Şimdi Ara

Xiaomi Mi Max 3 Ana Konu (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.212
Cevap
15
Favori
131.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LGatakan

Note 9'un pil ve performansı 6500tl'lik değildi hocam. Özellikle pilde büyük hayal kırıklığı yaşadım.
    Sen 4000mah bataryalı note 9'dan memnun değilsen, biz 3300mh bataryalı note 8 ile ne yapalım o zaman.

Bence note 9'u satmasaydın, note 9'daki ekran kalitesi, arayüz kullanışlılığı ve stabilite mi max 3'de yok.
  • yusuf24 kullanıcısına yanıt
    Hocam redmi note 5 miydi sizinki ?

Yukardaki arkadaş max 3 sesi daha az demiş?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SLaYeR KiNG kullanıcısına yanıt
    Size katılmıyorum. Ben biraz daha işe fiyat/performans bandında bakıyorum.

Note 9'dan önce 2790MAH'lık Apple Iphone 8 Plus kullandım.
    Note 9 teoride 4.000 mah olabilir ama hissettirdiği 2500mah.

Note 9 fiyatı = 3 tane Mi Max 3

Note 9'un pil performansı = 3 mi max 3 değil.
    Note 9'un ekran kalitesi = 3 mi max 3 değil.
    Note 9'un arayüz kullanışlığı = 3 mi max 3 değil.
    Note 9'un kamera performansı = 3 mi max 3 değil. 2 katı.
    Note 9'un stabilitesi = 3 mi max 3 değil.

Kısaca Note 9, Mi max 3'ün 3 katı değil fiyatına bakacak olursak.
  • mehmetolmez M kullanıcısına yanıt
    Samsung note 5 .

• S7 kullanıyorum ve pil neredeyse 1.5 senede iyice yıprandı. Pil kapasitesi çok dikkatimi çektiği için takipteyim. Ama tek korkum kullanmakta sıkıntı olurmu, bir kaç aya kadar alma planım var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her kes ekran kalitesi iyi diye oled diyor ama bence ıps panel daha iyi. Oledler hiçte gerçekçi renklere sahip değil aşırı abartılı renkler tamamen göz boyama.

• Bencede oled abartili gercekte olmayan renkleri yansıtıyor ama pili şüpesiz daha az harcıyor sahsen bende ips ekrani tercih ederim

• note 8im sıkıntılarından dolayı iade oldu ve 2000 tl bantında bir telefon almak istiyorum.Büyük ekrana alışmışkende bu fiyatlardaki diğer telefonları almayı düşünmüyorum açıkçası bu telefon çok hoşuma gitti ama note8den sonra hayal kırıklığı yaşar mıyım sizce ?
  • metingns33 M kullanıcısına yanıt
    bugün gidip teknosada inceledim cihazı,gerçektende büyük cihaz )) 6 inç telefon bile küçük kalıyor neredeyse yanında. 1700 tl asus pro m1 siparişi verdim. kamera konusunda sizi aşırı üzecek burası kesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsoBey

bugün gidip teknosada inceledim cihazı,gerçektende büyük cihaz )) 6 inç telefon bile küçük kalıyor neredeyse yanında. 1700 tl asus pro m1 siparişi verdim. kamera konusunda sizi aşırı üzecek burası kesin.
    pro m1'de kamera konusunda sizi yüzecek bilginiz olsun.
  • Konuya gelip artiz artiz sizi üzecek demekle olmuyor örnek göstereceksinki mesajın birşeye benzesin.
    Kamera örnekleri.
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_3-review-1809p5.php

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wey-Yu

Konuya gelip artiz artiz sizi üzecek demekle olmuyor örnek göstereceksinki mesajın birşeye benzesin.
    Kamera örnekleri.
    https://www.gsmarena.com/xiaomi_mi_max_3-review-1809p5.php
    Note 8 den sonra üzer demiş kaıyaslama yapmazsak üzmez :)

• sakin olun gençler :)) ben note 8 den sonra çok üzer dedim, asus m1 çok iyi demedim. açıkcası gönlüm halen max 3 de ama gözüm kesmedi büyüklük olarak. herkes güzel günlerde kullansın cihazını
  • Su telefonda volte ve wifi aramayi kullanan var mi? S8+ satip alacam..

• Volte var, açınca 4g olan yerde aktif oluyor da şöyle bir problem var > diyelim annemi arayacağım

1 annemin de volteli telefonu olması lazım

2 öyle olsa bile bulunduğu yerde 4g olmalı ve telefonun 4gye açık olması lazım

Yani öyle bende volte olsun köydeki Hasan emmiyi arayayım onun eski tuşlu nokia'sıyla hd görüntülü görüşeyim diye bir seçeneğimiz yok :)

Kısacası çok ileride her yerde herkeste olacak ki genel olarak kullanılsın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ONALTIKIRKALTI -- 19 Aralık 2018; 19:52:14 >
  • global versiyon Mi Max 3'de 9.6.7 global ROM yüklü. bootloader kilidini açtıktan sonra cihaz 3 dakikada boot olmaya başladı. unlocked yazısında 2 dakika boyunca takılıp kalıyor. normal midir bu durum?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolman7

global versiyon Mi Max 3'de 9.6.7 global ROM yüklü. bootloader kilidini açtıktan sonra cihaz 3 dakikada boot olmaya başladı. unlocked yazısında 2 dakika boyunca takılıp kalıyor. normal midir bu durum?
    Mi max 3 için normalmi bilmiyorum ama diğer model cihazlarda kilidi açınca böyle bir gecikme olmuyor 3 dk çok uzun bir süre.

• REDSTONE İKİLİ R kullanıcısına yanıt
    Alınır. Fiyatı çok iyi. Yılbaşına doğru bir daha kontrol edin ama dolar gene artma eğiliminde..
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Global mı hocam bu
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.