Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.213
Cevap
15
Favori
131.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Onceki sayfada arkadas yasadigi sorunu yazmis mobil veri acikken wifi yi açınca telefon reset atiyormus. Guncellemeden sonra telefonu sifirlamak sart mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    1 haftadır kullanıyorum sorun yok ayrıca şuan güncelleme kontrol ettim herhangi bir güncellemede yok bence ilk yayınlanan ile aynı sürüm.

Sıfırlamayın derim üstüne 1 güncelleme daha çıksın madem sorun yaşayanlar var ondan sonra sıfırlarsınız şimdi direk kurun.

Evet rom dosyasına baktım birebir aynı isim e boyutta ilk çıkanın adı

miui_MIMAX3Global_V10.2.1.0.PEDMIXM_a9972483fb_9.0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 13 Mart 2019; 19:34:6 >
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Evet bana da geldi o güncelleme Sakın yapma aynı şekilde devam ediyor hata bak yabancıyı siteleri araştır bir sürü sorun var bekle biraz indirdim aynı güncellemeyi tekrar yaptım Yine aynı şekilde wifi açınca telefon kendine reset atıyor

• Bende niye tek sorun yok ya ben 9 yüklemedimmi şüphelendim yani o derece sorunsuz

• Maalesef benim telefon reset manyagi oldu

• Çok şükür bende bir sıkıntı olmadı. 1 haftadan fazla oldu galiba güncelleyeli. Sadece nadiren google play durduldu diye alttan bildirim geliyor rapor göndereyim mi diye.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne fark varki bu telefonlarda ben migrosdan almıştım

• Bende az önce güncelleme yaptım , şimdilik bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Ne fark varki bu telefonlarda ben migrosdan almıştım
    Ben de Migros Marketten aldım telefonu. Bir sıkıntı yaşamadım güncelleme yaptığımdan beri.
  • Bende yaptım güncellemeyi çok şükür bir sıkıntı olmadı.

Ekleme: Arkadaslar gece %100 sarj ile bıraktığım telefonun sabaha sarji %4 düşüyor. Bu normal mi ? Bence degil ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sulocanxxx -- 15 Mart 2019; 10:53:21 >
  • Bugün s10+ a bakayım dedim samsung standına gittim 2 kez etrafında dolandım s10+ büyük olur bunlar çok küçük diye meğer oradaymış etikete bakınca anladım ve durdum çok küçük yahu.
  • Merhabalar, güncellemeyi yeni yaptım, şimdi sıfırlama yapacağım ancak güncellemeden öncede sonrada gmail bildirimleri gelmiyor, sıfırladıktan sonra düzelir mi cihazım global rom

• Güncelleme yi bende ilk çıktığı gün yaptım.cihaz bölge hindistan seçili. şimdiye kadar bahsedilen hatalarin hiçbirisi bende de yok. Ancak bugün söyle bir hata fark ettim. Cihaz arka planda ne var ne yok kapatıyor haydaaaa dedim nedeni ni buldum ama. Cihaz pil tasarrufu seçildiğinde otomatik olarak ekran kapanınca on dakika sonra ne var ne yok kapat a geçiyor. Diğer sürüm de (asla) geçili olduğunda orası sabit kalıyor du. Şimdi asla seçilse bile otomatik değiştiriyor. Neyse bana bu hata gibi geldi 🤔 kimine görede süper özellik denilebilir. Ama arka planda ben herşeyin çalışmasını sevdiğimden 🤓🤓 pil tasarruf adına herşeyi yok ettim sorunu çözdüm.

• ziyannii kullanıcısına yanıt
    Şebeke açık iken wifiyi açıp kapatirmisiniz acaba bir sorun varmi birde hotspot internet paylaşımı çalışıyormu bi zahmet denerseniz sevinirim arkdaşım cevabini bekliyorum

• 30 kere indirip tekrar kurdum alamadim nerde hata yapiyorum bu şirket bölgeye göre güncelleme yollamıyormuş herkese aynı rusya hariç bende niye bu hatayı veriyor bilmiyorum

• Esenboğa 5 E kullanıcısına yanıt
    Çift hat kullanıyorum. Gün içinde en az 5-10 kere Wifi sebeke arası geçiş yapıyorum kapatıp açıyorum. Sorun yok. Şuanda da denedim gene normal. Hotspot da da sorun yok bende. yazıcı için işyerinde sürekli açıp kapatıyorum. .

• Esenboğa 5 E kullanıcısına yanıt
    Birde manuel kurmayı deneyin

http://bigota.d.miui.com/V10.2.1.0.PEDMIXM/miui_MIMAX3Global_V10.2.1.0.PEDMIXM_a9972483fb_9.0.zip

Xiaomi indirme sayfasında anlatımı vardı telefon hafızasında bir klasör açıp dosyayı ona atıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 15 Mart 2019; 22:45:5 >
  • Çok sağ ol kardeşim denedim onu kurdum Dün denedim aynı �nan bana bu güncelleme yapmadan Herhangi bir sorun olsaydı en küçük diyecektim ki benim cihazda bir hata var Bir haftadır beni deli et Dün bu linkten indirip kurdum gene aynı Hayret ya

• android 9 la birlikte neler geldi neler değişti artı eksi kısaca özetleyebilir misiniz

• olmasadaolur2016 O kullanıcısına yanıt
    Dosya yöneticisinde müzik çalarda reklam çıkıyordu artık onlar yok daha yeni güvenlik güncellemesine sahibiz bunun dışında ayarlara birkaç ekleme yapıldı gerikalanı miui10 arayüzü örttüğü için pek bir değişiklik yok asıl değişiklik miui11 ile olur.

• 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.