Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.150
Cevap
50
Favori
182.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekcr

Sonunda güncelleme geldi...

bende bunu bekliyordum bakalım neler değişmiş indirmeye başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

bende bunu bekliyordum bakalım neler değişmiş indirmeye başladım

Alıntıları Göster
    İlk gördüğüm arayüzde pek bir değişiklik yok ama gelen bildirim ekranı değişmiş bayağı iyi olmuş hoşuma gitti bu iyi oldu onun dışında performans iyileştirmesine de bakacağız artık

• Guncellemeyi indiriyorum system kisminda earphone volume degistirildi demis muzik oynatirken.

guncelleyenler bir kulaklikla muzik deneyebilir mi ses yukselmis mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guncelleme farkli dile gecince mi cikiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dangerwrestling

Guncelleme farkli dile gecince mi cikiyor.

Parti parti dağıtılıyor olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bandogge kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki ben herhangi bir fark göremedim. Kulaklık ve ses ayarları bölümüne "Mi Noise Cancelling 3.5mm" diye yeni bir kulaklık seçeneği eklenmiş. Onu seçmenin de ses yüksekliği açısından herhangi bir etkisi olmuyor.

Şu sorunu bir çözemediler...

• Yeni güncellemede dikkatimi en çok çeken iyileştirme RAM üzerinde olmuş diyebilirim. 1.3 GB boşlarda gezen RAM artık 2'nin üzerinde görünüyor. Son kullanılan uygulama geçişlerinde yaşanan sayfanın başına dönme ve resetlenme sorunu da çözülmüş gibi görünüyor.

• Sanki kamerada iyileşme var gibi geldi. Yoksa piskolojik bir durum mu

• bana guncelleme gelmedi. neden acaba bilen var mi? ne zaman gelebilir?

• Bu mi'nin guncelleme dagitma mantigina kil olmaya basladim. Guncelleme size geldiginde istediginiz kadar indirirken iptal edip tekrar sifirdan baslaminiza izin veriyor ancak guncelleme 1 kere tam olarak cihaza inince size guncellemeyi bir daha buldurmuyor, bunun icin 1 hafta gecmesi gerekiyor. guncellemeyi indirdim ekranda yeniden baslat butonu cikti o an mesaj geldi o ekrandan cikip mesajimi okudum tekrar o ekrana geldigimde yeniden baslat butonu yok oldu ve aratinca guncelleme yok dedi. oysa rom indi o yuzden bunu yapiyor

klasorden manual sectim bu seferde guvenlik hatasi verdi. romu indirdigi dosyadan sildim. aratiyorum ama bulmuyor su an. İlk dagitilan 9 guncellemesiyle de bunu yasamistim. Guncelleme geldiginde onu o an yuklemek lazim yoksa size sunucuyu kapatiyor adamlar. simdi bekle dur 1 hafta bir mesaj yuzunden.

• Bu xiaomi'lerde vodafone hatlarda LTE/4G problemi devam ediyor mu acaba?
  • Telefonu kullanmaya başlayalı bir haftadan fazla oldu
    almayı düşünenlere fikir olması amacıyla tecrübelerimi;tecrübeli arkadaşlara da cevap almak için sorularımı paylaşayım

*öncelikle pil performansı müthiş telefonu genel olarak her gece takarım dün takmayı unutmuşum hala %32 var 9 saat ekran süresi aldım şu ana kadar ki (Ki bunda kullanım senaryosu çok önemlidir) bunun 6 saati esaslı oyunlar oluşturuyor

*pek çok yararlı uygulama içinde kurulu olarak geliyor buda bizi birçok reklamlı uygulama kurmaktan kurtarıyor

* hangi oyun olursa olsun ısınmıyor (daha önceki lg g2 de 75 dereceyi gören oyun bunda 39 derecede) buda telefonun performansını koruyor resmen ömrüne ömür katıyor

*gündüz çekimleri güzel ama kapalı ortam pek iyi değil parlaklık tam güneşli anlarda sonuna kadar açıkken fark edilebilir durumda ama keşke bir tık daha fazla olsaydı

*ebat büyük ama ince olduğundan cepte rahatsız etmiyor araba kullanırken oturup kalkarken telefonu çıkarmanız gerekmiyor (kalın bir kılıf takarsanız iş değişebilir tabi ki)
    sorularıma geleyim
    * whatsapa gerekli izinler verdiğim halde 1 tane bildirim gözüküyor ama bazen 30-40 bildirim gelmişliği oluyor yok mu bunun bir çözümü

*yürüyüş için indirdiğim programda sayımlar hatalı misal 600 adımda saymayı bırakıyor ki rahat 10000 adım atmışlığım oluyor

*bu telefon için olmazsa olmaz dediğiniz bir uygulama var mı
    şimdiden teşekkürler

• Güncellemeden sonra akıyor telefon

• güncelleme hala gelmedi ya bana
  • Batarya kensine geldi çok şükür. Gerçekten berbat bir sürümdü 9.2.1

• Son yayınlanan güncelleme ile hem pil performansı hem de uygulamalardaki hız konusunda hissedilir derecede büyük iyileştirmeler söz konusu. UI tarafında ise; Yeni bildirim arayüzünün çok daha kullanıcı dostu olması, kilit açma kapama, klavye ve şarj uyarı tonunda yapılan güncellemeler de dikkat çekiyor.
  • Bizim cihazlara daha gelmedi, bakalım ne kadar bekleyeceğiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bana da gelmedi vuracam xiaomi yi

• Vodafone kullanan yok sanirim ? :)

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.