Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 3 *#* Ana Konu *#* (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
597
Cevap
21
Favori
47.453
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkiyeye gelmiyor malesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: düş_man

AZ önce xiaomi mağazasına gidip 3 u test etme imkanı buldum ancak hafta sonu olduğu için çok kalabalık ve sadece tek test cihazi vardı.. O nedenle çok kaba bir inceleme oldu. Hafta içi daha sakin bir günde tekrar gidip daha güzel bir incele videosu çekeceğim.. Ama cihazın kızak sistemi mıknatıslı eski Samsung telefonlarin hissiyatı verdi
    Çinde mi yaşıyorsunuz ? Şuan satışa çıkmış mı acaba ?

• Max 3 düşünürken mix 3 aklımı çeldi. A2 lite kullanıyorum batarya iki gün yetiyor bana mix 3 te daha düşük ekran ve güç daha fazla bir günü zor çıkarır diye düşünüyorum fakat kamerası görünümü hoşuma gitti kızak sorun çıkarır mı zaman gösterecek eskiden kızaklı Nokia N95 ve Blackberry torch kullanmıştım sıkıntı olmadı fakat zamanla kızak mekanizmasında oynama esneme oldu bakalım mix 3 nasıl olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: system electronıc

Çinde mi yaşıyorsunuz ? Şuan satışa çıkmış mı acaba ?

Alıntıları Göster
    Evet çinde yaşıyorum, video yu çektiğim gün itibari ile cihaz satışa sunulmuştu

• Türkiye'ye gelmiyecek diyen arkadaş bilgiyi nereden aldın. Mı Max 3 satışta bu da bence 1 ay içinde satışa çıkar. Burda önemli olan ÖTV KDV ve TRT payından sonra telin fiyatı kaça çıkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: necirvan1212

Türkiye'ye gelmiyecek diyen arkadaş bilgiyi nereden aldın. Mı Max 3 satışta bu da bence 1 ay içinde satışa çıkar. Burda önemli olan ÖTV KDV ve TRT payından sonra telin fiyatı kaça çıkar.
    O arkadaş, o cevabı benim; "Aliexpress'ten sipariş veirrsek Türkiye'ye gelir mi?" sorusuna vermişti :)
  • Anladım. Telefonla ilgili son durum ne acaba ?Bir de Xiaomi mi mix 3 tek yüz tanıma ekran kilidi varmı acaba ( Baya yurt dışı video izledim rastlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necirvan1212 -- 2 Kasım 2018; 11:1:56 >
  • necirvan1212 N kullanıcısına yanıt
    Yüz tanıma kilidi mevcut. Aşağıdaki linkte videolar mevcut.

https://www.youtube.com/results?search_query=mi+mix+3+face+unlock
  • düş_man kullanıcısına yanıt
    Hocam çinde sadece siyah renk mi satışa sunuldu?

• Telefonun Türkiye fiyatı ne olur arkadaşlar sizce 6gb 128 ligin

• quote:

Telefonun Türkiye fiyatı ne olur arkadaşlar sizce 6gb 128 ligin
    Ben de 5G'li modelin fiyatını merak ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ß@R!$

Ben de 5G'li modelin fiyatını merak ediyorum.

Alıntıları Göster
    Yaw vergiler çok yoksa ben 10 GB + 256 lik modeli çok rahat alinir.

• 10gb ram li modelini bekliyorum. Getiren olursa almak niyetim ama sahibinden olsun ithalatçılar olsun hep 8gb ram modelini getiriyorlar. 10 gb ram modeli umarım getirirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urzais100

10gb ram li modelini bekliyorum. Getiren olursa almak niyetim ama sahibinden olsun ithalatçılar olsun hep 8gb ram modelini getiriyorlar. 10 gb ram modeli umarım getirirler.
    10GB'lik model ocak ayında çıkacak diye biliyorum öyle okumuştum yanlış değilse.
  • quote:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-mi-mix-3-8,128-gb-622144569/detay

Yeni gördüm , ortalama bu fiyatın biraz daha aşağısı olur diye düşünüyorum 3.5 -4 arası.

• Bende öyle tahminin etmiştim 6gb 128 lik versiyon 4000 TL yi bulur gibi. Bakalım bekleyelim gorecez. Bu sahibindekinde Türkçe dil desteği sorunu nasıl çözülür

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necirvan1212 -- 4 Kasım 2018; 23:43:50 >
  • quote:

Facebook'ta bir grupta yanlış hatırlamıyorsam 8gb olan versiyonu 4050 TL'ye satılıyor.
  • amerikadan alinabilecek bir yer bilen var mi ?

bu telefonu nereden bulurum ?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.