Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2S #Ana Konu# (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.262
Cevap
12
Favori
59.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben hala android 8.0.0 dayım MIUI sürümü 9.6.4.0 telefonu alalı 1 ay oldu ilk aldıgımda bir güncelleme yaptım ve daha hiç güncelleme gelmedi.
    Xiaomi haftalık güncellemeler yapıyormus diye okumustum bana hiç güncelleme gelmiyor durum normalmidir

Xiaomi Mi Mix 2S  #Ana Konu#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapGood -- 28 Ağustos 2018; 5:31:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: RapGood

Arkadaşlar ben hala android 8.0.0 dayım MIUI sürümü 9.6.4.0 telefonu alalı 1 ay oldu ilk aldıgımda bir güncelleme yaptım ve daha hiç güncelleme gelmedi.
    Xiaomi haftalık güncellemeler yapıyormus diye okumustum bana hiç güncelleme gelmiyor durum normalmidir

Benim de aynı sizinle. Son güncelleme 3-4 hafta önce geldi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• RapGood kullanıcısına yanıt
    Haftalık güncelleme developer romda gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar aylardir mi8 almak icin bekledim.baktim hala sorunlar var stabil degil.alternatif bakiyorum.p20 pro ya da gozum kayiyor ama 5000 tl vermek istemiyorum.mix2s de ipc panel kullanılıyor,ipc ile mi8 deki amoled arasinda ne gibi farkliliklar var,hangisi daha iyi? Artilari eksileri neler?

• ender E kullanıcısına yanıt
    Telefondan indirip zip olarak kurabilir miyiz acaba.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 14092012

Telefondan indirip zip olarak kurabilir miyiz acaba.

Hayır kapalı beta.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapalı beta kurmak istiyorsanız yada beta tester olmalısınız yada Twrp ile kurmayı deneyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 10 Eylül 2018; 11:39:4 >
  • 4.5 g yok mu bu telefonda? Vodafone kullanıyorum

Xiaomi Mi Mix 2S  #Ana Konu#

• quote:

Orijinalden alıntı: BPG2004

4.5 g yok mu bu telefonda? Vodafone kullanıyorum

vodafone bılmem ama Turk Telekomda LTE mevcut
  • BPG2004 kullanıcısına yanıt
    Turkcell hattım benim ve 4.5 g kullanıyorum rahatlıkla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RapGood -- 30 Ağustos 2018; 4:28:55 >
  • Türk telekom kullanıyorum kendi uygulamasında mevcut değil diyor cihaz sistemlerinde olmadığı için ama bazen 4g nin yanında + yazıyor o zaman devrede oluyor.

• VoLTE ile arama/görüşme yapabilen var mı? (turkcell)
  • quote:

Orijinalden alıntı: garfitr

VoLTE ile arama/görüşme yapabilen var mı? (turkcell)
    Turk Telekomda Volte açık ben görüşme yapabiliyorum ama karşı tarafta Volte yoksa bir anlamı yok sanırım. Ayrıca şöyle bir durum oldu. Bende sürekli Volte açıktı Bayramda Memlekettekı yakınlarımı aradıgımda benım sesim onlara gidiyormuş ama onların sesinin bana gelmediğini öğrendim bu durum 3-4 aramamda olunca Volte den şüphelenip kapattım sonra tekrar aradığımda sıkıntının ortadan kalktığını gördüm... yani böylede bir durum var
  • sanırım acık global beta 8.8.30 sürümünü Mix2s için bu haftada vermeyecekler. olsa gelirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 31 Ağustos 2018; 10:20:7 >
  • Poco Launcher 2.5.1.9 APK (iconlar kuculuyor)

indirme linkleri;
    https://yadi.sk/d/njjMLLLy3aerrr
    Play Store:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mi.android.globallauncher
  • pasaport kaydı yapmadan imei değiştirerek kullanan varmı yada oyle bir imkan varmı
  • Telefonla görüştükten sonra telefonu kulağımdan çektiğim zaman ekran kapalı oluyor görüşmeyi sonlandıramıyorum güç düğmesine basmak zorunda kalıyorum. Ayar bulamadım. sensörde mi bir sıkıntı var acaba . Yardımcı olur musunuz?

Edit - Ayarlardan kulağa götürdüğünde ekranı kapat seçeneğini buldum fakat. Kulaktan çekincede ekranın tekrar açılması gerekmiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szgnsr -- 31 Ağustos 2018; 14:52:16 >
  • Xiaomi Pocophone F1 ile Netflix'te HD Videolar Oynatılamıyor
    http://www.webtekno.com/xiaomi-pocophone-f1-ile-netflix-te-hd-videolar-oynatilamiyor-h52491.html

Mi mix 2s içinde baktım l3 yazıyor bu doğru mu? Eğer doğruysa bence çok ciddi bir sıkıntı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liquido02 -- 31 Ağustos 2018; 15:31:0 >
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.