Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mi band kullanan var mı? Kullanışlılığı ve avantajları hakkında yorum yapabilirmi?

sony smartband swr10 gibi sanırım, tabi çok daha ekonomik. adım sayar haricinde swr20 veya 30 gibi akıllı saat, telefon bağlantısı,lcd ekran gibi ekstra özellikleri var mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: valhalax

Mi band kullanan var mı? Kullanışlılığı ve avantajları hakkında yorum yapabilirmi?

sony smartband swr10 gibi sanırım, tabi çok daha ekonomik. adım sayar haricinde swr20 veya 30 gibi akıllı saat, telefon bağlantısı,lcd ekran gibi ekstra özellikleri var mıdır?

aynı dedıgın sony smartband swr10 gıbı ekran yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en uygun nereden alabiliriz?
    tüm android telefonlarda çalışır mi?

• cihazı almış olan var mı?
  • arkadaslar ben cinde yasiyorum amazon.cn den 79 yuana siparis ettim bugun elimde olur bakalim ben iosda kullanacagim eger olmazsa tek care fitbit gibi gozukuyor

• alanların yorumlarını bekliyoruz arkadaşlar
  • İncelemesini yapmışlar türkiyede getiren biri var. Bu arada ben kullanıyorum hertürlü soru sorabilirsiniz.

http://www.webtekno.com/giyilebilirteknoloji/xiaomi-miband-incelemesi.html

http://www.n11.com/mi-band-bluetooth-P40865367

Satış linkini de sizinle paylaştım. Yazıyı okuyup detaylı bilgi edinebilirsiniz.
  • hrnsn23 kullanıcısına yanıt
    Alarmı kullanışlı gibi duruyor denediniz mi tam olarak nasıl çalışıyor? Birde sadece aramalarda mı titreşiyor yoksa mesaj geldiğinde de titreşiyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar eskiden xiaomi nin sitesi üzerinden satış yapılıyordu ürünlerinin satış bölümünün linkini verebilecek olan varmı yoksa kaldırdılarmı Çine bir yakınım sevdiğim bir insan gidecek ondan rica ettim getirecek sağolsun. Fiyatları öğrenelimde duvara toslamayalım tüm sitelerde karaborsa olarak satılıyor

• Cihazı 1 haftadır kullanıyorum.

Sensörü gayet başarılı hareketleri kolayklıkla algılayabiliyor.
    Uyku sürenizi ölçerek derin ve hafif uykunuzu gösterebiliyor.
    Sabah uyanmak için alarm kurduğunuzda titremesi gayet iyi. Uyanmama gibi bir şansınız olmuyor. Her ne kadar söküp atasım gelse de
    Telefon çaldığında titriyor. Böylece telefonunuz yakınınızda olmasa dahi uyarmış oluyor.
    Su geçirmemesi büyük kolaylık sağlıyor.
    Şarj derdi yok.

Fiyatına göre bu özellikleri fazlasıyla hak etmiş olsada eksi gördüğüm noktası kolunuza taktıktan sonra ister istemez saate bakma refleksi doğuyor. Üzerinde saati olmadığından keşke olsaydı diyebiliyorsunuz. Bir de mobil yazılımı biraz daha geliştirilebilirdi diye düşünüyorum.

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • BayCC B kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler çok yararlı oldu benim için alsam mı almasam mı diye kararsızdım sayenizde kararımı verdim kendime yılbaşı hediyesi olarak alıyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: platinone

Alarmı kullanışlı gibi duruyor denediniz mi tam olarak nasıl çalışıyor? Birde sadece aramalarda mı titreşiyor yoksa mesaj geldiğinde de titreşiyor mu?

Alarm kuruyoruz 3 alarm var max. Kurduktan sonra saati gelince siz cihaza dokunana kadsr titriyor. Paylaştığım yazıda hem normal uygulama hemde bildirimli uygulama var ve satıcı güvenilir aldığım yer diye link verdim. Bildirimin size gelme saatini nile ayarlayabiliyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: BayCC

Cihazı 1 haftadır kullanıyorum.

Sensörü gayet başarılı hareketleri kolayklıkla algılayabiliyor.
    Uyku sürenizi ölçerek derin ve hafif uykunuzu gösterebiliyor.
    Sabah uyanmak için alarm kurduğunuzda titremesi gayet iyi. Uyanmama gibi bir şansınız olmuyor. Her ne kadar söküp atasım gelse de
    Telefon çaldığında titriyor. Böylece telefonunuz yakınınızda olmasa dahi uyarmış oluyor.
    Su geçirmemesi büyük kolaylık sağlıyor.
    Şarj derdi yok.

Fiyatına göre bu özellikleri fazlasıyla hak etmiş olsada eksi gördüğüm noktası kolunuza taktıktan sonra ister istemez saate bakma refleksi doğuyor. Üzerinde saati olmadığından keşke olsaydı diyebiliyorsunuz. Bir de mobil yazılımı biraz daha geliştirilebilirdi diye düşünüyorum.

BayCC webtekno da arat konusu var orda bildirimli uygualaması var gelen bildirimlerde de titriyor

• platinone kullanıcısına yanıt
    http://m.n11.com/mi-band-bluetooth-P40865367

Link güvenilir adınıza faturalı buradan alabilirsiniz

• hrnsn23 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bu ilanı daha önce sepetime eklemiştim zaten hokus pokus bile vermiş n11 bugün alacam kısmetse

• Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Batarya süresii
    Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]
  • kullanan arkadaşlar bilekte nasıl durduğuna dair bir iki fotoğraf koyarsa seviniriz
  • malezya'dan gelen miband'im istanbul'a cuma sabahı giriş yaptı. yarın ankara'ya evime ulaşır diye düşünüyorum, çok heyecanlıyım ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnsn23

Batarya süresii
    Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Hocam kargonuz, türkiye'ye giriş yqptıktan sonra kaç güne elinize geçti acaba?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.