Şimdi Ara

Xiaomi Mi Note 10 / CC9 Pro [ANA KONU] (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.834
Cevap
71
Favori
208.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: viper17

kamera bozuldu derken ?

odaklamıyor yakını. fotoğraf kaliteside mahvoldu. telefon u çöp ettiler iyice. zaten yazılım namına hiçbir şey beceremiyorlar ağır küfür edesim var bunlara hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • electroumit E kullanıcısına yanıt

Rom farkından dolayı olmasın bu durum da. Benim tel 60 FPS'de bildiğin sallanıyor görüntü. 30 FPS 4K'da dahil OIS zımba gibi çalışıyor.

• tvkur35 T kullanıcısına yanıt

Yazılımında buglar oluyor ama hiç bir sürümde donma sorunundan şikayet eden görmedim diye hatırlıyorum. Ekranın küçük olmasından şikayet eden arkadaşa da böyle demiştim hata tel ayarlarında çıktı. sizin de ROM sıkıntılı yüklenmiş olabilir gibi. Temiz bi kurulum deneyebilirsiniz TWRP üzerinden. Aman ayarlardan sıfırla yapmayın imei uçar diyorlar, bilginiz olsun.

• Bugün fabrika ayarlarına döndüm hala aynı kirtenmeler mevcut. (Mi 8 pro daki kitlenme) daha imei atılmadı telefona rom demissiniz temiz orginal bi rom nerden bulabilirim. Yada hangi rom tavsiye edersiniz.

Ben şu ROM'u kullanıyorum: Global Kararlı Rom V12.0.2.0.QFDMIXM

ROM konusu çok sıkıntılı hocam hiç tavsiye edilecek gibi değil, her birinde ayrı eksiklikler var. Genel anlamda ben bundan memnun kadım. Sıkıntılı yanı "mi" rehber ve mesajlaşma yerine Google rehber ve mesajlaşmayı kullanıyor. Çok isteyene apk olarak da yüklenebiliyor ama. Nette aratırsanız kurulum bilgisiyle birlikte kaynak çok.

• Evet dün gece bu romu kurdum. Mitool ile yine aynısını yaptı kapatıp açtım istem güncellemesini tamamladim. 20 saattir kitlenme yok. Bakalım inşallah da olmaz telefondan soğuttu 2 aylık telefon, Aynı sorun ile karşılaşan varsa bu rom kurdum tekrar kirlenirse buraya yapıcağım bu sorun ile karşılaşan olursa pm atsın yardımcı olmaya çalışırım.

Yine donmaya başladı hemde daha sik bir şekilde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tvkur35 -- 2 Kasım 2020; 11:39:59 >
  • Telefon arasira kulagimdayken ses karşıya gitmiyor ekrana baktığımda sesi kapat kısmına basılmış olduğunu görüyorum. Sensörde bir sikinti var sanırım konuşurken ekran açılıyor ve kulağıma ekrana dokunuyorum. Başka bu sorunu yaşayan varmı.

• Kamera sorun çıkardı iyice. Video çekerken aniden odaklanma sorunu yaşıyor bulanık oluyor odak kişisi, foto çekerken de bazen sisli gibi bulanık çekiyor. iPhone 7plus satıp bunu aldım ama kamera çok üzmeye başladı, düzgün çalışan bir gcam linki atan varsa sevinirim.

• Arkadaşlar 12.0.1 de evet kamerasa problem var ama 12.0.2 de kamera düzeliyor. Eşimde 12.0.1 var kemarada çok sıkıntılar var. Işık kısılmasında odakta vs.vs ben note 9 dan geçtim. Samsung oneuı grçekten muhteşemmiş. Ben sadece kamerası sebebi ile kullanıyorum. 7 tane bleutooth kulaklığım var sen ilk bağlandığımda sorun yok ama bir süre sonra tizlerde basslarda parlama patlama oluyor. Denemediğim bişey kalmadı 2 telefondada aynısı oluyor ikiside pro versiyon. Sizdede böyle bir problem var mı?

• dauvnsvl kullanıcısına yanıt
    Hiç böyle bir problem yaşamadım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • medizinischen Labor kullanıcısına yanıt

Eşimin teli güncel hocam. Odakta hiçbir problemi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: dauvnsvl

Arkadaşlar 12.0.1 de evet kamerasa problem var ama 12.0.2 de kamera düzeliyor. Eşimde 12.0.1 var kemarada çok sıkıntılar var. Işık kısılmasında odakta vs.vs ben note 9 dan geçtim. Samsung oneuı grçekten muhteşemmiş. Ben sadece kamerası sebebi ile kullanıyorum. 7 tane bleutooth kulaklığım var sen ilk bağlandığımda sorun yok ama bir süre sonra tizlerde basslarda parlama patlama oluyor. Denemediğim bişey kalmadı 2 telefondada aynısı oluyor ikiside pro versiyon. Sizdede böyle bir problem var mı?

12.0.2 bana gelmedi hocam güncelleme yok şuan? Part part mı geliyor global rom

• medizinischen Labor kullanıcısına yanıt

Bu konuyu kaç kişiye sordum. Araştırdım ama hiç bir yerde net bilgi yok. Hatta 12.0.3 gelmiş bazı ülkelerde son güncelleme güvenlik yaması imiş.

• İboar33 İ kullanıcısına yanıt

Mesela hangi kulaklıklarda denediniz son seste oluyor buarada. 11 de bu sorun yoktu. Youtube da olmuyor çünkü ses ldac açık iken son ses kısık biraz daha müzik playerde ses daha yüksek orada bu fark anlaşılıyor.

Bende atmayı düşünüyorum ama imei kaybolur diye korkuyorum. Parmak izi çalışmıyor yoksa sıkıntı yok bende. İnşş senin telefonda iyi hale gelirde gerçekten az paralar değil.

imei kaybolmuyor.

Hocam düzelmedi hala donmalar mevcut nerden girdim bu telefona diyorum artık

Huawei in Bluetooth kulaklığı var onunla sıkıntı yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • viper17 kullanıcısına yanıt

Peki flash tan sonra imei sorunsuz çalıştımı

• İboar33 İ kullanıcısına yanıt

Benm bluetooth son seste sıkıntı yaşadığım kulaklıklar. Cızırdama ve basslarda patlama seslerida ek olarak alıyorum ses biçimsiz bozuluyor. Bluetooth u kapatıyorum telefonu baştan başlatıyorum geçiyor sonra tekrar 1 2 dakika sonra başlıyor çok garip.

Sony mdr 1abt

Sony mdr 1000xm3

1more e1001bt

1more e1026bt

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.