Şimdi Ara

★★ Xiaomi Mi Mix ★★ [Ana Konu] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
976
Cevap
20
Favori
52.492
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • takas bu akşam gerçekleşmiştir mate9 u verdim aldım mi mix 256 gb lik versiyonu nu android 7 mui9 sürümü mevcut telefondan yana ilk izlenimim tasarım şahane verdiği kalite hissi süper ama kamera bakımından mate 9 a göre baya düşük geldi bana genede telefonun artıları eksilerinden çok fazla olduğu için sıkıntı yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayırlı olsun 😉

• normalde sanal tuşlar her programda gizleniyor ama bı klavyede gizlenmiyor ayarlarda aradım ama bişi bulamadım klavyede de sanal tuşları gizlemenin bi yolu varmı acaba ¿

★★ Xiaomi Mi Mix ★★  [Ana Konu]

• quote:

Orijinalden alıntı: muhammedömer

normalde sanal tuşlar her programda gizleniyor ama bı klavyede gizlenmiyor ayarlarda aradım ama bişi bulamadım klavyede de sanal tuşları gizlemenin bi yolu varmı acaba ¿

★★ Xiaomi Mi Mix ★★  [Ana Konu]

Farklı bir klayve kullanmayı deneyin. Mesela swıftkey klavye yi şiddetle tavsiye ederim.

• tamam bi deniyim

• aynı bende o dediği klavyeyi kullanıyorum malesef alttaki sanal tuşlar kaybolmuyor

• Ben de uzun zamandır takip ediyorum fiyatını hepsiburadadan almayı düşünüyorum ama bu rom falan uğraşmak istemiyorum. İlk aldığımda telefon nasıl geliyor play store falan yok mu? Global romlu gelmiyor mu? Aydınlatırsanız sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Spike44

Ben de uzun zamandır takip ediyorum fiyatını hepsiburadadan almayı düşünüyorum ama bu rom falan uğraşmak istemiyorum. İlk aldığımda telefon nasıl geliyor play store falan yok mu? Global romlu gelmiyor mu? Aydınlatırsanız sevinirim

Global rom ile geliyor, sizin hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Nasıl samsung veya lg alıp kullanmaya başlıyorsanız aynısı.
  • aynen tuşlar kaybolmuyor başka klavyelerde denedim ama onlarda da sanal tuşlar kaldı ayarları biraz daha kurcalamak lazım gibi :))

• Arkadaşlar mi mix mi yoksa mix 2 mi? Neden?

• bu arada bu koruyucuyuda tavsiye ederim hem tlfnin onunude arkasinida tam kaplıyor parmak izide bırakmıyor benim tel şimdi tam oldu :) klavyedeki sanal tuslarida kapatmayı buldummu tamamdır :)

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/ipg-xiaomi-mi-mix-gorunmez-tam-kaplama-316865583

• quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

Arkadaşlar mi mix mi yoksa mix 2 mi? Neden?

Ergonomi, daha rahat bir tutuş ve konforlu bir kullanım arıyorsanız mix 2.
    Daha şık bir tasarım, daha büyük batarya, daha büyük dahili hafıza için de mix 1.
    Diğer özellikler az çok aynı zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammedömer

bu arada bu koruyucuyuda tavsiye ederim hem tlfnin onunude arkasinida tam kaplıyor parmak izide bırakmıyor benim tel şimdi tam oldu :) klavyedeki sanal tuslarida kapatmayı buldummu tamamdır :)

https://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/ipg-xiaomi-mi-mix-gorunmez-tam-kaplama-316865583

bunu nasıl kaplıyoruz?

• Orijinalden alıntı: muhammedömer

arkadaşlar tlfde miui global 9.1 var inceleme videolarında şu sanal tuşların yaninda bı tuş daha vardı ekrana işlem topu getiren tus o şuan yok ayarlardan tuşlara baktım bulamadım onu nereden aktif ediyoruz acaba :))
    solda en aşağıda yuvarlak nokta vardı o artık yok galiba onun yerine başka var o da tam köşeye gitmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ishan -- 17 Aralık 2017; 22:53:2 >
  • ishan kullanıcısına yanıt
    cam değil zaten plastik tarzı ama baya iyi kaplamaya gelince de tlfyi kapatıp küçük bir kaba deterjanli su koyup ekran koruyucunun yapışkanlı kısmına elinizle deterjanli suyu hafif gezdiriyorsunuz sonra duzgun bir şekilde ekrana yapistiriyorsunuz yanında kart veriyor zaten onunla iyice ekrandaki kabarcıkları yok ediyorsunuz kendini toparliyor sonra :)

• ishan kullanıcısına yanıt
    videosuda var :)

https://www.izlesene.com/video/ipg-uygulama/7021380

• arkadaşlar şu an android 7 halihazırda var acaba oreo güncellemesi alacakmı telefon alırsa da tahminen ne zaman gelir bilgisi olan var mı

• arkadaşlar konuşma sırasında su sensör olayı bazen düzgün çalışıyor bazende kafasına göre takılıyor kulağımdan çekince bazen ekran gelmiyor bazende kulagimdayken açılıyor bı benim tlfdemi böyle yoksa sunalik genel sorun mu bu şekil ?? miui9 global yüklü

• Dostum burda senle benden başka kullanıcı yok gibi ölmüş konu facebooka gir istersen xiaomi türkiye kullanıcı grubu daha faydalı.

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.