Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.598
Cevap
44
Favori
150.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bana da bu gün geldi güncelleme. Mi max 1 - 3-64 şu anda güncelleniyor. Umarım biraz şarj toparlamıştır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana sarj süresi düzelmiş gibi gelmedi. Aksine daha hızlı bitiyor sanki.
  • Ben pek bir fark göremedim. Menüde ufak tefek değişiklikler var. Şarjda da bir sorun olmadı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende hiç yaşanmadı.

• Merhaba dostlar
    Grup hala aktif mi bilmiyorum ama bir soru sormak istiyorum size. Bu telefon hala alınır mı kullanımda problem yaratır mı? Bi power user değilim şarj süresi uzun olsun, güzel fotoğraflar çekebilsin, lüzumsuz takılmalar olmasın bide arada oyun oynarsam falan üzmesin 😁 500 liraya pili yenilenmiş bi cihazla anlaştık. F/P olarak mantıklı mı sizce? Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Takılma, pil bu konularda problem yok, telefon akıyor ve güncelleniyor. Ama fotoğraf işi eskiden de iyi değildi şimdi de iyi değil, hatta güncel diğer kaliteli olan telefonları görünce hiç iyi değil.

• Beni bir sene civarı idare etsin de sonrasında değiştiririm zaten tekrar. Şimdi biraz mecburiyetten bu paraya en iyi ne alabilirim diye bakınırken buldum. Hala güncelleme alması da ilginç :) anladığım kadarıyla fotoğraf kalitesi açısından büyük beklenti içerisinde olmadığın sürece hala kullanılabilir bir telefon. Teşekkür ederim.

• Aynen, normalde iş görür fotoğrafları ama artık yeni gövdeler çok iyi çektiği için göze kötü geliyor. İş görür kesinlikle ama video kısmı görmez.

Telefonların güncellenmesi,yazılım konusunda sorunu yok. Takılma,çökme yaşamazsın. Şu an benim telefon Android 7nrd90M sürümünü kullanıyor, MIUI da global 10.2.2.0. Ben aldığımdan beri hiç reset atmadım örneğin telefona. Güncel hangi program varsa telefon kaldırıyor,yeni versiyonlarını alıyor. 500 TL civarında bu kadar iş yapan f/p telefonu yoktur. Ayrıca pili de öyle ölmüyor hemen, ben dikkatimi çeken bir performans kaybı görmedim ki 3 seneye yakındır kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenekekutu -- 18 Haziran 2019; 11:22:21 >
  • tenekekutu kullanıcısına yanıt
    Hocam yardımınız için çok teşekkür ederim. Tamamen ergonomik kaygılarla vazgeçtim telefondan. Çanta taşıyan biri değilim cepte taşımak için de biraz büyük geldi açıkçası. O yüzden mi 5 almaya karar verdim. O da üzmez diye düşünüyorum. Tekrar teşekkür ederim.

• Arkadaşlar telefon bugün koyduğum yerden düştü ve ekran sizlere ömür, kıriklarla doldu malesef. Tempered ekran koruyucu vardı, işini çok iyi yaptı, kendi sağlam kaldı, ekran kırıldı !

Ekran değiştiren oldu mu, tavsiye edeceğiniz satıcı linki vs var mı ?

• miui 11 gelir mi sizce ?:)
    Max 2'ye gelmiş.
  • Zor ama bellide olmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hakanizm H kullanıcısına yanıt
    Keşke gelse ama zannetmem geleceğini. Şu durumda da pek sorun çıkarmadı bana. 3 yılımızı dolduruyoruz arkadaşla kazasız belasız :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • B.AYAR kullanıcısına yanıt
    mi max cihaza miui11 gelmeyecek cihaz mi sitesinde EOL ( End Off life) görünüyor. yani xiaomi cihazdan tüm desteğini çekti
  • Gayet hoş
  • İstanbul içi arka kapak lazım. Uyguna satabilecek varsa alabilirim.

• Mi max'mden cok memnunum ama adroid 7 de kaldı. Bazi seyler calişmamaya başladı mesela gboard falan. Ne yapablirim? Ekrani büyük diye değiştirmek de istemiyorum. Fikri olan var mi?

• 
Sayfa: önceki 126127128129130
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.