Şimdi Ara

• Xiaomi Mi Box S • Ana Konu • (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.062
Cevap
622
Favori
1.204.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    repo.turkvod.net
    Index of /
    http://repo.turkvod.net

Hocam bu adresi kullanabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix izlerken mavi bant üzeri sarı altyazıyı düzeltemedim ayarlarda böyle bişey bulamadım.Smart tv de normal beyaz altyazı mi box a geçince değişiyor.Çözümü bilen varmı.
  • babaseyfi kullanıcısına yanıt
    netflix altyazı ayarını tarayıcıda, netflix profil sayfasındaki altyazı ayarlarından yapıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre1393 -- 29 Aralık 2019; 23:32:0 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1393

netflix altyazı ayarını tarayıcıda, netflix profil sayfasındaki altyazı ayarlarından yapıyorsun.
    Ayarlar normal, evde iki smart tv de ve telefon uygulamasında beyaz yazı, mi box ta mavi band üzeri sarı yazı.Mi boxu bugün aldım.

• Görüntü ayarları kısmında

hdr to sdr ve sdr to hdr olarak 2 bölüm var. Bunların ayarı nasıl olmalıdır ?
  • iptv4for İ kullanıcısına yanıt
    Bu arada siten mi çöktü girilmiyo

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mi box ın kumandası yere düşüp bozuldu :(
    Kumanda işini nasıl çözüyoruz? Mi store da satılır mı acaba? Sesli konut özelliği olmasa da olur, n11 de satılıyor bişeyler ama iyimidir ki acaba? tavsiyeniz için teşekkürler.
  • Bu 2 kumandadan hangisi sizce daha iyidir? İkisinin de artı eksi yönleri var gibime geldi. Tuş takımı dokunmatik olmayan sanki daha iyi ama diğerinin de mute vs gibi tuşları daha iyi görünüyor ve öğrenme tuşları da mevcut. Mi Box S'de internete girip video izlemek çok sıkıntılı. Bu amaçla kullanılmak için almayı düşünüyorum.

urun.n11.com
    W1 2.4g Kablosuz Klavye Uzaktan Kumanda Air Mouse Wechip - n11.com
    https://urun.n11.com/klavye-ve-mouse-setleri/w1-24g-kablosuz-klavye-uzaktan-kumanda-air-mouse-wechip-P336251044

Wechip'in yeni versiyonu da varmış.

www.banggood.com
    [IN STOCK] Wechip W2 Air Mouse Senza Fili 2.4g 6 Axis Gyroscope TouchPad Anti-Lost Function Fly Air Mouse Per Android Tv Box /Mini Pc/Tv/Win 10 Mini PC & Accessories from Computer & Networking on banggood.com
    https://www.banggood.com/IN-STOCK-Wechip-W2-Air-Mouse-Senza-Fili-2_4g-6-Axis-Gyroscope-TouchPad-Anti-Lost-Function-Fly-Air-Mouse-Per-Android-Tv-Box-Mini-PcTvWin-10-p-1606199.html?akmClientCountry=TR&

Wechip W2 baya iyi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinaki -- 31 Aralık 2019; 0:27:27 >

• Blackram B kullanıcısına yanıt
    Yeni pie güncellemesi sonrasında Bende usb takınca cihaz klavyesi pasif hale geliyor kumandadan yazma çalışmıyor. Ayrıca ses ile kullanım çalışmıyor. Çözümü paylaşacak arkadaş var mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Romans.. -- 30 Aralık 2019; 22:17:59 >
  • Merhaba
    Mi box s ile aranıza katılmış bulunmaktayım.cihaz bugün geldi ve İlk farkettigim su oldu HDMİ Kablosu.. Kutusunda gelen kabloyu kendi altın uçlu kablomla değiştirdim ciddi anlamda görüntü kalitesi arttı..Başka aranızda farkeden vardır belki?
    Son olarak apk tavsiyesi ve cihaza kesin yüklenmesi gerekenler neler ve ince ayarlar neler yazılabilirse ve İlk ana konuya eklenirse çok iyi olacaktır.cok araştırdım oku oku yeni olunca anlamak zor oluyor biraz
    Saygılar iyi forumlar

• bu cihaza xiaomi airbods Bluetooth la baglayip netflix ten birsey özleyince aninda baglanti yavaşlayip netflix takiliyor 25mbps olduğu halde, baglantiyi kesiyorum eski net hizli haline dönüyor. ilginç bir sorun bunun çözümünü var mi
    ekleme: cozumu modemimin 5g li olanina aldim sorun çözüldü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 31 Aralık 2019; 2:40:21 >
  • Ankara sevdalısı A kullanıcısına yanıt
    Bu sorunu bende yaşıyorum. Google Home ile aktarma yaptım bir kez. Ama daha sonra google home içerisinden de ekran paylaşımı yapamadım.
    Google Home olmadan ekran paylaşımı yapılamıyor mu? Telefonum Xiaomi Mi Note 3. Onun ekran paylaşma özellikleri daha güzel. Görüntüyü sabitleyip telefonda başka işlemler yapabiliyorsunuz. Ama bende taradığım zaman bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xecuttionerr

Bu sorunu bende yaşıyorum. Google Home ile aktarma yaptım bir kez. Ama daha sonra google home içerisinden de ekran paylaşımı yapamadım.
    Google Home olmadan ekran paylaşımı yapılamıyor mu? Telefonum Xiaomi Mi Note 3. Onun ekran paylaşma özellikleri daha güzel. Görüntüyü sabitleyip telefonda başka işlemler yapabiliyorsunuz. Ama bende taradığım zaman bulamadım.
    MIUI 11 güncellemesi sonrasında paylaşımlarda genel bir sıkıntı var sanırım.
  • aNeXiEtY kullanıcısına yanıt
    Akıllı televizyonlarda(PHILIPS ve LG) sorun yaşamadım hiç hatta akıllı televizyonlarda yaşadığım deneyim yüzünden almıştım, çok hoşuma gitmişti. Ama TV Box'a aktaramadım. Güncellemeyle mi alakalı bilemiyorum.
  • Arkadaşlar bende mi box alacağım ama 373 tl nin altında bir fiyat bulamadım.

Geçen gün akşam trendyolda 340 tl ye düştü. Sabah alırım dedim kendi kendime sabah bir baktım fiyat uçmuş.

Bugün 373 tl ye almalımıyım. Yılbaşından sonra zam gelirmi.

• korayakbiyik kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünü epeydir takip ediyorum 340 liranın altını hatırlamıyorum. Kur da tekrar başını kaldırmışken, 350 civarının altına zor iner. Alabilirseniz kuponla alın, yoksa bu civardaki fiyatlar gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nicosia

Hocam ürünü epeydir takip ediyorum 340 liranın altını hatırlamıyorum. Kur da tekrar başını kaldırmışken, 350 civarının altına zor iner. Alabilirseniz kuponla alın, yoksa bu civardaki fiyatlar gayet iyi.
    Muhteşem cuma da 325 e kadar düştü ama treni kaçırdık.

Kupon veya kod yok. 373 e alayım bari.

• Arkadaşlar tv de HDCP özelliği yok. Ne gibi sorun olur.

Philips
    Satın al: Philips 3500 series Smart LED TV 32PFL3517H/12 Smart LED TV
    https://www.philips.com.tr/c-p/32PFL3517H_12.amp/3500-series-digital-crystal-clear-oezellikli-smart-led-tv

• Arkadaşlar 4K ya da Bluray indirdiğim filmleri izlemeye çalıştığımda renkler aşırı soluk görünüyor sanırım monitörde HDR desteği yok diye öyle görünüyor buna nasıl bi çare bulabiliriz? Ayarlar > Görünüm > HDR to SDR seçeneğini aktif hale getirdim reboot ettim falan ama renkler aynı. Aynı monitörü macbook'um ile birlikte de kullanıyorum aynı filmi macbook üzerinden açıp monitöre yansıttığımda renkler gayet canlı ama Mi Box'ta bildiğin soluk gazete kağıdı gibi. Bunun hakkında fikri olanlar yazabilir mi lütfen? Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.