Şimdi Ara

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.549
Cevap
32
Favori
103.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anakart değişimini sadece yetkili serviste yaptırabilirsin çünkü imei falan herşey değişiyor. Genelde anakart, imei olayından dolayı da yedek parça olarak getirilmiyor. Onun dışında parça niyetine ikinci el satılan ekranı falan kırık bir telefon bakabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonly -- 28 Ağustos 2018; 9:31:42 >
  • Çeviricili şarj aleti biraz sorun. Her seferinde o çeviriciyi de çıkarmak zor oluyor, bazen insan aceleyle falan çıkarken şarj aletini fişten çıkardığında çevirici yerinde kalabiliyor.

Ben almışken çok büyük olmayan çift çıkışlı şarj aleti düşünüyorum.

Bu arada powerbank ihtiyacı olanlar için Trust Urban 12500 mah modelini tavsiye ederim. Hem nispeten uygun fiyat hem de üzerinde yazana yakın kapasiteli. Mix 2'yi üç tam şarj yaptı, telefonu da şarj olurken baya kullandım. 11-12 A kapasite sundu, gayet az bir kayıp oranı var. Tek dezavantajı powerbank'in şarj girişinin tip b olması, o da bende daha önceden Spiegen 3'lü şarj kablosu olduğu içşn sorun olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki video kayıtta sesler sizin telefonda da dediğim gibi mi? Özellikle uzaktan gelen çevresel sesler.

Ben gelecek MIUI 10 sürümünde kameraya bir ayar çekileceğini düşünüyorum, bir iyileşme olmazsa zaten donanımın yeterliliği bu demektir...

• quote:

Orijinalden alıntı: Haggard1963

Peki video kayıtta sesler sizin telefonda da dediğim gibi mi? Özellikle uzaktan gelen çevresel sesler.

Ben gelecek MIUI 10 sürümünde kameraya bir ayar çekileceğini düşünüyorum, bir iyileşme olmazsa zaten donanımın yeterliliği bu demektir...
    Yok hocam bende mikrofon konusunda sorun. Siz deyince bir denedim ama sorun goremedim. İphone 7 lerde de tıslama sorunu varmis sanirim oyle birsey olabilir. Mikrofon delikleri tozla dolmussa onlari dis fircasi yardimiyla temizleyin hocam. İşe yarayabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

Anakart değişimini sadece yetkili serviste yaptırabilirsin çünkü imei falan herşey değişiyor. Genelde anakart, imei olayından dolayı da yedek parça olarak getirilmiyor. Onun dışında parça niyetine ikinci el satılan ekranı falan kırık bir telefon bakabilirsin.
    İade ettim hocam. Sıfır sony aldım onun yerine
  • Selam arkadaşlar cümleten bende bu gün seramik 6/64 ile aranıza karışmış bulunmaktayim. Orijinal ekran koruyucu nereden alabilirim. Birde orijinal şarj aletinin fotoğrafını gönderebilir misiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu

Xiaomi Mi Mix 2 Ana Konu

• Emulation cihazda cok basarili, iki ornek:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lycantrophic -- 28 Ağustos 2018; 23:33:30 >

• Dün teknosa da s7 ve bu cihaz yan yana idi , kameralarını karşılaşma fırsatım oldu.Mix 2 tam bir fiyasko. Bu kadar (s7 ile dahi) fark olacağını düşünmemiştim..

• Arkadaslar orjinal şarj aleti mevcut dusunenler pm atsin. (Tr cevirici aparatli)

• man utd kullanıcısına yanıt
    S7, amoled ve daha yüksek çözünürlüklü ekrana sahip olduğundan dolayı fotoğraflar daha canlı ve net görünür. Bence fotoğrafları bilgisayarda karşılaştırmadan yorum yapmayın. Ben bu telefonu gece çekiminde iPhone X ile karşılaştırdım ve daha iyi sonuç aldım. Teşhirdeki ürünün yazılımı eski olduğundan da kötü çekmiş olabilir. Miui 10 ile kamera performans ve kalitesi seviye atladı. Burada kameradan çok kamera yazılımı önemli. Kaldıki bu cihazın üzerinde sony kamera var. Yani google pixel'de bulunan kameradan. Google kamera uygulamasıyla mükemmel işler çıkarıyor.

• Arkadaslar eskiden otg baglayinca galeriden resimleri aprmagimizla kaydirip resimler arasi geciyordu ama artik nedense resimler kayarak gecis yapmiyor. Bunu nasil duzeltiriz cok sinir bozucu birsey.

• Merhaba arkadaşlar

Bende Nokia 8 var bir arkadaşım mi mix 2 ile takas edermisin dedi. Ne dersiniz cihazda kronik olabilecek bir sorun varmı. Takas işine gireyim mi.

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Nokia 8in ekrani ve kamerasi biraz daha iyi, mi mix in bataryasi daha iyi ekran daha genis. Onun disinda cok buyuk fark gozukmuyor. Mi mix 2 de iyidir ama memnunsaniz cok takaslik bir durum yok bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: lycantrophic

Nokia 8in ekrani ve kamerasi biraz daha iyi, mi mix in bataryasi daha iyi ekran daha genis. Onun disinda cok buyuk fark gozukmuyor. Mi mix 2 de iyidir ama memnunsaniz cok takaslik bir durum yok bence.
    Hocam işin aslı bana ekran büyüklüğü cazip gelmişti ama cihaz yurtdışı ymış. Arada kaldım yani o sebeple yazdım kronik sıkıntısı problemi varmı diye. Malzeme kalitesi nokia da harika daha önce mi6 kullanmıştım onunla kiyaslarsak nokia 8 cok daha kaliteli. Mi mix2 yi elime almadım etrafımda da pek yok. O sebeple burada kullanan arkadaşlara sorayım dedim. Benim için el alemin ne dediği değil de doğrudan kullananın görüşü ve tavsiyeleri daha makbuldür teşekkürler.

• Enginesin_55 E kullanıcısına yanıt
    Gönül rahatlığı ile takas edebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leonly

S7, amoled ve daha yüksek çözünürlüklü ekrana sahip olduğundan dolayı fotoğraflar daha canlı ve net görünür. Bence fotoğrafları bilgisayarda karşılaştırmadan yorum yapmayın. Ben bu telefonu gece çekiminde iPhone X ile karşılaştırdım ve daha iyi sonuç aldım. Teşhirdeki ürünün yazılımı eski olduğundan da kötü çekmiş olabilir. Miui 10 ile kamera performans ve kalitesi seviye atladı. Burada kameradan çok kamera yazılımı önemli. Kaldıki bu cihazın üzerinde sony kamera var. Yani google pixel'de bulunan kameradan. Google kamera uygulamasıyla mükemmel işler çıkarıyor.
    Google cam başka bir dünya

Bu telefonu alan kesinlikle robot Edip Google cam yüklemeli

• quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

Google cam başka bir dünya

Bu telefonu alan kesinlikle robot Edip Google cam yüklemeli

APK için link atar mısınız

Bu arada miui 10 kurdum takilmala mevcut 9 a geri döndüm orjinal versiyon gelir kamera çok değişmiş miui 10 da

• quote:

Orijinalden alıntı: Sleeper

Gönül rahatlığı ile takas edebilirsiniz.
    Yurtdışı olduğu için vazgeçtim hocam mantıklı gelmedi bana. Tr garantili cihaz verip garantisiz cihaz almak. Ama olurda buradan cihazını değiştirmek isteyen olursa haberlesiriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Enginesin_55

Yurtdışı olduğu için vazgeçtim hocam mantıklı gelmedi bana. Tr garantili cihaz verip garantisiz cihaz almak. Ama olurda buradan cihazını değiştirmek isteyen olursa haberlesiriz.

Nokia bariz olarak daha kaliteli üstelik Türkiye cihazı gerek yok bence. En iyi tercihi yapmışsınız

• 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.