Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (587. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncelleme gerçekten güzel, ben zaten aldığımdan beri memnunum ama bu sefer bariz bir hızlanma ve ram yönetiminde iyileşmeyi fark ettim. Uygulamalar neredeyse hiç refresh atmıyor çat çut geliyor

• ModelX kullanıcısına yanıt

nerden isteyeceksiniz merak ettim pili verirsiniz başka yerlerini bozuk alırsınız haberiniz olsun samsung garantisi değil bu :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tatataftaf

nerden isteyeceksiniz merak ettim pili verirsiniz başka yerlerini bozuk alırsınız haberiniz olsun samsung garantisi değil bu :)

Garantisi var hocam. Yalnız dediğiniz kafamı karıştırdı başka yerleri bozuk alırsak külahları değişiriz onlarla :D

• ModelX kullanıcısına yanıt

Hepimizin var hocam ama xiaomi daha bu konuda oturmadı aman bulaşmayın derim :D Değiştireceklerini zaten sanmıyorum da onu yaparken başka yerleri bozmaları muhtemel sorun yaşayan çok var

• Telefon çok ısınıyor. Oyun vs. Oynamama rağmen. Twitter kullanırken ve bildirim çubuğunu indirdiğim zaman donuyor. Yetkili servise telefondan ulaşamadım. Garantiye göndermeli miyim yoksa amazon ile mi iletişime geçeyim. Bilen biri lütfen yardımcı olabilir mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Steriyud

Telefon çok ısınıyor. Oyun vs. Oynamama rağmen. Twitter kullanırken ve bildirim çubuğunu indirdiğim zaman donuyor. Yetkili servise telefondan ulaşamadım. Garantiye göndermeli miyim yoksa amazon ile mi iletişime geçeyim. Bilen biri lütfen yardımcı olabilir mi

Telefonu bir sıfırlamayı deneyin

• arkadaşlar benim telefonda da pil tüketimiyle ilgili son zamanlarda dikkatimi çeken şu. telefonu çok kurcalayan biri değilim. telefon kullanılmadığı zamanlarda çok hızlı şarj tüketiyor. gece %96 da ise sabah %86 ya düşmüş. eskiden gecede %2-3 kadar azalırdı. sizde durum aynı mı acaba

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt

Sifirladim bir iki gün düzeldi sonra eski haline döndü

• quote:

Orijinalden alıntı: Steriyud

Sifirladim bir iki gün düzeldi sonra eski haline döndü

O zaman kullandığınız uygulamalardan birinde sorun vardır

• quote:

Orijinalden alıntı: fatih_ogu

arkadaşlar benim telefonda da pil tüketimiyle ilgili son zamanlarda dikkatimi çeken şu. telefonu çok kurcalayan biri değilim. telefon kullanılmadığı zamanlarda çok hızlı şarj tüketiyor. gece %96 da ise sabah %86 ya düşmüş. eskiden gecede %2-3 kadar azalırdı. sizde durum aynı mı acaba

Google play güncellemeleri gece otomatikte açıksa o da tüketebilir, veya google play protect denen saçmalık da etkili olabilir. gece hangisi pil tüketiyor bakmanız gerek.

• Arkadaşlar ben telefonu kutudan çıktığı gibi kullanıyorum hala, güncelleme yapmadım. Değer mi yapmaya? Şarj durumu nasıl?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IKaptan

Arkadaşlar ben telefonu kutudan çıktığı gibi kullanıyorum hala, güncelleme yapmadım. Değer mi yapmaya? Şarj durumu nasıl?

Güncellemeleri yapıp hard reset atın telefonu yenilemiş gibi olursunuz

• quote:

Arkadaşlar ben telefonu kutudan çıktığı gibi kullanıyorum hala, güncelleme yapmadım. Değer mi yapmaya? Şarj durumu nasıl?

Ben olsam güncellemezdim. Telefon şarj olmuyor resmen tek ben de değilim bu sorunu yaşayan çoğu kişinin telefonu %90 civarlarında duruyor öyle bazen %100'e gelince de tak çıkar yapıyor telefon kendini. Batarya için de çok zararlı oluyor. Bekleyebildiğiniz kadar bekleyin bence.

• IKaptan I kullanıcısına yanıt
    Güncelleyin, her şey müthiş durumda dinlemeyin kimseyi

• Benim için önemli olan özellik değilde şarj süresi önemli. Daha mı az gidiyor yoksa daha uzun süre mi?

Net daha uzun benim için

• quote:

Benim için önemli olan özellik değilde şarj süresi önemli. Daha mı az gidiyor yoksa daha uzun süre mi?

Ben aman aman bi fark hissetmedim ama cihaz daha akıcı, şarj olmama sorunu vs yaşamadım. Ama benim kullanımımda 8 saat 40 dakika saat ekran süresi aldım dün şarj %20ye düşmüşken. Batarya olarak çoook memnunum.

• FurkanEmir411 F kullanıcısına yanıt
    Ben şuan +12 saat alıyorum full şarj. Gerek yok o zaman güncellemeye

Sen güncelleme lütfen

• 
Sayfa: önceki 585586587588589
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.