H

Onbaşı
16 Şubat 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 95 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Türk Hava Yolları, yurt içi uçuşları için kampanya başlattı. Milli havayolu bugün ve yarın satın alınacak yurt içi biletleri 129,99 TL’den satışa çıkardı.

Türk Hava Yolları, yolcularına yurt içi uçuşlarda uygun fiyatlarla uçuş imkânı sağlıyor. Sınırlı sayıda koltuk için geçerli olan indirimden yararlanmak isteyen yolcular,

4-5 Ekim 2021 tarihinde satın alacakları biletler ile

1 Aralık 2021-9 Ocak 2022 tarihleri arasında her şey dâhil 129.99 TL’den başlayan fiyatlarla uçuş olanağı elde ediyorlar.Havayolundan yapılan açıklamaya göre, kampanya sadece Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli seferlerde geçerli. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yapılan uçuşlarda, Türk Hava Yolları codeshare seferlerde ve AnadoluJet uçuşlarında geçerli değil.

İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, tek yön, ekonomi sınıfı uçuşlarda da geçerli olan kampanya KKTC ve Hopa’ya yapılacak uçuşları ise kapsamıyor.

Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgilere https://www.turkishairlines.com/tr-tr/kampanyalar/yurtici-ucak-bileti-kampanyasi/index.html web adresinden ulaşılabiliyor. Açıklamada satış ofisleri ve seyahat acentelerinden alınan biletlerin ücretlerinde değişkenlik olabileceği belirtildi.

Arkadaşlar 1-2 yıldır sürekli bu zeytini tüketiyoruz, tadı gerçekten muhteşem. Denemeyen varsa şiddetle tavsiye ederim.

Mağazada 100/20 indirim var, 3x3 : 9 kutu 400 gramlık zeytin çek kullanmadan 80.50 TL'ye geliyor. Kutu birim fiyat 8.9 TL, kilosu: 22.3 TL oluyor.

Piyasada bolca bulunan 75/25 çek ile de 75,5 TL'ye geliyor. Kutu birim fiyat bu kez 8,3 TL'ye Kilosu da 20.9 TL'ye geliyor.

Aradaki 5 TL için çeki harmayayım derseniz bile piyasaya göre oldukça uygune geliyor.

Açıklamada son tüketim tarihi yazmıyor, ben mağazayı arayıp öğrendim 2022'nin bilmem kaçıncı ayı dedi.

Aynı ürün şuan a101'de 15.95 TL'den, 11.20 TL'ye düşmüş durumda.


https://www.trendyol.com/marmarabirlik/kuru-sele-siyah-zeytin-321-350-xs-400gr-pet-3-adet-p-42708584?boutiqueId=533966&merchantId=173391

Sanırım kimsenin ayağına uymadığı için bu fiyat ama şansımı denemek istedim :)


https://www.adidas.com.tr/tr/goletto-6-hali-saha-krampon/AQ4302.html

Satış Tarihi: 30 Aralık 2018 – 1 Ocak 2019 (Türkiye yerel saatine göre 30 Aralık 2018 saat 00:01’den itibaren 1 Ocak 2019 saat 23:59’a kadar satışın ve biletlemenin tamamlanmış olması şartıyla geçerlidir.)

Uçuş Tarihi: 18 Şubat – 29 Mayıs 2019 (18.04.2019 – 06.05.2019 tarih aralığı kampanya kapsamında değildir.)

Kampanyanın Geçerli Olduğu Hatlar: Tüm Hatlar (Aşağıda belirtilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.)

Kampanya İndirim Oranı: Vergiler hariç taşıma ücreti üzerinden %40 indirim

Kampanyalı Koltuk Adedi: Sayı ile sınırlı olup 6.555.045 adettir.

İndirim ödeme adımına doğru ilerleyip, ilgili kampanyalar başlığı altındaki "Tüm Hatlar Vergiler Hariç %40 İndirimli" butonuna tıklandığında yansıyacaktır.

Kampanya sadece Pegasus Mobil uygulaması üzerinden satın alınan biletlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için uçuşları TL ile görüntüleme seçeneği seçilerek devam edilmelidir. BolPuan ile uçuş görüntüleme seçeneği seçilerek devam edildiğinde indirim uygulanmayacaktır.

Kampanyadan çocuk misafirlerimiz de faydalanabilir.

İndirim kapsamında düzenlenecek olan dış hat biletleri Süper Eko paket ücret içeriğini, iç hat biletleri ise Eko paket ücret içeriğini kapsar. Dış hatlarda Süper Eko paket ve iç hatlarda Eko paket dışındaki paketler için sadece bilet fiyatı üzerinden indirim uygulanacaktır. Bilet fiyatı üzerine eklenecek ek hizmetler (koltuk seçimi, yemek, bagaj gibi) ve paketler ayrıca ücretlendirilecektir.

Kampanya ücretine check-in bedeli dahildir.

Kampanya sadece Pegasus'un taşıyıcı olduğu uçuşlarda geçerlidir. Farklı hava yolları ile ortak icra edilen uçuşlar kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin sonradan açığa alınarak kampanya satış tarihlerinde tekrar biletlenmesi durumunda veya yine kampanya satış tarihleri öncesinde satın alınması tamamlanan biletlerin kampanya tarih aralığında değişiklik yapılarak tekrar biletlenmesi durumunda kampanyadan faydalanılamaz. Kampanya satış tarihleri öncesinde fiyat sabitlemeye konu edilen rezervasyon kayıtları kapsamında kampanya döneminde tamamlanan satışlar ve biletlemeler de kampanya kapsamı dışındadır.

Kampanyadan faydalanarak satın alınan biletlerin açık bilete çevrilmesi durumunda, yeni oluşturduğunuz bilet kampanya kurallarında belirtilen “Kampanya Satış Tarihleri” kuralına aykırı olacağı ve kampanya şartlarına uymayacağı için, yeniden tarih değişikliği yapıldığında ilk biletlemeden hak ettiğiniz indirim tutarı yeni bilette uygulanmaz ve kampanya kapsamında ödenen tutar üzerinden mevcut iptal değişiklik kuralları ile bilet farkı tahsil edilir.

Kampanya başka bir puan veya indirim kampanyasıyla birleştirilemez.

Kampanya kapsamında vergiler hariç sadece taşıma ücretleri üzerinden indirim uygulanır.

İptal ve iade - değişiklik durumunda PNR’daki tüm misafirler için işlem yapılabilir, her bir misafir için ayrı işlem yapılamaz.

Kampanya kapsamında düzenlenen tüm Biletler ile ilgili değişiklik, iptal ve iade kuralları ilgili ücret sınıfı için Pegasus Genel Kurallarında belirtilen değişiklik, iptal ve iade şartlarına tabidir.

Burada belirtilmeyen konularda Pegasus Genel Kuralları geçerlidir.

Pegasus, kampanya süresince kampanya kurallarında tek taraflı değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya şartları, değişiklik öncesinde gerçekleştirilmemiş işlemler ile ilgili olarak herhangi bir hak oluşturmaz.
ARKADAŞLAR CS GO'DA TOPLULUK SUNUCULARINA GİRERKEN, EKRAN KARARIYOR VE BU HATAYI VERİYOR.
REKABETÇİ GİREBİLİYORUM.
YARDIM LÜTFEN.
GOOGLE DAKİ BÜTÜN YAZILANLARI DENEDİM OLMADI:(
Hakkında
Konum: Ali Uslu
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 6 gün
Mesaj Sayısı: 21
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 369
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 121 (Bu ay: 135)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 319 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.