Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU] (367. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.921
Cevap
182
Favori
763.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: superdestek

Sırf denemek için Redmi Note 5'in (5V 2A) orjinal şarj cihazı ile şarj ettim dün geceden sabah 7 de şarjdançektim , şuan %93 , ekran süresi 30dk. bakalım bikaç şarj bununla deniycem.
    Bende dün gece telefonumu kendi şarj aleti ile doldurdum. 23.20'de şarjden çetim. 12 saat geçti ve şarjım %90 , ekran sürem 1. saat 20 dakika...
  • Yakın çekim denemesi.
    Xiaomi Mi Note 10 Lite (TOCO) [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

İnanmasam da "yavaş şarj edin yavaş boşalsın" tezini test etmek için evdeki eski şarjlarla deneme yapmak istedim ama olmadı...

Huawei Mate 20 Lite , Lg V10 ve Galaxt Note 4 şarjlarının hepsi hızlı şarj ediyor. Adaptörler 18w destekliyor. Kendi şarj aletiyle devamke :)
    18 watt hızlı şarj sayilmaz bile 😊 onunla deneyebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deae

18 watt hızlı şarj sayilmaz bile 😊 onunla deneyebilirsiniz.

Alıntıları Göster
    Benim için hızlı çünkü telefonum Note 8 Pro :)
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    Sizin telefon mi note 10 lite mı? note 8 pro mu?
  • Arkadaşlar mi 10 lite 128 ile aranızdayım eski telefonum not 4x de arama kaydetme tuşu vardı yeni güncelleme ile bu özellik görünmüyor, ayrıca Google Play'de arama kayıt uygulamaları da iş görmüyor yardım edin lütfen...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • korner12 kullanıcısına yanıt
    Bu uygulamayı bende deniyorum fakat arama esnasında ses kaydı özelliği yok.

• Youtube Vanced çalışması için Miui optimizasyonu kapatmak zorunda bırakıyor, bunu kapatınca ne gibi bir dezavantaj olur? Bilen varmı?
  • quote:

Sizin telefon mi note 10 lite mı? note 8 pro mu?
    Note 8 pro
  • Kayrabey kullanıcısına yanıt
    :) e hocam neden peki benim pil süresine kıyaslama yaptınız note 8 pro ile anlam veremedim. Sizin telefon mi note 10 lite olsaydı tamam derdim. :) neyse bilgilendirmek maksadı ile cevap yazdığınızı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: solent

Arkadaşlar mi 10 lite 128 ile aranızdayım eski telefonum not 4x de arama kaydetme tuşu vardı yeni güncelleme ile bu özellik görünmüyor, ayrıca Google Play'de arama kayıt uygulamaları da iş görmüyor yardım edin lütfen...
    Artık google arama uygulaması var. Fakar Eu rom yüklerseniz onda kendi arama ve mesajlaşma uygulaması var.
  • Hocam ben b kilidini kaldırmak istedim 1 hafta süre verdi 150 küsur saat, kilit açıldıktan sonra hangisi işlemi yaparsam mi dialer uygulamasını Google Play'den indiril kurabilirim

• quote:

:) e hocam neden peki benim pil süresine kıyaslama yaptınız note 8 pro ile anlam veremedim. Sizin telefon mi note 10 lite olsaydı tamam derdim. :) neyse bilgilendirmek maksadı ile cevap yazdığınızı düşünüyorum.
    Yani şöyle ki :)

Sizin pil benimkinden büyük. İşlemci bende Mediatek 12nm sizde Sd 8nm
    Şu şartlarda benim sizlerden her zaman az ekran süresi almam ya da pilimin daha çabuk bitmesi gerekir.

Yavaş dolan yavaş boşalır diye yazılınca bende denemek istedim ama olmadı

Yine de normal kullanımda 10 saat ekran sürem var... En az 36 saat şarj sürem var.
  • superdestek kullanıcısına yanıt
    Mi not 10 lite

• quote:

Orijinalden alıntı: solent

Hocam ben b kilidini kaldırmak istedim 1 hafta süre verdi 150 küsur saat, kilit açıldıktan sonra hangisi işlemi yaparsam mi dialer uygulamasını Google Play'den indiril kurabilirim
    Böyle bir şey yapamazsınız. Bl kilidi açsanız bile olmaz. 2 seçeneğiniz olacak. Ya twrp üzerinden bu iki uygulamayı flashlayacaksınız. Ya da Eu romu komple yükleyeceksiniz.
  • quote:

Youtube Vanced çalışması için Miui optimizasyonu kapatmak zorunda bırakıyor, bunu kapatınca ne gibi bir dezavantaj olur? Bilen varmı?
    Kapatinca bendeki uygulama simgeleri bile sapatti ama microG vanced beraber kurararken kapatmak kafi, islem bitince miui optimizasyonunu takrar aktif edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercaner jr. -- 22 Eylül 2020; 14:52:14 >
  • ercaner jr. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hemen açıyorum. Zaten pil de fazla tüketmeye başladı gibi bu optimizasyonu kapatınca :)
  • Arkadaşlar bende bugün mı note 10 lıte 8/128 mor rengini amazon firnasından sipariş verdim bugün sipariş verdiğim zaman stokta 3 ürün vardı şimdi siteye baktığımda stokta kalmamıştı inşallah sorunsuz kullanırım redmi 9s telefonu 2500 tl sattım allah utandırmasın.

• solent S kullanıcısına yanıt
    Kilit açıldıktan sonra sayfa 365 de verdiğim romu yükleyin tamamdır. Bütün bilgiler, belgeler video açıklamasında var.

• nevrans kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam, güle güle kullanın, inşallah sensör sıkıntısı çekmezsiniz :)
  • 
Sayfa: önceki 365366367368369
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.