Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (122. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

evet, imei ye dokunmuyor mitool ile yaptığınız işlem. Sadece ayarlardan fabrika ayarlarına dönmeyin.

• myphilosophy M kullanıcısına yanıt
    Hangi gcam kullanıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bu telefonun titreşimi çok zayıf. arttırmanın bir yolu var mı?

• Barzo1905 kullanıcısına yanıt

GCam_7.3_Burial_release_beta_8

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: myphilosophy

Bu telefonu kullanip gcam kullanmayan cok yazik ediyor. Kamera batarya ekran cok guzel fakat yazilim o kadar facia ki satip kurtulasim geliyor sonra kamerasi aklima geliyor vazgeciyorum.

uzun poz mu gece fotoğrafı

• osmancan71 kullanıcısına yanıt

Gcam atrofotograf modu

• GCam_7.3.018_Urnyx05-v2.2-fix.apk

• Güncelleme geldi Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İboar33 İ kullanıcısına yanıt

Evet bana da gelmiş. 12.0.2 Global kararlı vardı ve gayet sorunsuz, memnun bir şekilde kullanıyordum. Umarım bu da iyidir. İndiriyorum bakalım.

• Merhaba arkadaşlar,geçen hafta adlığım mi note 10 lite cihazımı,telefon konuşma esnasında yere paralel konuma geldiğinde ekranı açıp abuk subuk şeyler yaptığı için iade etmek zorunda kaldım. Halbuki çok sevmiştim. Bir de aşırı şekilde ghost screen olayı vardı. Şimdi mi note 10 u gözüme kestirdim. Bu yakınlık sensörü sorunu bundada var mı acaba? Bu da lite modeli gibi sensör olmadan gyroscope ile mi ekranı kapatıyor? Yoksa bir yakınlık sensörü varmı veya kameramı bu işi yapıyor? Bir de ghost screen olayı varmı?. Bunların haricinde kronik sorun varsa söylerseniz sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alastor06 -- 17 Kasım 2020; 19:46:18 >
  • Yokmu arkadaşlar cevap verecek birisi. Eğer bundada sensör sorunu varsa boşu boşuna vermeyeyim o kadar parayı

• Özetle saydıklarınızın hiçbiri yok :) ..Genelde telefon ile ilgili sıkıntı yaşanmadığı için zaten çok fazla aktif bir konu başlığı olmuyor.Gerek kamerası gerek ise performansı ile sizi yarı yolda bırakmaz.

• yigit355 kullanıcısına yanıt

Bugün akşam n11 kupon indirimim bitmeden almak istiyorum. sizden ricam telefonla konuşurken ya da whatsapptan ses dinlerken telefonun arkası yere paralel gelecek şekilde eğip denermisiniz ekran kulağınazdayken açılıyormu? Emin olmak istedim sadece. Denerseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: alastor06

Bugün akşam n11 kupon indirimim bitmeden almak istiyorum. sizden ricam telefonla konuşurken ya da whatsapptan ses dinlerken telefonun arkası yere paralel gelecek şekilde eğip denermisiniz ekran kulağınazdayken açılıyormu? Emin olmak istedim sadece. Denerseniz çok sevinirim.

denedim ben açılmıyor. sırt üstüde yatırdım yüzüstüde açılmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 18 Kasım 2020; 18:39:36 >
  • osmancan71 kullanıcısına yanıt

Mi note 10 lite dan ağzım yandı şimdi aynı sorun olur diye ödüm kopuyor. İnşallah öyle bir sorun yoktur. 3 cihaz arasında kaldım,mi note 10,p30 pro ve p40

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alastor06 -- 18 Kasım 2020; 19:9:7 >
  • alastor06 A kullanıcısına yanıt

Bence kesinlikle alma. Aylardir guncelleme bekliyorum telefon bug dolu. Kamera ekran batarya hersey guzel ama en onemlisi telefon duzgun calismiyor.ve islemcisi yavas.

• myphilosophy M kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Hangi sürümü kullanıyorsunuz, buglar neler?

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.