Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (551. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Miui 12.0.3'te çok kullanıyordum hocam, güzel banka kampanyaları oluyor çünkü Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

1-2 güne deneyip buraya yazarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TR roma 12.1.3.0 geldi

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NightBlue-S -- 8 Nisan 2021; 19:50:38 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • NightBlue-S kullanıcısına yanıt

Evet bana da gelmiş ama 12.1.1 i de erteledim, bunda durum nasıl acaba? İlla 12.5 i beklemek lazım.

• Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]
    Cihaz bu sürümle geldi arkadaşlar herhangi bir sorunum yok güncelleme yapıyım mı karar veremedim .

• wardaddy58 W kullanıcısına yanıt
    Bu telefondaki Android 11'li bütün sürümler rezalet nasılsa sen bilirsin istersen yükle değişen bir şey olmayacak, hiçbir şey de düzelmeyecek. Umudumuz MIUI 12.5

• Ben telefonumdan son derece memnunum. Arama yapılırken ekranım kararıyor sıkıntı yaşamıyorum, hatta omzum ile kulağım arasına bile koyup konuştuğumda sıkıntı yaşamıyorum. Başka bir sorunu yok zaten cihazın. Bu yakınlık sensörü olayını da bir çok firma yaşıyor sorun olarak çünkü ekranda sensör koyacak yer kalmadı milletin full ekran fetişi yüzünden. Sadece sık telefon değiştiren birisi olduğumdan artık cihazımdan sıkıldığım için forum üzerinden satışa koydum, satılırsa ne ala, satılmazsa eşime verip kendime yeni cihaz alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: wardaddy58

Cihaz bu sürümle geldi arkadaşlar herhangi bir sorunum yok güncelleme yapıyım mı karar veremedim .

Bence yapma,5 ay oldu alalı bu cihazı ve aynı sürümle devam ediyorum,maceraya gerek yok

• Güncelleme geleli 2 gün oldu. Çok Şükür ki WhatsApp bildirim kaybolması sorunu düzeldi. Tek sorunum şarj %100 den telefon beklemede olduğu halde %95 e düşüyor. Aynı sorunu yaşayan var mı güncelleme ile alakalı mı?

• arkadaşlarr telefonu önerir misiniz

3.5-4 bütçe ile ne alınır. yakınlık sorunu devam ediyor mu

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtbykgezirci

Güncelleme geleli 2 gün oldu. Çok Şükür ki WhatsApp bildirim kaybolması sorunu düzeldi. Tek sorunum şarj %100 den telefon beklemede olduğu halde %95 e düşüyor. Aynı sorunu yaşayan var mı güncelleme ile alakalı mı?

Benim de öyle maalesef. Hatta 95 ile de kalmıyor hep düşüyor 1-2 kapalı oldugu halde. Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

• mrtbykgezirci M kullanıcısına yanıt

aynısı bende varmış şimdi kontrol edince farkettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Benim de öyle maalesef. Hatta 95 ile de kalmıyor hep düşüyor 1-2 kapalı oldugu halde.  

Alıntıları Göster

Bu arada telefonu kullanırken farkettim benim de şarjım inanılmaz çabuk eriyor bu güncellemeden sonra. Arkadaşımda aynı telefon fakat 12.1.4 sürüm var aynı anda şarjdan çektik o maç izledi telefondan bir süre ve aldığımız ekran süresi de aynı telefonu elinden düşürmedi ona rağmen şu an şarjı %78 ve benim telefonumun durumu şu an böyle.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtbykgezirci

Bu arada telefonu kullanırken farkettim benim de şarjım inanılmaz çabuk eriyor bu güncellemeden sonra. Arkadaşımda aynı telefon fakat 12.1.4 sürüm var aynı anda şarjdan çektik o maç izledi telefondan bir süre ve aldığımız ekran süresi de aynı telefonu elinden düşürmedi ona rağmen şu an şarjı %78 ve benim telefonumun durumu şu an böyle.

Alıntıları Göster

Şarjı yiyen ne oluyor peki genelde? Ben de whatsapp çok şarj yiyor ama çözemedim bir türlü. Beklerken de çok yiyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: Angry Toad

Şarjı yiyen ne oluyor peki genelde? Ben de whatsapp çok şarj yiyor ama çözemedim bir türlü. Beklerken de çok yiyor maalesef.

Alıntıları Göster

Sosyal mecraların hepsini öyle aşırı da kullanmıyorum. Ekran %41 pil yemiş örneğin fakat ona en yakın uygulama Chrome o da %6,72 diğer uygulamalar %11 şarj yemiş

• ahmtayd kullanıcısına yanıt

Yurt dışı Mİ 10T Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Yurt dışı Mİ 10T  

hocam yurtdışı şansım yok ya,

bu cihazda sensör sorunu devam ediyor mu hala alınmaz mı

Sensör sorunu kimisinde var kimisinde yok...

Yurtdışı şansı neden yok ?

• quote:

Orijinalden alıntı: efebora06

Sensör sorunu kimisinde var kimisinde yok...

Yurtdışı şansı neden yok ?

nerden bulayım yurtdışından cihaz hocam gittiğimiz mi var :(

Gitmenize gerek yok,getirenler den alabilirsiniz...

Sahibinden sitesinden bakabilirsiniz...

https://www.sahibinden.com/xiaomi-cep-telefonu#/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 11 Nisan 2021; 15:22:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wardaddy58

6 yıl ıphone 6s plus kullandıktan sonra bu cihazı aldım . Aklımda reno 4 vardı ama cihazın kasa kalitesini pek beğenmediğim için bu cihaza yöneldim . Genel olarak beğendim , 2 günlük kullanım ve inceleme sonucunda da herhangi bir sorunla karşılaşmadım .

hocam nedir son durum pişman etti mi, sensör sorunu var mı ?

cihaz android 10 la mı geliyor. 11 şarj tüketiyormuş 10 da kalabiliyor muyuz?

memnun musun ben en çok bu telefonu beğendim metal kasa olsun kıvrımlı kenar olsun en iyisi bu ama çok olumsuz yorum var ya çekindim

• 
Sayfa: önceki 549550551552553
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.