Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.598
Cevap
44
Favori
150.928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaslar. Telefonu kullanan arkadaslar telefon hakkinda olumlu ya da olumsuz goruslerini yazabilir mi? İnternette gun isigi altinda ekranin pek gorunmemesinden ve cekilen videolarin bilgisayarda oynatilamamasindan incelemelerde bahsedilmis. Sizde de durum ayni mi? Cihazin herhangi bir kronik sorunu var mi? Ayrica cihazi tasimakta sikinti cekiyor musunuz? Bayagi soru sordum, simdiden yardimci olan arkadaslara tesekkur ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RebelliouS_SouL R kullanıcısına yanıt
    ortadakini seçtim en sağdaki olmuyor
    ve flashladım, biraz beklemek gerekiyor , tümünün bitmesi zaman alıyor

http://en.miui.com/a-234.html
    buradaki romu indiriyoruz

ve hiçbirşey silinmedi telefonda

ve navigasyon tuşlarındaki titreşim iptal edilebiliyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 12 Temmuz 2016; 23:44:45 >
  • Güzel telefon büyük ekranlı olması benim işime yarar diye düşünüyorum, Snapdragon 652'li modelden almak isterim 900 TL. Bangood üzerinden sipariş vermeye cesaret edemedim, Türkiye'de kayıtlı sorunsuz satışını yapan varmıdır 652'li modelini?.
  • umitbrn kullanıcısına yanıt
    Var olmasına varda neyin kafasıdır anlamadım hükümetle yarışıyorlar resmen zam yapmada 1250 lira fiyat çekiyorlar sağolsunlar.
  • kocaman paket yapmışlar

★  Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★
  • 128 ve 64 gb xiaomi mi max bulunmadığından, mi5 128 gb bulunmadığından, lenova x3 64 gb bulunmadıgından, p6 128 bulamadığımdan mate 8 64gb altın sarısı (soba boyası renki alınmıştır) sizlere kolay gelsin. şimdi rom aramam lazım cunku uc dilde telefon kullanmak.....hahahaha.
  • Arkadaşlar 64 GB versiyonu var elimde imei tamiri nasıl yapılır bilen var mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob35

Arkadaşlar 64 GB versiyonu var elimde imei tamiri nasıl yapılır bilen var mi

http://dosya.co/6nv3x51u90c2/steps_mi5.rtf.html
    micro77 nin dosyası

http://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi5-imei.4865/
    buradan buldum muhtemelen aynıdır. çünkü işlemlerde özel bir işlem göremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• live2lift kullanıcısına yanıt
    nereden aldin hocam, daha açmadiysan satsana bana

• Arkadaslar acaba kac saat ekran suresi aliyosunuz pil kullanimi nasil

• erdew39 E kullanıcısına yanıt
    Mükemmel pil ömrü var 7-8 saat.Cihaz çok güzel.

• aliexpress ten direkt tr ye sipariş veren oldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cetinodinson kullanıcısına yanıt
    aliexpressten
    açmadım ama satmam

telefona baya alıştım, şarjı baya dayanıyor ama full şarj olması zaman alıyor,
    gpste sorun yok, miui 8 i yüklemiştim, dün de otomatik güncelleme geldi

edit: aliexpressten ekran koruyucusu aldım , telefon değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi live2lift -- 24 Temmuz 2016; 20:45:30 >
  • live2lift kullanıcısına yanıt
    hocam aliex e ulasma imkanım yok maalesef tekrardan rahatsiz ediyorum ama satmayi dusunurseniz 30 lira verebilirim

• Pil dayanma gücü olarak mi max ve note pro 3 u değerlendirebilir misiniz . normal kullanimda 2 gunu cikarirlar mi

• quote:

Orijinalden alıntı: crazy585858

ARKADAŞLAR BAĞIRARAK SORUYORUM AİDA64 YÜKLEYİP TELEFONUNUZUN KAMERA MODÜLLERİNİN NE OLDUĞUNA BAKABİLİRMİSİNİZ RİCA ETSEM :)

Bir Allahın kuluda şu dediğimi yapsa arkadaşlar :) ? Konuya bakıyorum soruların çogu cevapsiz kullanan arkadaşlar neden yardımcı olmamakta ?

• arkadaşlar telefonu FORUMDAN aldım, kendim çinden getirtmedim yani.....
    bu konuda bir daha mesaj gelmez umarım
  • reseb kullanıcısına yanıt
    Mi max şarj suresi redmi note 3 prodan daha iyi.Mi max 8 saat diğeri 7 saat ekran süresi veriyor.2 telefonu da kullanıyorum.Mi maxi daha çok seviyorum.

• ben de baya sevdim max ı, şarjı redmi note 2ye göre çok iyi,
    şu an da haftalık güncelleme otomatik iniyor

tek olumsuz şey arka kamerada küçük bir toz zerresi farkettim, onun da bir zararı yok
  • Arkadaşlar Mi max ile Huawei p8 max arasında kararsız kaldım.

P8 max Hepsi burada dahttp://www.hepsiburada.com/huawei-p8-max-ithalatci-garantili-p-TELCEPHUAP8MAXG-GD?magaza=Mys&wt_gl=cpc.tum.genel.pla&gclid=CJHywfvtnc4CFUEUGwod_BsOpA
    64 GB ve 2 yıl garantili resmi kayıtlı (imei derdi yok). 2015 yılı telefonu ve hızlı şarj yok, kamera 13 mp

Mi max 32 Gb ise 1100 TL civarında ve garanti yok imei sıkıntısı yaşanabilir. 2016 telefonu hızlı şarj var kamera 16 mp.

Yurtdışı fiyatlar ise
    P8 max 400$
    mi max 250$

Her iki telefonu kullanan yada bilen varsa hangisini almamı tavsiye edersiniz. p8max geçen senenin telefonu ama niye yurtdışında pahalı anlayamadım.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.