Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.829
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu cihazın benim için en önemli tarafı alarm özelliği, uykum çok ağır, sabahları alarmla çok zor kalkıyorum. Okuduklarıma göre bu cihazın alarmı, uykunun hafif evresine dikkat edip o sırada aktifleşiyor ve kolayca uyandırıyormuş. Bu özelliğini deneyen ve paylaşabilecek bir arkadaş var mı? Alırsam sadece bu sebepten alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kilicturan -- 22 Ocak 2015; 13:59:06 >
  • Uygulamalarda titremiyor beyler ayarlayamadim times falan yaziyor degerler ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Miband-Bluetooth-Smart-Bracelet-For-Mobile-Phone-p-937201.html

buradan sipariş verdim.

sanalpazar veya n11 den çek vs uğraşamadım. o kadar da para vermek istemedim açıkçası...

15$ dan iki tane aldım...
  • Yarın aranıza katılıyorum arkadaşlar insallah

• quote:

Orijinalden alıntı: kilicturan

Bu cihazın benim için en önemli tarafı alarm özelliği, uykum çok ağır, sabahları alarmla çok zor kalkıyorum. Okuduklarıma göre bu cihazın alarmı, uykunun hafif evresine dikkat edip o sırada aktifleşiyor ve kolayca uyandırıyormuş. Bu özelliğini deneyen ve paylaşabilecek bir arkadaş var mı? Alırsam sadece bu sebepten alacağım.

Bu konuda deneme yapan, yapabilecek olan var mıdır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Bu cihazın benim için en önemli tarafı alarm özelliği, uykum çok ağır, sabahları alarmla çok zor kalkıyorum. Okuduklarıma göre bu cihazın alarmı, uykunun hafif evresine dikkat edip o sırada aktifleşiyor ve kolayca uyandırıyormuş. Bu özelliğini deneyen ve paylaşabilecek bir arkadaş var mı? Alırsam sadece bu sebepten alacağım.

Bu konuda deneme yapan, yapabilecek olan var mıdır?

Cihan en işe yarar özelliği bu sanırım... Alarmı kurduğumuz saatten yarım saat önce 10ar dk ara ile Tatlı tatlı dil uyarıyor. Artık siz hafif uykuda ikenmi başlıyor uyarıya yoksa çalışmasımı öyle.. Bilemiyeceğim.. 10 dk ara ile 3 kere titriyor. Yani sizi illede uyandırıyor.. =)
    Bu özelliğe önem veriyorsanız alınan İ Ç ir. Birde bu alarmı telden Bağımsız çalışıyor. Ya İ tel kapalıyken bile alarm çalışıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: afanesavo

http://www.banggood.com/Original-Xiaomi-Miband-Bluetooth-Smart-Bracelet-For-Mobile-Phone-p-937201.html

buradan sipariş verdim.

sanalpazar veya n11 den çek vs uğraşamadım. o kadar da para vermek istemedim açıkçası...

15$ dan iki tane aldım...

hocam aliexpressten daha önce alışveriş yaptım ama bu siteden yapmadım siz güveniyor musunuz tecrübeniz oldu mu?
    aliexpresste 17 - 20 dolar arası. 3 ya da 4 tane almayı planlıyorum o yüzden 5 dolar fark oldukça işime yarar :)
  • siteyle alışveriş geçmişim aşağıda bu ürünlerde sıkıntı yaşamadım.
    mi power bank orjinal, diğer batarya sorunsuz,

bir de ödeme paypal olduğu için güvenerek aldım.
    çakma ürün gelirse paypal a şikayet kaydı açarım.
    sonucu ne olur bilemem ama:)

http://www.banggood.com/Wholesale-1600mAh-Rechargeable-Replacement-Battery-for-Samsung-S5830-Galaxy-Ace-p-55605.html
    http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-1_5A-5200mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-923639.html
    http://www.banggood.com/Vintage-Weave-leaf-Leather-Women-Bangle-Bracelet-Quartz-Wrist-Watch-p-82263.html
  • quote:

Orijinalden alıntı: afanesavo

siteyle alışveriş geçmişim aşağıda bu ürünlerde sıkıntı yaşamadım.
    mi power bank orjinal, diğer batarya sorunsuz,

bir de ödeme paypal olduğu için güvenerek aldım.
    çakma ürün gelirse paypal a şikayet kaydı açarım.
    sonucu ne olur bilemem ama:)

http://www.banggood.com/Wholesale-1600mAh-Rechargeable-Replacement-Battery-for-Samsung-S5830-Galaxy-Ace-p-55605.html
    http://www.banggood.com/Original-XIAOMI-5V-1_5A-5200mAh-Power-Bank-For-Smartphone-p-923639.html
    http://www.banggood.com/Vintage-Weave-leaf-Leather-Women-Bangle-Bracelet-Quartz-Wrist-Watch-p-82263.html

Teşekkürler hocam ben de burdan alacağım büyük ihtimal :)
    aliexpresse Sanalpazardan daha çok güveniyorum bu site de yeni Tecrübem olacak bakalım

• Uygulamalarda titriyor mu?

• MERHABALAR. Mİ BAND BUGÜN ELİME GEÇTİ. TELEFONUM GENERAL MOBİLE DİSCOVERY 16GB. BÜTÜN PROSEDÜRLERİ YAPMAMA RAĞMEN MAALESEF TELEFONUMLA EŞLEŞMEDİ. BEN DE ARKADAŞIMIN LG G3 Ü İLE DENEDİM VE ÇALIŞTI. GENERAL MOBİLE DİSCOVERY İLE ÇALIŞTIRMAYI BAŞARAN VAR MI???
  • kilicturan kullanıcısına yanıt
    Hocam öncelikle ben çok inceledim Mibandda o dediğiniz olayla karşılaşmadım.İlk piyasaya sürülen ekransız bileklik olan Sony SmartBand ailesinin özelliği o sonra birkaç firma daha yaptı Miband a gelecek olursak;

Ürünü Tinydealden 1küsür dolara Singapur post üzerinden taahhütlü olarak Tinydeal dan aldım. Çünkü son yurtdışı alışverişlerimde Xiaomi powerbanklarim uçmuştu ne satıcı firma ürününü kurtarabildi nede ikimizde kar ettik ben bir ürünü dispute ettim diğeriniyse bekledim ürünler ülkeye giriş yapmasına rağmen gelmedi Yurtdışı kayıtlarında local trackingte gözükmesine rağmen Heleki forumdanda ptt kargodaki çalışan hırsızlıklarını okuyunca Free Shippingten soğudum Neyse Demek istediğim Taahhütsüz kargoyla ürün almayın üzülebilirsiniz. Neyse Miband a dönelim Ürün Tinydeal üzerinden sipariş edilip 3. Gün kargoya çıktı Singapur post üzerinden max. 12 gün yazıyordu ürün çinden singapura gidip öyle geliyormuş dedikleri gibi 12. Günde ptt ye geldi 3 gün boyunca ptt kargoyu bekledim herkesin postası geliyor bizim ev boş dönüyordu.Adam 3. Günün sonunda sırıtık bir şekilde geldi 2 gündür istirahatteymiş arkadaşları burayı bulamamış o yüzden gecikmiş özel olarak sırf benim kargo için evinden arabayla alıp getirmişler Düşünün taahhütlü olmasa herif sallamamış zaten geçenkiler gibi bunlarada çökerler neyse 6 renk farklı bileklik(Yeşil,Mavi,Turuncu,Fıstık Yeşil,Kırmızı,Gül Kurusu kendisininkinide sayarsak Siyah) ve Miband 2 adet te google cardboard geldi(Sarı bileklikte yolda inşaAllah ).Cihazı aldım elime tuş gibi aktifleştirecek bir aksam yok hemen şarj ettim bana çok uzun geldi o süre sanki birgün gibi Neyse hemen google playden programı yükledim adımsayar çok akıllı bildirim sistemi eksik ancak güzel o tweakdeki şeyler Sb de direk var...Ama daha fazla kisişelletirilebilme sunması müthiş bu arada ben dün elime alırken bunun bir üst sürümü dokunmatik olup music player olarak kullanılabilir diye düşünüyordum cihazın neresi dokunmatik dokunmatik olduğunu nereden anladık

Edit: Hocam Miui nin sitesinde notification versiyon ve tweaked versiyon var ikisi arasındaki fark nedir acaba birinin birinden eksiği varmı ikiside google playdekinden farklı mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YediGüzelAdam -- 23 Ocak 2015; 18:26:38 >
  • Arkadaslar ürün bugun geldi, tweaked notify uygulamasini yukledim. Uygulamalarda bildirim gelince ilk seferde titriyor, ama sonraki bildirimlerde hep titresirken yanan mavi isigi yaniyor ama titremiyor. Ne yapayim?
    Edit : S4 kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterOFMonster -- 23 Ocak 2015; 23:08:28 >
  • Merhaba,

Mi Band bugün elime geçti. Üzerindeki ışıklarla kaç adım attığımı nasıl anlarım? 1-2 kere tesadüfen ışıkları yaktım ama bir daha bulamadım, o ışıkları nasıl gösteriyoruz? Sanırım bakınca yanıyor fakat bana verimli gelmedi. Iki kere dokununca falan yanmıyor mu?

Daha önce Jawbone Up kullandım ve geceleri uyku moduna almak gerekiyordu. Mi Band'te ayarı bulamadım. otomatik mi?

Yardımcı olursanız sevinirim,
    Teşekkürler.

• Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Otomatik hocam kendisi algılıyor

• Beyler son olarak,

Ben bunun alarmını kurdum fakat 4 kere falan titreyip duruyor, beni uyandıramaz gibi geliyor. Ne düşünüyorsunuz?

• arkadaşlar ben aldım 3 tane kullanmaya başladık ailece sorusu olan varsa yanıtlayabilirim samsung s5 ile kullanıyorum
  • Arkadaşlar uygun füyata kutusu açılmamış ürün satan varsa bana ulaşabilirimi

• Arkadaşlar banggood da mi band 14.99 dolar almayı düşünüyorum, lakin takip numarası gönderiyolarmı bilgisi olan varmı bazı yerlerde okudum 20 doların altında olan alışverişlere takip nosu yazmıyolarmış

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.