Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (237. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14.710
Cevap
621
Favori
1.177.665
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
41 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bendede aynı sorun var. Cihazı sıfırladım. Sorun düzelmedi. O yüzden kurcalamanıza gerek yok. Sorunu daha sonra düzelteceklerini düşünüyorum.
  • Bu cihazın marketinde, twitch.tv'yi izleyebileceğimiz bir uygulaması var mı acaba?
  • asaltek kullanıcısına yanıt
    Smarttv for twitch diye bir app kullanıyorum ben.Gayet sorunsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz196

Smarttv for twitch diye bir app kullanıyorum ben.Gayet sorunsuz.
    Kendi marketinden indirilebiliyor mu? Yoksa dışarıdan mı yüklemek gerek.
  • asaltek kullanıcısına yanıt
    Kendi içindeki google markette var
  • Gücü tvnin usb girişinden alabiliyor mu? Samsung tvlerde hdd İçin daha güçlü bir usb girişi var mesela ona taksak olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Çok güzel haber, şimdi denedim fena değil uygulama.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mt28 M kullanıcısına yanıt
    Hocam prime tusu olan model nerede satiliyor?

• ElectroTech E kullanıcısına yanıt
    Dsmart go ile ilgili olarak dsmart'ı aradağımda çalışma yaptıklarını kısa sürede çözeceklerini belirtmişlerdi, gerçekten güzel haber.... Tivibu dan bi nane olmaz, smart tv yazılımı var olduğunu söylüyorlar..... sözde ! ama android için bir çalışma yok...... Ben ne yaparsam o mantığı ....
  • cagdas70 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Dsmart Go'ya daha 5 gün önce yakala.co'daki kampanya ile abone olmuştum ve Mi Box'ta izlemek için çare arıyordum. Bu çok iyi oldu. Ufak tefek eksiklikler var, görüntü kalitesi de uydu yayını ile aynı kalitede değil ama daha ilk sürüm, zamanla çözerler diye düşünüyorum.

• Mi box Türkiye de acayip sattı. Şirketler mecbur çıkacak uygulamaları. Kullanıcı çok çünkü. Yakında s sport un uygulaması da gelecek bu arada. Tivibu da gelir inşallah. Koca şirkette vizyon sahibi 1 kişi vardır umarım.

• mert263 M kullanıcısına yanıt
    Çoğu mağazada vardır sanırım, 2020 model üretimlerde olduğu söyleniyor. Geçenlerde Amazondan bir tane sipariş ettim ve prime tuşlu model geldi.

• fenobarbital kullanıcısına yanıt
    Sorunun mi box da olduğunu sanmıyorum. Philips android TV kullanıyorum ve dünden beri Spotify çalışmıyor. Sizinde belirttiğiniz gibi ses yok ve telefondan uygulamayı açtığımda kullanılabilir cihazlarda TV yi görüp baglanmama rağmen sorun çözülmedi. Güncelleme varsa kaldirayim dedim güncelleme de yoktu. Uygulamaları kaldırıp yükledim sorun yine devam ediyor. Dediğim gibi mi box kaynaklı bir sorun değil bakalım ne zaman düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpben -- 30 Mayıs 2020; 11:55:20 >

• Grocer kullanıcısına yanıt
    Linkini verdiğin ethernet çevirici uygun değil cihaz da type-c girişi yok, yukarıdaki postlarda genellikle kullanılan ugreen marka çevirici var onu alman gerek

• Mi box cihazımda kurulu Spotify uygulamasında 2 gündür parça dinleyemiyorum. Hesabımı kaldırdım, programı kaldırıp tekrar kurdum ancak sorun düzelmedi. Telefondan da kullanılabilir aygıtlardan mi box cihazımı seçsemde değişen birşey olmadı. Mi box cihazında Spotify uygulaması kullanan arkadaşlar varsa uygulamanın çalışıp/çalışmadığını test edebilirler mi? Sorunun cihazdan mı uygulama genel sorunumu olduğunu öğrenmek istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: mirac53

Mi box cihazımda kurulu Spotify uygulamasında 2 gündür parça dinleyemiyorum. Hesabımı kaldırdım, programı kaldırıp tekrar kurdum ancak sorun düzelmedi. Telefondan da kullanılabilir aygıtlardan mi box cihazımı seçsemde değişen birşey olmadı. Mi box cihazında Spotify uygulaması kullanan arkadaşlar varsa uygulamanın çalışıp/çalışmadığını test edebilirler mi? Sorunun cihazdan mı uygulama genel sorunumu olduğunu öğrenmek istiyorum.
    Sorun uygulama kaynaklı. Güncelleme ile düzeltirler heralde.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Dsmart Go'ya daha 5 gün önce yakala.co'daki kampanya ile abone olmuştum ve Mi Box'ta izlemek için çare arıyordum. Bu çok iyi oldu. Ufak tefek eksiklikler var, görüntü kalitesi de uydu yayını ile aynı kalitede değil ama daha ilk sürüm, zamanla çözerler diye düşünüyorum.
    Uygulama içinde Ayarlar > Oynatma Kalitesi > Yüksek > Değişiklikleri Kaydet yapın hocam. Normalde otomatik seçili oluyor ve çok fark ediyor.

@mu5tafa Bu arada bu güzel haber için teşekkürler hocam MH Bana da uygulama kısa süre içinde yayınlanacak demişti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tunc@y -- 30 Mayıs 2020; 14:25:43 >
  • 
Sayfa: önceki 235236237238239
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.