Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.549
Cevap
32
Favori
103.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefonun açılması oldukça hızlanmış. İki gün önce sistem güncelleme bölümünde iki adet güncelleme vardı onları yaptım ondan sonra oldu sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 1 yıl önce aldığım telefonumda kilolu bir insan olduğum için konuşurken çok terlememden kaynaklı olduğunu düşündüğüm bir problemim var. Konuşma esnasında karşı tarafın sesi ilk başlarda çok net duyuluyorken sonrasında ses çok derinden gelmeye başlıyor. Gürültülü bir ortamdaysam duymam imkansızlaşıyor. Sonrasında ise aradan bir süre geçince tekrar normale dönüyor.

Acaba donanımsal mıdır düşündüğüm gibi yoksa yazılımsal mıdır ?

Donanımsal olsaydı devamlı bir problem olmaz mıydı?
  • merhabalar.
    mi mix 2 ve 2s fiyatları oldukça uygun görünüyor diğer amiral gemilerine göre.

kullanan arkadaşlardan pil hakkında bilgi alabilir miyim.
    çünkü gsmarena gibi sitelerde şarjının puanı çok kötü.
    gerçek kullanımda bir günü çıkarıyor mu acaba ?
    pil 3400 mah sanırım .bu pilin normalde 1,5 gün görmesi lazım.
    kafamı karıştırıyor almak istiyorum ama şarj cihazı elimde dolaşmak istemiyorum
  • K084K kullanıcısına yanıt
    Evet mesela 3310 ile kıyaslarsan çok kötü.

1,5 gün çok rahat götürüyor. işle meşgul olduğum zamanlar 2 günü de görüyorum.
  • Arkadaşlar merhaba. Bir yakınım ricası üzerine mi mix 2 için gcam uygulaması apk linki sormak istiyorum sizlere. Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

• Selamlar, kutudan çıkan orijinal kılıfta ses tuşlarının olduğu yer koptu. İnce, güzel bir kılıf önerebilir misiniz?

• Arkadaşlar merhaba,
    Bu forumdaki bildirim konusundan halen şikayetçiyim bildirimler gözükmüyor.
    An itibariyle telefonumun sürümü Android 9 üzerinde MIUI 10.4.2.0
    Araştırdığım kadarıyla telefonumuz MIUI 11 alacak. Fakat bu sürüm Android 10 üzerindemi olur 9 üzerindemi göreceğiz. Ki 11 sürümünü alması bile 2 seneyi aşan bir telefon için çok iyi. Tabi ki bu güncelleme önümüzdeki senenin sonunda görünüyor.
    Sadece bir kere sabah kalktığımda ısınma sorunu yaşadım neden olduğunu bilmiyorum ama tekrarlamadı.
    Yazılımsal sorun yaşayan ve hiç sıfırlama yapmayan arkadaşlara mi flash üzerinden son sürümü temiz bir şekilde atmalarını tavsiye ederim. Sonuçta üst üste sürekli güncelleme alınca bir hantallaşma olabilir.

Telefonun güncel durumuna gelirsek kasa kalitesi gerçekten çok iyi ve bu çentiksiz ekranla birleşince cihaz halen güncelliğini korumakta.
    Hız olarak halen daha çok iyi. Son güncellemelerle kamera bence daha iyi bir hal aldı. Tek sevmediğim ön kamera lokasyonuna bağlı olarak çok dar açılı olması.
    Sayfalarda dolandığım kadarıyla da cihazda kronik bir sorun bulunmamakta. Bu da Mix serisinin Xiaomide farklı bir yerde bulunduğunun kanıtı bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: fifa_05

Son güncellemeden sonra Google Cam kullanılabiliyor mu?
    ?
  • Bu son guncelleme neden gelmedi ekim sonu diyorlardi kasim ayin gectik ses soluk yok

• Mix 2 için 4-12 Kasım arasında gelecekmiş.
  • Bana bugün geldi.

• Evet hayırlı olsun 1.7 gb guncelleme gelmis deneyenler kim suan indirme yapiyor

• Dün akşamüstü bana da geldi. Ancak henüz inceleyemedim.
  • Arkadaşlar voltle ve vowifi aktif kullanan var mi baska forumlarda aktif etmiş kisiler var.
    Ben menüye aktif ettim herseyi hallettim. Ara diyince direk hattan düşüyor telefon

• Ultra pil tasarruf modunu göremedim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dün akşam bana da geldi. Henüz inceleyemedim inşallah öncekini aramayız.
  • MIUI 11 telefonumuza hayırlı olsun :) Ben akıcılık olarak olumlu görüyorum şu anda. Sanki ekran geçişlerindeki animasyonlardan dolayımıdır nedir daha hızlı çalışıyor gibi geldi. Ama ikonlar ve arama ekranında falan yazılar biraz fazla büyük gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir_recep

MIUI 11 telefonumuza hayırlı olsun :) Ben akıcılık olarak olumlu görüyorum şu anda. Sanki ekran geçişlerindeki animasyonlardan dolayımıdır nedir daha hızlı çalışıyor gibi geldi. Ama ikonlar ve arama ekranında falan yazılar biraz fazla büyük gibi.
    Ayni fikirdeyim.
    Volte ve vowifi yi çözdüm.
    Tukcellde calistiridim.
    Tt nette ne yazik ki aktif etmemem rahmen cihaz desteklemiyor diyp tt tarafından engellenmiş. Aslinda tt destekleyen telefon listesi koymus ama kimse kullanamıyor kullanan goremedim cevremde bir sekilde herkes engelli herkes. Vodafone da da sorun olacagini sanmıyorum cunku Vodafone bu konuda tukceli bile gecmis hicbir ayar yapmadan volte destekli tum cihazlarda hemen calisiyor arkadasin telefon da test ettim." Xiaomi redmi note 7"

• güncellemeden sonra ekran yansıtma özelliği tvyi görmemeye başladı. youtubea girip yansıttığımda sıkıntı olmuyor çözemedim bu işi

• 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.