Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.212
Cevap
15
Favori
131.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mıgros sanal da mı max 3 var ama 2700 tl fıyat
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    Büyük ihtimalle. Mağaza uçuyor zaten fiyatlarda :)
  • XakaV X kullanıcısına yanıt
    Ekran süresi olcebildiniz mi? SOT değeri yani ? Kaç saat ekran süresi veriyor tam şarjda. Bende Redmi Note 5 AI var, 2 günü zor çıkartıyor. Mi Max 3 alırsam 2 günü rahat geçer herhalde.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün İzmir Optimumdaki Migros'a gidip inceledim gelmiş cihaz, çok güzel olmuş. Mi max 2 ile aynı kasa ve daha büyük ekran +diğer özellikler. Ama 2700 TL verilmez Mi Max 2 hala 1500 civarı bulunabiliyor sıfır. 2 katı fiyatı neredeyse.
  • Kipalara da gelmiş 2700 TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A3289BF

Kipalara da gelmiş 2700 TL.
    Hocam salı günü Çiğli Kipa'ya gelmişti. Elektronik bölümündeki reyon görevlisi söyledi.

Ancak teşhire çıkıp-çıkmayacağı belli değildi. Görevli de Mi Max 2 kullanıyordu.

Acaba gelen cihazlar Global Rom mu?

Bir de Mi Note 3'ten geçmeye değer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksph

Snapdragon 625'in enerji verimliliği Snapdragon 636'dan daha iyi olabilir. Snapdragon 636 performans öncelikli bir çipset olsa gerek, 660'in kırpılmış versiyonu gibi duruyor. Öte yandan Snap 625 28 nm, Snap 636 14 nm çip üretim mimarisine sahip. Buna rağmen 625'in enerji verimliliği konusunda daha iyi çıkması ilginç. Sanırım hızı yavaş olduğundan dolayı daha az enerji tüketiyor. Ama hız konusunda Snap 625'li cihazlardan şikayet edildiğini de pek duymadım açıkçası.
    Hocam Snapdragon 625 de 14 nm mimarisine sahiptir.

Asus Zenfone 3 kullanmış biri olarak gayet iyi biliyorum.
  • Pulstar kullanıcısına yanıt
    Ben Gaziemir Kipa'da teşhir ürünü inceledim cihaz global rom miui 10 yüklüydü hatta kapalı kutuda vardı. Mi note 3'te çok güzel bir cihaz ve donanım ve özellik olarak hemen hemen aynı. Burada ekran boyutu farkı ve pil gücü devreye giriyor farklı olarak ama fiyat bana çok yüksek geldi alıp almamak konusunda çok kararsız kaldım. Mi Max 2 bile şu an 1600-1700 TL. Çok fazlada düşeceğini sanmıyorum kur bir türlü düşmüyor, düşmeyecekte. 2300-2400 olsaydı yapacak bişey yok deyip yine alıp çıkacaktım :) Umarım dayanamayıp bir çılgınlık yapmam :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-F4A3289BF

Ben Gaziemir Kipa'da teşhir ürünü inceledim cihaz global rom miui 10 yüklüydü hatta kapalı kutuda vardı. Mi note 3'te çok güzel bir cihaz ve donanım ve özellik olarak hemen hemen aynı. Burada ekran boyutu farkı ve pil gücü devreye giriyor farklı olarak ama fiyat bana çok yüksek geldi alıp almamak konusunda çok kararsız kaldım. Mi Max 2 bile şu an 1600-1700 TL. Çok fazlada düşeceğini sanmıyorum kur bir türlü düşmüyor, düşmeyecekte. 2300-2400 olsaydı yapacak bişey yok deyip yine alıp çıkacaktım :) Umarım dayanamayıp bir çılgınlık yapmam :)
    Hocam belki hepsiburada'ya gelince o fiyatlara düşebilir diyorum.

Ben de ekran boyutu nedeniyle düşünüyorum.

Hem çok kitap okuyorum hem de büyük ekranda klavye daha rahat olur diye düşünüyorum.

Bn de kitap okuma icin geçmeyi düşünüyorum..ve bataryası cazip geliyor..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az daha sabret bence..iner fiyat..tabi doviz bir çılgınlık yapmazsa .

• sub182 S kullanıcısına yanıt
    Fırsatçılıktan başka bir şey değil, kimse almak zorunda da değil tabiki ama bu kadarda olmaz.

252 $'dan satışa çıktı vergiler vs. hadi 2000 TL. gelsin. Hadi garanti + kar 300, 400 öyle koysalar max şu an 2400'den girmeliydi ülkemize. Tamam belki 2700'e de alınır ama ne bileyim daha önce mi max 2'yi 1250'ye aldığımı düşününce çok geliyor :)
  • Kazik yemeye değmez.. şimdilik r5+ ile devam edecez gibi..seneye belki alınabilir..

Haklısın, Snap 625'de 14 nm varmış. Bende de Lenovo P8 tablet var, Snap 625, neredeyse hiç pil yakmiyor, kokluyor...
    Benim aklım, benim eski telefon Redmi Note 3 Pro'ya gitti birden, Snap 650 var onda, 28 nm...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende takipteyim, ama bu fiyatlara almam, oyun için ve kıtap okuma için alıcam pil ömrü önemli benim için, 2. telefon olarak kullanıcam ama acelesi yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2699 dan alınır mı sizce bu telefonu çok bekledik .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtyg -- 21 Eylül 2018; 21:19:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksph

Haklısın, Snap 625'de 14 nm varmış. Bende de Lenovo P8 tablet var, Snap 625, neredeyse hiç pil yakmiyor, kokluyor...
    Benim aklım, benim eski telefon Redmi Note 3 Pro'ya gitti birden, Snap 650 var onda, 28 nm...
    Hocam bende de Lenovo Tab4 8 inç var.

Yaklaşık 1,5 ay önce aldım.

Şimdi bu tablet varken ve telefon olarak Mi Note 3 kullanıyorken Mi Max 3'e geçilir mi?
  • Valla açıkçası alınmaz, bende 3 gündür gidip geliyorum alıp almama konusunda Mate 10 düz var bende ekran küçük geliyor bunu satip alicam ayni rakamlara geliyor.

Fiyatlara bakıyorum 6 ay önce 2700 civarı üst segment cihaz alabiliyorken şu an bu fiyatlarda sadece orta segment var. Kur durumu düzelmedikce düşeceğini sanmam şu an ki kurla da belki 3 ay sonra 2300 civarına düşer diye tahmin ediyorum. Daha önce mi max 2 kullanmıştım ona tekrar dönmek istemiyorum bu cihazda bir çok şey iyilestirilmis durumda.

Sözün özü ya sabırlı olup beklicez ya da batti balik hesabı alip geçicez :)

Valla geçilir hocam ayri ayrı tablet ve telefon derdinden de kurtulunur :)

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.