Şimdi Ara

★ Xiaomi Mi Max 2 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ (93. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.150
Cevap
50
Favori
182.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar sürüm 9.0 yüklü bende. Son gelen güncellemeyi yapayım mı pil performansı benim için önemli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LineageOS ile kullanan var mı?
  • Global Betaya bu hafta (8.4.12) gelen güncellemeyle ana ekranı sağa çekince gelen saçma kısayolları kapatma menüsü eklendi. Hayırlı olsun..
  • Arkadaşlarım Mi max 2 ile redmi 5 pro arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz
  • Global betada zaten vardı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2yumurta1sucuk 2 kullanıcısına yanıt
    Vardı ama kapatılmıyordu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kapatiliyordu.

• Xiaomi sunucularından Mi Max 2 için Global Stabil 9.5.4.0 güncellemesi için link

http://bigota.d.miui.com/V9.5.4.0.NDDMIFA/miui_MIMAX2Global_V9.5.4.0.NDDMIFA_fecf400643_7.1.zip

• linkteki zip dosyasını indirdim. telefondaki sistem güncelleme menüsü içerisinden güncelleme paketi seçerek şeklinde güncel sürüme güncelledim.dosyalar da silinmedi.ilk izlenim telefon daha bir akıcı olmuş... paylaşım için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nerturk -- 14 Nisan 2018; 7:41:04 >
  • 2yumurta1sucuk 2 kullanıcısına yanıt
    Anlaşıldı tamam

• Bence güncelleme bana niye gelmedi diye düşünerek çok kafayı takıyorsunuz arkadaşlar, biraz geçte olsa geliyor herkese. Mesela ben global developer sürümdeyim, neredeyse her hafta güncelleme geliyor, isterseniz buna geçin en azından güncelleme geliyor diye içiniz rahat olur.
  • GullyFoyle kullanıcısına yanıt
    benim Vodafone ve hiçbir sıkıntı yok. 4 g çekiyor hep. ben mi max 1 de kullandım max 1 de Vodafone sıkıntılıydı. max 2 de bir sıkıntı yok

• quote:

Orijinalden alıntı: olmasadaolur2016

benim Vodafone ve hiçbir sıkıntı yok. 4 g çekiyor hep. ben mi max 1 de kullandım max 1 de Vodafone sıkıntılıydı. max 2 de bir sıkıntı yok
    Cok tesekkur ederim bilgi icin hocam

• 5.300 mAh batarya ile dikkatimi çekti telefon, merak ettiğim bir şey var telefonları bir süre kullandıktan sonra şarjının ilk günkü gibi dayanmadığını görüyoruz bu telefonda bu durumla karşılaşmamız ne kadar zaman alır bir fikri olan var mı veya karşılaşır mıyız ? Özellikle kullananlardan cevap bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 15 Nisan 2018; 8:24:45 >
  • Kendi tarayıcısı mavi temalı sayfa yüklenirken dolan çubuk barda mavi renk bazen göremiyorum değiştirme şansı var mı mavi renk temayı root falan dışında

• H.B'den 1150 TL'ye gold sipariş verdim .Geldiğinde güncelleme yapmayı düşünmüyorum , yapmaya gerek var mı ? Kullananlar sizlersiniz . Bir de bu fiyat bandında keşke şu telefonu alsaydın dediğiniz telefon var mı? mi a1 'in kamerası aklımda kaldı fakat 1.75 sar değeri çok fazla .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lKaraoqLanl -- 15 Nisan 2018; 22:53:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lKaraoqLanl

H.B'den 1150 TL'ye gold sipariş verdim .Geldiğinde güncelleme yapmayı düşünmüyorum , yapmaya gerek var mı ? Kullananlar sizlersiniz . Bir de bu fiyat bandında keşke şu telefonu alsaydın dediğiniz telefon var mı? mi a1 'in kamerası aklımda kaldı fakat 1.75 sar değeri çok fazla .
    Güncelleme olayı size kalmış büyük olasılık 8. Sürüm vardırmiçinde. son güncellemeyle bildirim penceresi falan değişti. Cihaz daha hızlanıyor 8 e göre. Videolarda sesli ortamlarda sanki su altındaymış gibi ses çok kötü oluyor. Bunu çözmüşler. Pil süresinde 1-2 saat gibi kısalma oluyor ama üstteki sorunlara nazaran görmezden gelinebilir.

Bu cihazı alanlar genelde bu fiyata bu özelliklerde başka model olmadığı için alıyorlar. Alma sebebi büyük ekran ve pil süresi

• Bugun ekran koruyucusu ve kilif siparis edecegim. Kullandiginiz kilif ve koruyuculari yazarsaniz sevinirim.

• http://s.aliexpress.com/mIJVbeMf?fromSns

bu kılıf kadar ince olup telefonu kabalaştırmayan ürün görmedim. her tarafına tam oturuyor üretim hatası yok (parmakizi okuyucu ,hooarlör delikleri, kızılötesi sensörü..) malzemesi sağlam kaç aydır kullanıyorum çizik hiç vişey yok. parmak izi lekesi bişey tutmuyor. fiyatı zaten tartışılmaz. elde tutma hissi güçlü kaymaz. tek bir konu var diyelimki telefon düştü. daha kalın kıkıflar kadar koruma sağlayamaz. ama şu var o kılıflarda çok kalın hiç çekilmez. sonuç keainlikle tavsiye ediyorum...

• 3.parti tema hatası veriyor son güncelleme
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.