Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.598
Cevap
44
Favori
150.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aialkan

quote:

Orijinalden alıntı: riquelme76

quote:

Orijinalden alıntı: MSTF49

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Çok çok iyi bir telefon büyüklüğü sorun etmezseniz bundan iyi F\P telefon yok.

Aldım hocma şimdihttps://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-max-2-64-gb-cift-hatli-cep-telefonu-P207593683

40 lirada kupon kullandım aldım. 2-3 sonra elimize geçer. Telefonun testlerini nasıl yapıyorduk acaba

garantisi delta servis mi evo mu garantili gelince paylaşır mısınız

Paylasirim hocam ikiside bes para etmeyen bir servis o yuzden pek bi oneeminin oldgunu dusunmuyorum :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Çok çok iyi bir telefon büyüklüğü sorun etmezseniz bundan iyi F\P telefon yok.

Aldım hocma şimdihttps://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-max-2-64-gb-cift-hatli-cep-telefonu-P207593683

40 lirada kupon kullandım aldım. 2-3 sonra elimize geçer. Telefonun testlerini nasıl yapıyorduk acaba

Paylasirim hocam ikiside bes para etmeyen bir servis o yuzden pek bi oneeminin oldgunu dusunmuyorum :)

bende güvenmiyorum onlara ama hakem heyetiyle uğraşırız ne yapalım xioami gelmiyor ülkeye : )

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya beyler bazı uygulamalarda bildirim çubuğundan tıklayınca uygulama açılmıyor eskiden açılıyordu sonradan açılmayaya başladı

Var mı başına gelen acaba

• Arkadaşlar benim telefonumda şu an Global Kararlı yüklü ben en son Global Geliştirici Beta(Mi9) romu yüklemek istiyorum telefonun boot kilidi kapalı root yok bunu direk güncelleyiciden yükleyebilir iyim. Bu arada telefon Mi Max 2

• Arkadaşlar telefon daha gelmedi ama kılıfta almak istiyorum. Max 2 aldım. Kapaklı kılıf istiyor annem
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydın_m

Arkadaşlar benim telefonumda şu an Global Kararlı yüklü ben en son Global Geliştirici Beta(Mi9) romu yüklemek istiyorum telefonun boot kilidi kapalı root yok bunu direk güncelleyiciden yükleyebilir iyim. Bu arada telefon Mi Max 2

Beta ya yükseltmek kolay, ancak geri dönmek isterseniz bootloader kilidinin açık olması gerekir.

• NFC yok diyor

https://youtu.be/sDJVessoXMs

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Athlon

kullanan kişiler öneriyor telefonu şarj süresi olsun ekran olsun bir tek eksi yanı olarak kamera gösteriliyor fakat çok güzel fotoğraflar çıkarıyor kamera forumu gezerseniz biraz daha bulursunuz çekilmiş fotoğraflarıda konuşma sesi de ahizeden gayet yüksek geliyormuş

Hocam kamerasi da her turlu asus zenfone 5'ten iyidir dimi? Sosyal medyada fotograf paylasmayi seviyor simdi kotuyse almayayim. Asussl Zenfone 5 cok yavasladii us gormez oldu

Manuel çekim modunda Sony sensör kaliteli fotoğraflar çekiyor.

• Merhaba, Mi Max 2 siparişi verdim. Cepporttan. Perşembe ulaşır diye tahmin ediyorum. Telefona ilgisi olanlardan, sorular alabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi losthero15 -- 11 Ekim 2017; 7:0:17 >
  • quote:

quote:

quote:

Hocam telefon geldi garantisi Evo veya Delta değil Güncel teknoloji ürünleri. Bu daha da merdivenaltı garanti sanırım :D

Birde telefonu açar açmaz ne gibi testleri nereden yapıyoruz. İMEİ'lerini E-Devlet'ten sorguladım İthalat yoluyla kaydedilen IMEI ve Üretici: Xiaomi Communications Co Ltd Pazar Adı: MI MAX2 Model Bilgileri: D4 yazıyor

• Bir de telefonun içinden kulaklık çıkmadı. Normalde çıkması lazım değil mi ? Ekran testi yapacağımda kodların hiçbiri çalışmıyor.
  • quote:

Bir de telefonun içinden kulaklık çıkmadı. Normalde çıkması lazım değil mi ? Ekran testi yapacağımda kodların hiçbiri çalışmıyor.

ne kulaklıgı sen tel çıktıgını dua et :)) şaka biryana 1 yıl oldu mi max sım üstüne tel tanımam bu fiyata gençler,ceport iyidir
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Xiaomi telefonların kutusundan kulaklık çıkmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: aydın_m

Xiaomi telefonların kutusundan kulaklık çıkmaz

Hocam peki telefonu açtıktan sonra ekran testi filan bir türlü yapamadımç Dokunmatik testi filan. Dieğr telefonlardan farklı sanırım bu
  • riquelme76 kullanıcısına yanıt
    Ayarlar-Telefon Hakkında-çekirdek sürümüne beş defa tıklayın menü gelecek oradan testleri yapabilirsiniz

• Mi max 2 ana konusunu bulamadım beyler link atar mısınız

• Arkadaşlar sim kartı telefona taktım telefondaki numaraları bir türlü görmüyor. Yeni numara kaydetmeye çalışıyorum mesela sim kartı görmüyor. Telefon hafızası veya Gmail var. Sim kartın hafızasını neden görmüyor? Arama filan yapabiliyorum bu arada
  • quote:

Arkadaşlar sim kartı telefona taktım telefondaki numaraları bir türlü görmüyor. Yeni numara kaydetmeye çalışıyorum mesela sim kartı görmüyor. Telefon hafızası veya Gmail var. Sim kartın hafızasını neden görmüyor? Arama filan yapabiliyorum bu arada

Rehberde sol alttaki yere basılı tutunca açılıyormuş. Baya upraştım ama kolaymış. Yalnız telefon hakikaten çok çok iyi. Büyük telefon arayanlar samsunga filan boşa para dökmesin. 1200 küsür tlye böyle bir telefon baya ucuz. Saatlerdir telefon elimde %14 gitmiş inanılmaz şarj süresi var.
  • selamlar
    mi max 2 aldım siyah ,gerçekten süper telefon
    sormak istediğim işim gereği aramaları kayıt ediyorum
    ancak her kayıt sonrası bildirim olarak aramanız kayıt edildi diyor.
    bildirime basılı tutup bildirimleri göster'i kaldırmak istiyorum ama orası aktif değil.

sistem programı olduğunda mı kaldırılamıyor bildirim gösterimi, gözüme takılı duruyor, başka bir bildirim var sanıyorum

Var mıdır bir yolu

★  Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ ★  Xiaomi Mi Max ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★

• quote:

Orijinalden alıntı: FIRAT_G_

Mi max 2 ana konusunu bulamadım beyler link atar mısınız

https://forum.donanimhaber.com/getQuotes_ajax.asp?rd=yes&t=129126325
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.