Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.212
Cevap
15
Favori
131.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Valla ben denedim söylenenleri birebir yaptım olmamıştı şimdi xiaomi kapattı.
  • Ben şu an hali hazırda reklamsız kullanıyorum. 9.0 güncellemesi yapmadım.

• ayarlara yapılan bir kaç ekleme neler. anladığım kadarıyla zerre kadar yenilik yok. hatta geride kalan sayfalarda güncelleme yapanların bazı problemlerden bahsettiği görülüyor.

• android 8.1 ile pubg de hd ayar yapabilenler pie ile hd ayar yapılamıyor... böyle güncellemenin.

• uraltay85 U kullanıcısına yanıt
    Bu problem genelde Android dokuzdan sonra herkes de var sizde Ki olan problem yani Android 9 ile telefonun içine sıçıp bıraktılar Bir daha da Bu markayı almam bulunduğum ülkede kimin de şebeke problemi var kiminle wifi problemi var herhalde düzelmeyecek tahminime göre adam gibi bir para verip adam gibi markadan cihaz almak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Esenboğa 5 -- 17 Mart 2019; 0:25:46 >
  • Esenboğa 5 E kullanıcısına yanıt
    çentiksiz mantıklı bir cihaz arıyordum.(note9 dahi düşündük s serisi sonrası ve dolar artışıyla mantıklı bir indirim gelmedi) oyun da oynarım ki o da salgın olan pubg :) videolarda hd ayarda oynatıyor diye f/p ürünü diye düşündük fakat pie ile güme gitti. feedbacklere yüklensek sonuç alabiliriz belki.

• Android 9 ile benim batarya batarya performansım artti.
    Denemek icin sonuna kadar kullandim.
    Oyun toplamda 30dk felan oynadım pek oyun oynamam.
    Sonrasi sosyal medya nette gezinti vs.
    Bluetooth surekli acik mi fit arkada çalıştı.

• sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Valla maşallah ben aldığım ilk günlerde görmüştüm bu değerleri şimdi yanından geçmiyor. 😀 güncellemeyi ilk gün yükledim sorun yok ama batarya süresi zorlasam heralde 10 saat diyecek çift hat kullanıyorum gündüz Wifi yok. Akşam sadece Wifi kullanıyorum. Yüzde 20 geldim mi şarja takarım.
    Ama yinede çok iyi.
    Cihazı aldığım günden bu yana 90 yakın tam şarj yapmışım batarya durumu da 97 seviyesinde gözüküyor.

• ziyannii kullanıcısına yanıt
    Hocam 10 saat gayet yeterli zaten ben test etmek icin zorladim. Sarjindan memnunum her türlü.
    Batarya programını onerir misiniz ?
    Bende yukledim ama %100 doldurmanin bataryanin asinmasina neden olacağını söylüyor ilk kez duydum

Ayrica batarya sağlığı vs gibi durumlari göstermiyor bende.
    Programda ayar yapmamiz gereken bir yer var mi ?

Uygulamayi harici olarak kullanıyorum. Ve gayet doğru olduğunu düşünüyorum. Pro versiyonu satın aldım ve tüm cihazlarım da kullanıyorum.
    Sağlıklı batarya nin yüzde 40 ile 80 arası dolum yaparak olduğunu söylüyor.
    Yüzde 20 altına düşürmek ve yüzde 100 şarj etmek batarya deformasyon açısından en çok zararı verdiğini söylüyor. Bu zaten herhangi bir sitede yazıyor. Özellikle yüzde 100 şarj etmek en çok zararı veren. Yani ara ara şarj et diyor tabi ona ben uymuyorum. Çünkü varsın asınsın modundayim 😂😀
    Resimlerde şarj grafiği yeşil olanlar kaç saatte ne kadar mah dolduğunu ve bataryanin ne kadar aşinma olduğunu gösteriyor. Bu arada ben 1.5 amper şarj aleti kullanıyorum. Hızlı şarj da etkiliyor batarya durumunu. Akşam tak sabaha dolsun modu. Gün içinde şarj edeceksek tabiki hızlı şarj kullanıyorum.

• ziyannii kullanıcısına yanıt
    Bende kullanayim o zaman ☺️
    Ben %15-20 ye düşünce takıp %100 olmadan cekmiyorum.
    %90 a ayarladim uygulamadan bu durumda asinma olmaz diyor. Gerci bugüne kadar kullandigim hicbir telefonun batarya ömrünü bitiremedim 😄

Bu arada kitap okumayi sevenlere Moon Reader+ tavsiye ederim.Bizim telefonda boyutu itibariyle cok rahat oluyor okuması. Hem hem uygulamadan mavi isik filtresini aktif ederseniz göz yormuyor. Ayrica uygulama icinde uyari için zaman ayari yapabiliyorsunuz 30dk da bir dinlenme icin uyari ver gibi.

Mesela tesla araçlarında sarj dolumunu yüzde 90 olarak sınırlıyormuş.

Bence yüzde 10 da takip yüzde 90 da çekmek yeterli ömrü sunacaktır. Daha fazlası ile uğraşacağıma yeni batarya alırım.

peki kitaplara nereden ulaşabiliriz güzel kütüphaneniz varmış

• merhabalar,

ilk çıktığında android 9 güncellemesini yapanlardanım. güncellemeden sonra galeri ile problem yaşıyorum. normalde çekilen fotoğrafları sd karta kaydediyordum. ama güncellemeden sonra fotoğrafı çekiyor ama kaydetmiyor. nadiren de olsa bir tane fotoğrafı beş dakika sonra galeride görebiliyorum. video ise hiç çekemiyorum. kayıt tuşuna basınca öyle donup kalıyor, video falan çekmiyor. kayıt yerini dahili hafıza olarak seçersem bir sorun olmuyor. video ve fotoğraf çekebiliyorum.

sd kartı yedekleyip cihazdan biçimlendirdim. devamında fotoğraf ve video çektim ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. sonra yedekten fotoğraf ve videoları karta yükleyince galeri de yine göremedim. zaman geçtikçe sayılar artmaya başladı ve bir bölümü görünür hale geldi. sayılar yavaş yavaş artıyor ama hepsini göstermiyor ve yine fotoğraf video çekemiyorum sd karta.

bu arada biçimlendirme öncesinde ve şu an bütün fotoğraf ve videoları dosya yöneticisinden görebiliyorum ama galeride sorun yaşıyorum. güncellemeden önce böyle bir problem yoktu. acaba güncellemeden dolayı mı yoksa başka bir sorun mu var çözemedim. bilgisi ve tavsiyesi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

• olmasadaolur2016 O kullanıcısına yanıt
    Kitapindir , hattusa gibi sitelerden indirdim hattusa her ay 10 kitap indirme hakkı veriyor. Google a epub indir yazarsaniz farkli sitelerde cikar karsiniza. Yalniz epub indirmeye ozen gosterin pdf ler okumasi iskence oluyor arka plan vs degisemiyorsunuz. Eger bulamazsaniz haber edin bendeki kitaplari upload eder atarim linkini.

• digitall_ D kullanıcısına yanıt
    Sd kartın hızı çok yavaş heralde.

Burada sizinle aynı problemi yaşayan başka arkadaşlar var �talyan Sitesi burası o yüzden problem yazılımda İnşallah yeni güncelleme ile düzeltirler belki

Benim tam tersi oldu...android 9 ile batarya performansımda yaklaşık %10 azalma var.Özellikle oyun ve filim izlerken çok daha hızlı tükeniyor...
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.