Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar Poco X3 cikti alinir mi bu cihaz oneren varmi, sadece ekran IPC LCD ne derseniz
  • Whatsapp'ta sessize aldığınız gruplar vardır. Her zaman açık ekran ayarları içinde. Bildirim geldiğinde seçeneği var.
  • extense E kullanıcısına yanıt
    Cihaz ana konusuna sorun ....

Amoled ekran keyfini vermez asla...

https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-poco-x3-stereo-hopalor-120-hz-ekran-yenileme-ana-konu--145331349

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efebora06 -- 21 Eylül 2020; 18:38:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TAm kaplayan sorunsuz bir ekran koruyucu var mı acaba ekranı kavisli olduğundan bu benim kafamı çok kurcalıyor bir kaç haftadır almak için inceliyorum ama yardımcı olabilecek kimse var mı acaba?
  • HAŞMETLİi kullanıcısına yanıt
    Son 4 sayfada paylaşıldı...
  • Şaka gibi şans var ya cihazı alalı 1 gün oldu sen aniden git ne güç tuşu tepki veriyor ne hard reset verdik garantiye şakamı bu başına gelen varmı evefone inşAllah sıkıntı çıkmaz
  • Arkadaşlar merhaba kuzenim redmi 9s telefonumu 2500 tl almak istiyor bende 1500 tl daha ekleyip mı note 10 lıte 8 ram 128 hafıza modelini almayı düşünüyürum redmi 9s telefonumdan memnunum bir sıkıntısını görmedim mı note 10 lıte alma düşünceme sizlerde katılıyormusunuz amazon sitesinden alacağım telefonu amazon sitesini tavsiye edermisiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nevrans -- 21 Eylül 2020; 22:22:54 >
  • ekoko54 E kullanıcısına yanıt
    eğer cihazı taöir ettik deyip anakart değiştirdik falan deyip geri gönderirlerse lanet olsun xiaomi ye. sonucu yaz ki burdan ona göre yol izleriz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: karayel52

eğer cihazı taöir ettik deyip anakart değiştirdik falan deyip geri gönderirlerse lanet olsun xiaomi ye. sonucu yaz ki burdan ona göre yol izleriz
    Anakart arızası ise 0 göndermesi lazım
  • işte normalde öyle yapmaları lazım. ama apple olsa şüphem olmzdı

• quote:

Orijinalden alıntı: karayel52

işte normalde öyle yapmaları lazım. ama apple olsa şüphem olmzdı
    2 haftaya belli olur bakalım inşallAh 0 gelir
  • inşallah . jelatini açılmamışmsıfır kutu gelsin bari

• Bugün miui 12 güncellemesi geldi. Yükleyen var mı? Pil ömrünü etkliyor mu? Hata bug vs. var mı acaba?
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Normalde 1 saatte ne yaparsam yapayım yuzde 10 sarzim gidiyordu.Suan(miui 12 den sonra yani) 10 saat ekran surem 14 saat yedek(telefon kapali beklemis) suresi var sarzim yuzde 30

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arslan61 -- 22 Eylül 2020; 1:30:26 >
  • Arslan61 A kullanıcısına yanıt
    Evet MIUI 12 tam bi şarj canavarı çıktı

• Ürünü temmuz ayında internetten satın aldım. Sensör problemi her yolu denememe rağmen geçmedi ve artarak devam etti. Üründe kasma sorunu vardı son güncellemeyle düzeldi. Fakat sensör sorunu devam etmekte. Alacak olanlara asla tavsiye etmem. Servise veririm uğraşırım diyorsanız bu riski alabilirsiniz gayet tabi. Ben de bugün itibariyle servise teslim ettim fakat pek ümit verici konuşmalar geçmedi..

• Sırf denemek için Redmi Note 5'in (5V 2A) orjinal şarj cihazı ile şarj ettim dün geceden sabah 7 de şarjdançektim , şuan %93 , ekran süresi 30dk. bakalım bikaç şarj bununla deniycem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superdestek -- 22 Eylül 2020; 10:33:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harari

Ürünü temmuz ayında internetten satın aldım. Sensör problemi her yolu denememe rağmen geçmedi ve artarak devam etti. Üründe kasma sorunu vardı son güncellemeyle düzeldi. Fakat sensör sorunu devam etmekte. Alacak olanlara asla tavsiye etmem. Servise veririm uğraşırım diyorsanız bu riski alabilirsiniz gayet tabi. Ben de bugün itibariyle servise teslim ettim fakat pek ümit verici konuşmalar geçmedi..
    Servisin bu konu da yapacağım hiç bir şey yok... Keşke bırakmasaydınız...
  • superdestek kullanıcısına yanıt
    İnanmasam da "yavaş şarj edin yavaş boşalsın" tezini test etmek için evdeki eski şarjlarla deneme yapmak istedim ama olmadı...

Huawei Mate 20 Lite , Lg V10 ve Galaxt Note 4 şarjlarının hepsi hızlı şarj ediyor. Adaptörler 18w destekliyor. Kendi şarj aletiyle devamke :)
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.