Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2S #Ana Konu# (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.263
Cevap
12
Favori
59.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende gözükmüyor Xiaomi Mi Mix 2S  #Ana Konu#

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ender

Siyah ama ben kullanmadim hic..
    alalım pm den görüşelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekte

Xiaomi Mi Mix 2S  #Ana Konu#

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 19 Ağustos 2018; 1:17:4 >
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Android p de geliyor o zaman

• quote:

8.8.16

http://bigota.d.miui.com/8.8.16/miui_MIMIX2SGlobal_8.8.16_50fc174388_9.0.zip
    kardeş paylaştığın şeyin nasıl bir fw olduğunu yazarsan daha çok anlarız örneğin Bi açık beta mı direk yükleyebilirmiyiz vs vs

• quote:

Orijinalden alıntı: hakangündüz

kardeş paylaştığın şeyin nasıl bir fw olduğunu yazarsan daha çok anlarız örneğin Bi açık beta mı direk yükleyebilirmiyiz vs vs

Alıntıları Göster
    Kaynak,

https://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-mix-2s/how-to/miui-based-android-9-pie-t3826402

• Twrp ile kurarsınız. Boot kılıdınız açıkçası neyi bekliyorsunuz
  • quote:

Twrp ile kurarsınız. Boot kılıdınız açıkçası neyi bekliyorsunuz
    boot kilidi kapalı dostum stok kullanıyorum şu an kendi güncelleyicisiyle yüklediğimiz gibi miu10 sürümü vardı ona benzer bir sürüm bekliyorum

• Telefondan kurabiliriz miyiz direk indirip.Diger sürümlerde ki gibi

• Whatsap bildirimi gelince üstten inen bildirimde okumadığım diğer mesajları da gösteriyor. Haliyle ekranın çoğunu kaplıyor. Sadece son gelen mesajın bildirimini almak için ne yapmam lazım?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba. Öncelikle herkesin bayramını kutlarım.
    Cihazı geçen hafta sonu beyaz renk olarak aldım. Şu ana kadar gayet memnunum oldukça hızlı ve stabil.
    Merak ettiğim bir kaç konu var yardımcı olabilirseniz sevinirim. Bazı haber sitelerinde cihazda yüz tanıma özelliği olduğu yazıyor. Böyle bir özellik var mı? Bir de cihazı kılıf kullanmadan 360 derece koruma diye tabir edilen film uygulamalarından bahsediliyor. Bu tip bir ürün bulabilir miyiz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi bayramlar arkadaşlar,

23ün de yeni sürüm dağıtılacak gibi görünüyor...

Xiaomi Mi Mix 2S  #Ana Konu#

Bu arada Farklı Rom isteyenler için Mokee ROm linkini ekliyorum
    https://forum.xda-developers.com/xiaomi-mi-mix-2s/development/rom-8-1-0-mokee-t3827705
    https://download.mokeedev.com/?device=polaris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 22 Ağustos 2018; 18:36:40 >

• ender E kullanıcısına yanıt
    Ben şeyi anlamadım bende şuan 8.8.4 var android p olan sürümü yüklemediğim için bu sürüme güncelleme gelmeyecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Liquido02

Ben şeyi anlamadım bende şuan 8.8.4 var android p olan sürümü yüklemediğim için bu sürüme güncelleme gelmeyecek mi?

Bende sizle aynı durumdayım. 8.8.4 ten sonraki sürümler sadece geliştirici kaydı yaptıranlara kapalı beta olarak çıktı biz yararlanamadık. Belki yarınki 8.8.23 açık beta olur bizde yükleriz inş. Bl kilidi açıp yüklemeye hiç gerek yok miui forumda 4 5 konu gördüm bl açıp rom atarken cihazları brick olmuş kullanılamaz hale gelmiş. Ağustosun sonuna kadar stable olarak çıkacak deniyor bekleyelim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende beklemedeyim aynen

• Mahiro M kullanıcısına yanıt
    Merhaba bende yeni kullanicilardanim, konunun başlarında okumuştum ayarlardan konumu honkong yapınca face ID özelliği açılıyor. Gayet güzel çalışıyor sadece karanlık ortamda çalışmıyor e okadar da olsun.

• Selam herkese, yorumları okudum bende paylasayim istedim.

Beyaz renk 3.299 a aldım bir buçuk aya yakın oldu.
    Cihaz her anlamda muhteşem tek sorunu Ön kamera yerini gereksiz bir yük gibi görüyorum ve eleştiriyorum ama açıkçası bu hem kişiye göre değişir hem de bir bakış açısı diyip geçiyorum.

Kamera bana kalirsa özellikle arkada mi8 ile aynı, ön kamerada mi8 daha iyi.Panorama çekim yapıp yaklaştırınca hd oluyor bayılıyorum o resimlere sürekli bir seyler cekmeye başladım o kadar güzel.

Hız konusunda 6 gb ram de hic 4/6 yi görmedim ne acarsam açayım süper akıcı bazen uygulama dandikliginden kasmalar olabiliyor her cihazda olabilen cinsten

Tasarım ; mix2 s bence mi8 den cok daha güzel daha ağır daha ele oturan cinsten. Mi8 daha hafif yarım cm kadar biraz uzun ama hemen hemen aynı boydalar. Sanki mi8 ekran kalitesi daha iyi gibi ,Gelgelelim çentikli ekran ne kadar şık ve kalite dursada kullanımda şahsen hoşuma gitmiyor resim cekiyorsun tam ekranda bakiyosun ama resim çentikte yok , şarj yüzdesi çentikte yazmıyor falan o yüzden mix2 s cok daha güzel bence.

Tek elde kullanımı yani küçük ekran modunu tam ekran moduna henüz uyarlayamamislar bu da sıkıntı yani tek ele almak yok ya da ben çözemedim çünkü hareketli tam ekranda kullanıyorum.

Yüz tanıma var ama bölgeyi rusya ya da hong kong falan yapmak lazım, çalışması da standart yani bazen kitleniyor ilk başta seni tanimayinca illa parmak izi ya da ekran şekli çizmek gerekiyor.Eleştirim bu özellikleri heryere adapte etmeden satışa sunmaları yani biraz vizyon .bu arada miui 9.6 kullanıyorum.

Sonuç olarak elden düşürmeyen biri olarak mix2 s çok kaliteli çok güzel çok gelişmiş bir telefon.

Mı arayüzü zaten kullanıcıyı en çok düşünen arayüz bence. Bir ton uygulama yerine o uygulamalari telefona gömülü hale getirmeleri çok iyi. Mesaj gizleme,resim gizleme,uygulama kilidi,ikinci alan,bildirim çubuğu , piyano tonlu çevirici, resim içinde silgi kullanabilme, hız sadelik vs. On numara.

Hazır kullanıcı olarak yorum yazayim deyip abartmisken kullanan arkadaslara da bir soru sorayım , cihazda iki üç gündür ara ara mobil veri paylaşımı açık görmeye başladım Bluetooth ile birlikte açıyor ve kapatmak için paylaşım ekranına girdiğimde ise telefon adının önünde onlarca karakter oluyor ve kendi kurduğum sifremde degismis oluyor. Virüs tarattim ama birsey de görmedi.son iki üç günde yüklediğim aldığım indirdiğim her dosyayı sildim. Eger bi daha yaparsa ss alıp yüklerim ama bu durumu yaşamış olan var mıdır direkt virüs müdür sizce ?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musti2307 -- 25 Ağustos 2018; 21:13:47 >

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.