşekkür için mesaj yazmıştım ama gönderilmemiş kusura bakmayın. Yardım için çok sağolun Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

• Son güncellemeden sonra forumdan ses çıkmıyor herkes memnun galiba. Neredeyse hatasız bir güncelleme olmus buradan xiaomi yi tebrik ediyorum...

• lj94 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle, hiç bu kadar memnun olmamıştım uzun süredir bir telefondan. hiçbir şikayetim kalmadı. Hele sarj aktif kullaniciyim ama sabah 8de başlıyorum gece 2de yüzde 50 ile yatıyorum eskiden böyle değildi. Takılma yok motor gibi çalışıyor ram yönetimi çok iyi kamera iyi daha ne isteyelim

• Ram yönetimi çok iyi olmuş cidden. 1 senesi dolmaya yaklaştığı için ben batarya değişimi isteyeceğim. Şuan da fena değil ama 0 km ye kim hayır der ki

• V12.5.2 benim fark ettiğim bir hata düzeltilmiş. Güvenlik kilidini açmak için güvenli cihaz olarak miband 4 ü eklemiştim. Miui 11 de sorun yokken 12.5.1 de tek seferde ekran kilidini açamıyordu. 12.5.2 de bu düzelmiş. Artık eskisi gibi ekranı uyandırıp kilidi kaydırınca tek seferde açılıyor.

• 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.