Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.598
Cevap
44
Favori
150.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • V.8.5.9.0 Güncellemesi çıktı max 2 de yükleyen varmı?))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler telefonu anneme aldım ama bende beğendim. Mi6 almayı düşünüyorum fakat bataryası max 2 kadar iyi değil. biri 3300 mah diğeri 5000 küsür. Arada baya fark var fakat Max 2 çok büyük geliyor.
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    3 gün sonra alışıyorsun inan. Hatta normal boyutlu bir telefonu eline alınca ulan ne kadar da küçükmüş nasıl kullanıyormuşum diyorsun Bugün arkadaşım yanımdaydı 1 saat benim cihazı kurcaladı. İlk başlarda bune lan tablet gibi diyordu. Ama 1 saat sonra öncelikle pilin sadece %6 tükendiğini görmesi ve ardından kendi telefonunu eline alınca mesaj yazamaması (ip5s) ardından gelen olm ben bu cihazı bu zamana kadar nasıl kullanmışım tepkisi umarım boyutu hakkındaki yersiz endişelerinizi giderecektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10ff

mi max arıyorum. satmayı düşünen var mı?

aradıgını bulamadıysan bende var 64 gb altın 18 ay daha garantisi var telefonda hherhangi bi hasar yok sıfır gibi .
  • 9.7.10.12 güncelleştirme geldi

1.5 GB

Haftalık

Sorunsuz mu dur?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mi max 2 ise konuya mesaj atmıştım tavsiye ederim. Özellikle uygulamalara telefonun kendisine ait olmayan bildirim seslerini atama sorunu düzelmiş
  • Merhaba
    Hotspot sorunu yaşamay başladım bu aralar, hotspot paylaşımı yapıyorum diğer bilgisayar veya table bağlanıyor ama internet yok diyor. Hatlar vodafone ve Turkcell her ikisinde de aynı sorun var hattan kaynaklanan birşey değil.
    Daha önce böyle bir sorun yaşamış olan var mı?
  • Arkadaslar anneme mi max 2 aldik hattini 4.5, g yaptik. Aldik hatti musteri hizmetlerinden actirdik fakat telefon haalaa h+ gosteriyor. Sebekeden LTE öncelikli secili oldu halde bi turlu 4'5g olmadi

• riquelme76 kullanıcısına yanıt
    İnternet sınırsız olmadıktan sonra 3G-4,5G çok farketmez.
  • Free WiLL kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf çok iyi görünüyor. Bunu hangi ayarlarda çektiniz öğrenebilir miyim? :) Tripod kullandınız mı?

• arkadaşlar araç tutacağı tavsiyeniz var mı?

• Beyler mi max kararlı güncelleme geldi mi 64 GB için

• efekcr kullanıcısına yanıt
    genel de manuel de kullanıyorum. isoyu mümkün olduğunca 100 civarında tutup pozlamayı arttırıyorum. Tripod yok almayı düşünüyorum. Yalnız bundan daha iyi fotolar paylaştım onlara da bakmanızı öneririm
  • 15 gündür konuya hiç bakmamıştım, arkadaşlar mi max 2 ile ilgili ne varsa yine doluşmuş bu konuya.

Bakın bu konu mi max. yani sizin diyişinizle mi max 1.

ve 2 nin konusu forumda mevcut. ki oradaki arkadaşlar da kimsenin olmadığından şikayetçi. daha önce de konuşuldu bi salın konuyu ya. mesajlar neyse de, adam max 1 ile ilgili soru sorup cevap alamıyor karışıklıktan. dikkat edin lütfen.

• Telefonumdan genel itibariyle çok memnunum (mi max 64 gb-delta garanti) Tek sıkıntım taşıma durumu. Sizce redmi note 4 snapdragon 32 gb lık modele geçsem pişman olur muyum? Bütçe sıkıntılı bunu satıp onu alacağım. İkisini de kullanıp yorum yapabilecek kimse var mı?

• bütçe sıkıntılı ise cihaz değişikliğine pek yaklaşmayın derim, yeni alacağınız cihazda çıkacak sorunlar olabilir, cihaz işe yaramaz hale bile gelebilir ki bu da direkt olarak yeni bir telefon parası demek. cihazın kronik sorunu olabilir, sonradan fark edebilirsiniz. her cihazda bilmediğimiz bi sorun çıkabiliyor, mi max te dokunmatiğin bazen sapıtma durumu gibi mesela :) zamanla çıkıyor ortaya, tavsiyem bu yönde

• quote:

Orijinalden alıntı: SSgn

Telefonumdan genel itibariyle çok memnunum (mi max 64 gb-delta garanti) Tek sıkıntım taşıma durumu. Sizce redmi note 4 snapdragon 32 gb lık modele geçsem pişman olur muyum? Bütçe sıkıntılı bunu satıp onu alacağım. İkisini de kullanıp yorum yapabilecek kimse var mı?

Mi Max ile performans anlamında yapamayacağınız bir şey yok. Bunu bırakıp küçüğünü alırsanız %100 pişman olursunuz. Küçük telefon size oyuncak gibi gelir.
    Aynı hızda iki laptop düşünün. Biri 12 inc diğeri 15 inc. Hangisini kullanırsınız? Veya 32/42 inc tv kıyaslaması gibi.
  • Mi Max ile akşam fotoları bekliyoruz. Bakalım farklı manüel ayarlar ile Max nasıl bir görüntü ortaya çıkartıyor? Sakın Max2 görüntüsü paylaşmayın.
  • Mi max 2 pil rekorum.

★  Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

★  Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• Arkadaşlar mi maxda en iyi pil süresini hangi romda aldınız paylaşır mısınız?Global stabil,global beta,eu stabil,eu beta,miui pro,custom romlar hangisi daha iyi pil konusunda ayrica sorunsuz?

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.