Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (394. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gulhana

Merhaba,

Dünden beri telefonu kullanmaya başladım.
    Karşı tarafın sesi çok az geliyor, 3_4 aramada aynı şeyi yaşadım. Aynı sorunu yaşayan yada çözümünü bilen varmıdır?

1) Telefonunuzda voLte aktif mi? Seste çok fark ediyor. Bazen görüşme yaparken ahize sesini kısmak zorunda kalıyorum.

2) Bir keresinde ahize sesini kısan bir üye bu şekilde şikayette bulunmuştu. Sonradan ahize sesini kıstığını fark etmişti. Kontrol edin isterseniz :)

• davidddd kullanıcısına yanıt

Rica ederim dostum. Ben sırf şu reklamlar yüzünden yeni aldığım iPhone SE yi satıp tekrar Mi'ye geçtim. O kadar alışmışım ki androiddeki özgürlüklere diğeri adeta işkence gibi geldi. Tekrar hayırlı olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

1) Telefonunuzda voLte aktif mi? Seste çok fark ediyor. Bazen görüşme yaparken ahize sesini kısmak zorunda kalıyorum.

2) Bir keresinde ahize sesini kısan bir üye bu şekilde şikayette bulunmuştu. Sonradan ahize sesini kıstığını fark etmişti. Kontrol edin isterseniz :)

Alıntıları Göster

Volte hiç aklıma gelmemişti, deneyim.

Aramaları kaydetmek için ilk sayfadaki True Phone yükledim, oda etkilermi bilmiyorum.

Bu arada aramaları da kaydedemedim, bu proğram da, nasıl olduğunu bilen var mı

• 4 saat ekran süresi normal mi sizce cihazı henüz 2 kere şarj ettim daha yeni

• Deae kullanıcısına yanıt

Şans diyelim artık redmi note 3 pro 》》 note 6 pro 》》 mi note 10 lite ile xiaomiye ara verdik. Şimdilik samsung

Sizin çektiginiz gündüz fotograflari cok iyi bu arada. Cep telefonu fotoğrafçılı konusuna eklemeyi unutmayın.

• S - pen telefon dünyasındaki en iyi kalem.. ama çok gereklimi derseniz size bağlı birşey ben ara sıra keyfi çıkarıyorum. Size aralarındaki farkı aşarıya yazayım.

Xiaomi alırsan

Gündelik kullanımda +4 saate kadar fazla ekran süresi alınabilir.

Oyunlarda +3 saat ekran süresi

Arka kamera gündüz bir tık daha iyi

Ön kamerada biraz iyi

Ekran Hdr10+ ı karşılıyor.

Arka kapak Gorilla glasa 5

Edge ekran tasarım

Samsung alırsan

S-Pen

Gece fotoğrafları daha iyi ve 2 Kamerada OIS var.

Arayüz daha stabil

Daha iyi işlemci gpu

Ses çıkışı daha iyi + Dolby atmos

Galaxy Note arayüz özellikleri

Başkada artısı yok. Karar bütce sende.

• quote:

Orijinalden alıntı: SusLanSenKöylü

Şans diyelim artık redmi note 3 pro 》》 note 6 pro 》》 mi note 10 lite ile xiaomiye ara verdik. Şimdilik samsung

Sizin çektiginiz gündüz fotograflari cok iyi bu arada. Cep telefonu fotoğrafçılı konusuna eklemeyi unutmayın.

Gece modu 2x

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

• S20+ maddi nedenlerden dolayı satıp mi note 10 lite ile aranızdayım, alışmam bir kaç gün alır çünkü ferrari den renault talismana geçtik nede olsa 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: TheKill02

Kılıf ve Ekran koruyucu hakkında güzel bir paylaşım olursa güzel bir iş çkabilir bende alacağım kılıfı falan hemen almak istiyorum. Siz değerli kullanıcılardan destek talep ediyorum

UP

• Aliexpress'ten temperli ekran koruyucu almıştım. Biraz zor oldu hatta birini kırdım, ikincide de 1-2 ufak baloncuk kaldı ama taktım sonunda. GOR koruyucu vardı öncesinde. Şunu söyleyeyim GOR maalesef ekran hassasiyetini azaltıyormuş.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tema uygulamasına girince sürekli böyle bir uyarı alıyorum ne yapabilirim

• Bir anda aklıma esti ve ölü pixel testi yapayım dedim.Siyah ekranda(sadece siyah renkte oluyor bu) daha önce hic farketmediğim kırmızı ufacık bir nokta gördum.Sizce garantiye yollamalımıyım baska telefonumda yok telefonsuzda zor olur.2 ay oldu telefonu alalı

• Aliexpres bu darbe emici klıfı getirtiyorum aynı kılıfı 9s kullanmış çok memnun kalmıştım

• nevrans kullanıcısına yanıt
    Telefon zaten kalın ve ağır. Bu tarz kılıflarla daha da ağırlaşıp büyümüyor mu 🙄

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Link verebilir misiniz, dokunmatik hassasiyeti konusunda bende pek memnun değilim.

• gulhana G kullanıcısına yanıt
    True phone da böyle bir özellik yok kaydetmek için..

• necirvan1212 N kullanıcısına yanıt

Tema uygulamasının tüm verilerini temizleyin ve telefonu kapatıp açın....

• solent S kullanıcısına yanıt
    Link verebilirim ama aldığım ürün de çok iyi değil yapışma konusunda. Farklı bir şey bakın bence. Ben taktım mecburen kullanıyorum da köşeleri yapıştırıncaya kadar eziyet çektim. Tam da olmadı her an kalkabilir sanki. Yine de link isterseniz veririm.
    Cam olması, dokunma hassasiyeti, çok fazla iz tutmaması iyi ama. GOR çok iz tutuyordu.

• gulhana G kullanıcısına yanıt

Programda kayıt olmasına rağmen root yoksa kayıt yapamazsınız.

• solent S kullanıcısına yanıt

Var.

• 
Sayfa: önceki 392393394395396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.