Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.315
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mevzu 12.5 hocam, o gelir tabii telefonunuz global sürüm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Telefon beklemede şarjı eksilmiyordu şimdi şarjı beklemede kendiliğinden bitiyor ne yapmalıyım saygılarımla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar global sürüm 12.1.4 de netflix l1 l3 sorunu yaşayan var mı telefonla netflix üzerinden sd yayın izleyebiliyorum sadece telefon 8gb ramli global yazılım yüklü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_35_07 -- 4 Nisan 2021; 18:52:49 >
  • Deae kullanıcısına yanıt

Benim 12.1.1 sürümü hâlâ yeni sürüm ne zaman gelecek Türkiye garantili telefon kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkan4577 -- 5 Nisan 2021; 17:20:22 >
  • 6 yıl ıphone 6s plus kullandıktan sonra bu cihazı aldım . Aklımda reno 4 vardı ama cihazın kasa kalitesini pek beğenmediğim için bu cihaza yöneldim . Genel olarak beğendim , 2 günlük kullanım ve inceleme sonucunda da herhangi bir sorunla karşılaşmadım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wardaddy58 -- 6 Nisan 2021; 15:1:44 >
  • Arkadaşlar bu uygulama arama kısmı varmı acaba bu cihazda ? Mesela galeriye gitmek istiyorum arama çubuğuna direk yazıp galeri karşıma çıkmıyor mu böyle bir özellik yokmu

• Whatsapp çok şarj yiyor anlam veremiyorum web versiyonu sürekli açık diye mi acaba yoksa sınıf gruplarından mesaj geliyor durmadan diye uyandırıyor mu acaba telefonu ama whatsapp %40 civarı harcamış oluyor hep şarjı ve 5-6 saatte bitiyor şarjım maksimum. Nasıl düzeltebilirim bunu?

• 12.1.4 Sürümüne geçtiğimden beridir bazı uygulamalarda hata alıyorum. Mesela spotify ı açıp kapatıyorum, kilit ekranında play-pause albüm resmi falan duruyor ve gitmiyor. Huawei healt uygulaması kapalı olduğu halde açıkmış gibi yukarıda simgesi çıkıyor. Haritalarda gitmek istediğim noktaya varıyorum, kapatıyorum ama yine bildirim çubuğundan gitmiyor. Whatsappda okumadığın mesaj varsa ve yeni gelen bir mesaj olursa kişilerin profil resimleri karışıyor Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]  Hard reset çözüm olacak gibi ama uğraşmak istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: MissMacHoOo

Arkadaşlar bu uygulama arama kısmı varmı acaba bu cihazda ? Mesela galeriye gitmek istiyorum arama çubuğuna direk yazıp galeri karşıma çıkmıyor mu böyle bir özellik yokmu

Ayarlara girince en üstte arama çubuğunu görebilirsinizXiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] 

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• MissMacHoOo kullanıcısına yanıt
    Uygulama çekmecesi özelliğini açarsanız olur. Üstteki arkadaşa bakmayın öyle uygulama aratmakla mı uğraşılır :D

Aslında uygulama çekmecesi özelliğini açmanıza da gerek yok :) Varsayılan olarak ana ekranda bulunan "Google Arama" aracı ile de yapılabiliyor. Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batboy178 -- 6 Nisan 2021; 22:58:48 >

Bir yöntemde benden. Asistana söyleyin açar.

• serdar_35_07 S kullanıcısına yanıt

Serifika yüklemesi oluyordu. Nasıl olduğunu bilmiyorum. Yol göstermesi açısından bir araştırın derim.

• dediğiniz gibi sertifika yüklemesi oluyormuş ancak ayarlar da bende o kısım yok araştırdım belki başka benim görmediğim bir çözüm vardır diye sordum teşekkür ederim.

• Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] arkadaşlar youtube da bazı yerler ingilizce bazı yerler Türkçe neden böyle nasıl düzeltebilirim .

Edit:Uygulamayı güncelleyince düzeldi .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wardaddy58 -- 7 Nisan 2021; 23:41:50 >

Ayarlarda arama kısmına "sertifika" yazın.

• Aosp roma geçmeyi düşünen varsa CrDroid sorunsuz. Cihaz resmen kendine geldi. Artıları hız, batarya ömrü, stabillik ve özelleştirmeler. Eksi olarak 20-25w aralığında hızlı şarj yapıyor. Cihaz play Store'da sertifikalı görünüyor ve widevine L1 sertifikalı oluyor. Linki aşağıya bırakıyorum.

https://forum.xda-developers.com/t/rom-11-toco-unofficial-crdroid-v7-4-march-security-patch-29-03-2021.4203457/

• quote:

Orijinalden alıntı: TacoNikky

Aosp roma geçmeyi düşünen varsa CrDroid sorunsuz. Cihaz resmen kendine geldi. Artıları hız, batarya ömrü, stabillik ve özelleştirmeler. Eksi olarak 20-25w aralığında hızlı şarj yapıyor. Cihaz play Store'da sertifikalı görünüyor ve widevine L1 sertifikalı oluyor. Linki aşağıya bırakıyorum.

https://forum.xda-developers.com/t/rom-11-toco-unofficial-crdroid-v7-4-march-security-patch-29-03-2021.4203457/

Eğer deneme şansınız vr ise nfc ile (banka veya kredi kartı ) temassız ödeme deneme şansınız olur mu ?

• birisi007 B kullanıcısına yanıt

yok hocam onu da demedim bende o kısım yok.

Sertifikasız android işletmi sistemi yürümez. İllaki vardır. Araştırın derim.

• 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.