Şimdi Ara

★★ Xiaomi Mi Mix ★★ [Ana Konu] (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
975
Cevap
20
Favori
52.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muhammedömer

kilifi gorebilirmiyim bide Nano ekran koruyucu dediğiniz fazla varmı elinizde satılık 😁yada aldığınız yerin linkini paylasabilirmisiniz banada ekranı tam kapatan bı ekran koruyucu lazım

Kılıf bu

★★ Xiaomi Mi Mix ★★  [Ana Konu]

Nano koruma filmi de var elimde. Kılıfı da begenirsen yollayayım ikisini de.

• quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Cihaz kılıfsız o kadar farkediyorki hem ekran hem tasarımda devir açıyor gibi..elimde çok narin duran bir bebek gibi sımsıkı tutuyor çok dikkatli davranıyorum kullanırken sırf şu tasarımdan mahrum kalmamak için..

Ben telefonu yeni aldığımda hemen kutudan çıkan kılıfına koyup kullanmaya başlamıştım, aradan birkaç gün geçti, akşam otururken kılıftan çıkarayım bii dedim ve sanırsın ki ilk defa görüyorum telefonu :) o derece etkilenmiştim. Kılıf ile kullanmak cihazın tüm albenisini öldürüyor, ama henüz bende cesaret edemiyorum kılıfsız kullanmaya.
  • system electronıc kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Nette daha ucuza bulmak mümkün fakat o kadar parayı riske etmekten çekiniyorum açıkçası. Ne çıkacak bir fikrim yok hiç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: laborant35

Anladım hocam. Nette daha ucuza bulmak mümkün fakat o kadar parayı riske etmekten çekiniyorum açıkçası. Ne çıkacak bir fikrim yok hiç.

Hocam ben sıfır, kapalı kutu bulmu?tum nette, fiyatı da uygundu, gittim elden, kontrol ederek aldım, garantisi yok, yurt dışı ürün.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Yalnız şöyle bişey de var!

Bir dönem başka bir mix kullaniyordum orijinal kılıfı ve ekran koruma jelatini olduğu halde cebimden düştü tel üst köşeden catlayip ekranda soldan aşa kadar kılcal çatlak oldu ekranda..

Diyeceğim şu ; ne kadar guvensekte kılıfa ve ekran korumasına bu cihaz için pekte koruma sağlamıyor..böyle düşündüğüm için artık kılıfsız kullanıyorum..

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı olarak telefonun hoparlörü den memnunmusunuz hocam yarın mate 9 verip alacağım kısmetse mi mix i.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerocu

Kullanıcı olarak telefonun hoparlörü den memnunmusunuz hocam yarın mate 9 verip alacağım kısmetse mi mix i.

Hocam mate 9 dan sonra sizin mix de en çok ?ikayet edeceğiniz şey hoparlör değilde kamera olur. Kamera mate 9 dan sonra sizi tatmin etmez, hoparlör sesine 3 günde alı?ıyorsunuz sorun olmuyor.

Kamera dışında başka bir eksiklik hissettirirmi acaba çok fazla kameralık durum olmuyor çünkü, anı kurtarsın yeter kamera da detay aramam çok fazla, örnek olarak daha önce mi max 1 vardı onun kamerasından bile memnundum işimi görüyordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _traveler_88 -- 16 Aralık 2017; 10:1:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nerocu

Kamera dışında başka bir eksiklik hissettirirmi acaba çok fazla kameralık durum olmuyor çünkü, anı kurtarsın yeter kamera da detay aramam çok fazla, örnek olarak daha önce mi max 1 vardı onun kamerasından bile memnundum işimi görüyordu

Hocam şimdi mix'in en sıkıntılı tarafları kamerası ve düşmelere pek dayanıklı olmaması. Kamera da dediğiniz gibi günü kurtarır derecede, öyle berbat değil yanii. Geri kalan herşey şahane, kesinlikle sizi pişman etmez. Fiyatı zaten telefonun donanımına göre çok çok uygun, bu telefonu samsung veya başka global bir marka yapıp satsaydı şuan 5000, 6000 tl ye alamazdınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Yalnız şöyle bişey de var!

Bir dönem başka bir mix kullaniyordum orijinal kılıfı ve ekran koruma jelatini olduğu halde cebimden düştü tel üst köşeden catlayip ekranda soldan aşa kadar kılcal çatlak oldu ekranda..

Diyeceğim şu ; ne kadar guvensekte kılıfa ve ekran korumasına bu cihaz için pekte koruma sağlamıyor..böyle düşündüğüm için artık kılıfsız kullanıyorum..

Aslında dediğiniz doğru, çizilmelere karşı zaten son derece dayanıklı, düştükten sonra da her halukarda hasar görüyor zaten, bari tasarımın tadına varalım.
  • bugun itibariyle bende artık mixlendim 😂😂 aşırı hos bı cihaz inşallah uzun süre düşmeden kullanabilirim :)) dediğiniz gibi çizilmelere zaten dayanıklı olduktan sonra bende kilifsiz kullanacam düşürme konusunda da el bebek gül bebek dikkat edecez artık

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammedömer

bugun itibariyle bende artık mixlendim 😂😂 aşırı hos bı cihaz inşallah uzun süre düşmeden kullanabilirim :)) dediğiniz gibi çizilmelere zaten dayanıklı olduktan sonra bende kilifsiz kullanacam düşürme konusunda da el bebek gül bebek dikkat edecez artık

Mix 2 mi bu

• Hayırlı olsun hocam g4 ile çektiniz sanırım resimleri mi mix ile fark çok mu belli oluyor normal de g4 kamerasıda efsane sayılır aslında.

• Hayırlı olsun..sadece biraz dikkat taşırken ve kullanırken..

Eski bir mix kullanıcısı olarak bir tavsiye..özellikle evde teli koyacagin yere dikkat et koltuk başı vs..inanılmaz kaygan cihaz durmuyor yerinde ya bir bez yada sert bir zemine köy..

• Biraz hareket geldi buraya sevindim..

• hayır mi mix 1 :)

• tşk ettim ;) hayır g3 ile çektim resim yüklenirken düşük kalitede yüklendi biraz ondan olsa gerek :)

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim tavaiyenizi dikkate alırım :) zaten evde genelde düz zeminde bırakıyorum daha dikkat ederim artık :)

• zaten ön arka koruma camını baya önceden almıştım :) bide AliExpress te şöyle bişi gördüm bugün yarın bununda siparişini vereceğim güzel bisiye benziyor hem tlfyi kapatmiyor hemde hos görünüyor gibi :)

• arkadaşlar tlfde miui global 9.1 var inceleme videolarında şu sanal tuşların yaninda bı tuş daha vardı ekrana işlem topu getiren tus o şuan yok ayarlardan tuşlara baktım bulamadım onu nereden aktif ediyoruz acaba :))

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.