Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (424. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.356
Cevap
296
Favori
440.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rahatsiz etme özelliği aşağıdan yukarı kaydirarak ayarlanıyor. Diğer bahsettiginiz olayi anlayamadim ama nabiz ölçüm suresi de mi fitten ayarlaniyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fly_jack F kullanıcısına yanıt

Aşağıdan yukarı kaydırınca yine zaman ayarı değişiyor, kaydetme seçeceğini bulamadım.

Diğer sorum Bilekliği kolumdan çıkarıp kenara koyunca yeşil ledler yanmaya devam ediyor onu nasıl kapatacağız. Mesela huawei watch gt 2 kolumdan çıkarınca onu algılıyor bildirimler de gelmiyor nabız ölçümü de duruyor bunda böyle bir ayar yok mu.

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnytkyz -- 8 Ekim 2020; 0:26:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ilk rahatsiz etmeye girip ozele geliyorsunuz baslangic saatini ayarlayip kaydirip bitis saatini ayarliyorsunuz oluyor. Ben saati kokumdan ilk cikardigimda sensör çalışıyor sonra bir daha çalışmıyor

• fly_jack F kullanıcısına yanıt

Oradaki kaydırma hareketi ne yöne olacak her türlü denemeyi yaptım bir türlü kaydedemedim. İos cihaza bağlı bahsettiğim özellikleri çalışmıyor olabilir mi koldan çıkarınca nabız ölçümü durması gibi bildirim gelmemesi falan.

• Cnytkyz C kullanıcısına yanıt
    Hacam gir rahatsiz etmeye ozele gel tikla kacta baslamasini istedigini gir sonra ekrani asagidan yukari kaydir sonra ozelligin kacta bitmedi gerektigini gir sonra okeyi tikla. Bende ios kullaniyorum da zaten bilekten cikartinca nabiz olcmezki hocam.

• Biraz hızlı kaydırmak gerekiyormuş, oldu rahatsız etme eyvallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: tugberk16

pardon amazon da 205 tl geliyor kupon kullanımıyla

Hocam hangi kuponlarla oluyor o indirim?

• Mi band 3 te bileklik uzerinden rahatsiz etme acilmiyordu.
    5 te aciliyor mu

Bu yuzden bluetooth u kapatmak zorunda kaliyordum, titresimden rahatsiz olunca.

Iphone kullaniyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar merhaba,
    Benim mi band 4 ile alakali garip bir sorunum var. Kendim mi band 2 kullaniyorum, eşime de 4 aldim. Bazen esimin bilekliği kendi kendine alarm kuruyor, mesela bu sabah benim bilekligim ile ayni anda o da alarm moduna geçti, ama biz alarm kurmadık. Telefondan bakıyorum kurulu alarm yok. Bildiğiniz benim bileklik diğerini aktive ediyor. Birkac defa da benim bileklikten bağımsız oldu bu hadise. Bu nasıl olabilir anlamadim
    Boyle bir durum ile karşılaşan oldu mu acaba

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Mi band 4 ve mi band 5 bileklikten rahatsız etme özelliğini açabilirsiniz. Problemsiz kullanılıyor

• Selamlar arkadaşlar,

mi band 5 de gps özelliği yok ama telefonunkini kullanıyormuş. bu ne demek tam anlamıyla. Yani akıllı saatte ve ya bileklikte gps olmasının ne faydası var.

• Bildiğiniz mi band 2 için uygun ,düzgün bir kordon satan bi yer bilen varsa yazarsanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saviola83 -- 13 Ekim 2020; 20:8:8 >
  • youtube da gördüğüm kadarıyla google playdekinden başka modlu bir mi uygulaması ile daha fazla özellik açılabiliyor sanırım

siz kullanıyormusunuz

ilk kez aldım böyle bir bileklik şu ana kadar beklediğimden çok daha güzel ve faydalı buldum uyku takip kısmı gerçekten en mükemmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 9 Ekim 2020; 16:2:23 >
  • Arkadaşlar amazondan mi band 5 aldım ürün dün elime ulaştı sarjı yoktu 5 10dk sarja koydum ve %17 sarj oldu sonra tüm gece kullandım onu sarjı hiç azalmadı sabah uyandığımda ise sarjı 3dü daha sonrasında sarja taktım ve %100 oldu sabah 10dan beri kullanıyorum sarj hala 100 normal mi sizce bütün özellikler açık

• mi band 4 izleme yöntemi kısmındakileri açmak şarjı çok etkiliyor mu gerçekten? (otomatik nabız izleme & uyku yardımcısı) kapalıyken de uyku verilerini görebiliyoruz ne fark ediyor onu anlamadım. ikisini açınca pil ömrünü ciddi ölçüde azaltır yazıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 9 Ekim 2020; 20:34:24 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt

Hocam mi band 4’de bildirimlerde Türkçe karakterlerin görünmemesi ya da küçük görünmesi gibi bir sorun var mı? Bir de mesaj uzun olunca kaydırıp tamamını okuyabiliyor muyuz?

• Arkadaşlar mi band 4 kullanıyorum. Miui 11 deyken whatsaapp uygulamasının bildirim içeriğini gizliyordum bildirim geldiğinde bileklikten içeriği okuyabiliyordum. Ama bu miui 12 ye geçtiğimden beridir bileklige bildirim gelmiyor. Bildirim gelmesi icin bildirim içeriğini gizlememem gerekiyor. Bunu eski haline nasıl getire bilirim yardım edin bana 2 gündür yapmadığım şey kalmadı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hidensa -- 10 Ekim 2020; 0:58:0 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Az önce Amazon Prime kodunu kullanarak 129 TL'ye Mi Band 4 aldım. Sporda kullanacağım sadece. Kalori, adım takibi vs. yapmak için. iPhone'da stabil ve uyumlu çalışıyor mu? Mi Fit diye bir uygulama varmış sanırım, onunla olan senkronizasyonu nasıl?

• Band 5 in şarj kablosu Band 4 e uyar mı deneyen bilen ?

• m_runo kullanıcısına yanıt
    Denemedim ama bir videoda denemişlerdi ordan biliyorum uymuyor.

• 
Sayfa: önceki 422423424425426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.