Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.357
Cevap
296
Favori
440.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BayCC

quote:

Orijinalden alıntı: ykpumtt

Bende almayı planlıyorum. :) Sizce Aliexpress üzerinden almak güvenli mi ? Alan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi ?

Şu web siteden aldım. 19 USD ye ücretsiz kargo

http://www.tinydeal.com/

Hocam ben paypalsız sizin gazınıza gelip istettim bu siteden sistemi nasıl işliyor acaba? hangi postayla kaç güne geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden o kadar uzakta arıyorsunuz güvenilir nki paylaşmıştım sizinle :)

• quote:

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ykpumtt

Bende almayı planlıyorum. :) Sizce Aliexpress üzerinden almak güvenli mi ? Alan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi ?

Şu web siteden aldım. 19 USD ye ücretsiz kargo

http://www.tinydeal.com/

Hocam ben paypalsız sizin gazınıza gelip istettim bu siteden sistemi nasıl işliyor acaba? hangi postayla kaç güne geldi

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

sistemde böyle gözüküyor.
  • tinydeal.com Gücenilir bir sitedir arkadaşlar. 2009 yılından beri 5-6 kez alışveriş yapmışlığım var sorun çıkmadı. Ancak yinede Paypal ile alışveriş yapmanızı öneririm.

Kargomu ise geç 4 gün geç kargo korgoya verdiler. 25 günde elimde oldu. Verdikleri takip numarasından ise TR ye giriş yaptığı görünmüyordu.
  • quote:

tinydeal.com Gücenilir bir sitedir arkadaşlar. 2009 yılından beri 5-6 kez alışveriş yapmışlığım var sorun çıkmadı. Ancak yinede Paypal ile alışveriş yapmanızı öneririm.

Kargomu ise geç 4 gün geç kargo korgoya verdiler. 25 günde elimde oldu. Verdikleri takip numarasından ise TR ye giriş yaptığı görünmüyordu.

Çok sağolun hocam benimkinide 3 gün geç yolladılar umarım gelir

• Ürünü alacak arkadaşların Android ya da iOS ile çalışır mı korkularına gerek yok. Ürün sadece Çin'de satıldığı için geliştirilen uygulamalarda çince. O yüzden diğer ülkelerden alan kullanıcılar ürünün sadece Xiaomi ürünleri ile çalışacağı düşüncesinde ancak öyle birşey söz konusu değil. ürün için ingilizce dilinde hem android hem de iOs uygulaması indirilmeye sunuldu, gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Bazı arkadaşlar da belirtmiş zaten.

Hem ürün haberine hem de uygulamalara buradan ulaşabilirsiniz.http://goo.gl/a0hwBz alan arkadaşlara hayırlı olsun.
  • Ben uygulamanın xda versiyonunu indirdim ek olarak bildirim özelliği vardı bunda.. Tüm özellikleri kullanabildiğim halde bildirim özelliği kullanılamıyor. Tam o menüde bir tost bildirim çıkıp bildirim için gerekli iznin olmadığını söylüyor. Kullananlar nasıl bildirim alıyor bi söyleyiverin hele

• nereden satın alabiliriz?
  • Arkadaşlar Mi Band; Runtastic, Sony LifeLog, Google Fit gibi uygulamalarla beraber kullanılabiliyor mu? Deneyen varsa bilgi verirse sevinirim.
  • quote:

Cihazı 1 haftadır kullanıyorum.

Sensörü gayet başarılı hareketleri kolayklıkla algılayabiliyor.
    Uyku sürenizi ölçerek derin ve hafif uykunuzu gösterebiliyor.
    Sabah uyanmak için alarm kurduğunuzda titremesi gayet iyi. Uyanmama gibi bir şansınız olmuyor. Her ne kadar söküp atasım gelse de
    Telefon çaldığında titriyor. Böylece telefonunuz yakınınızda olmasa dahi uyarmış oluyor.
    Su geçirmemesi büyük kolaylık sağlıyor.
    Şarj derdi yok.

Fiyatına göre bu özellikleri fazlasıyla hak etmiş olsada eksi gördüğüm noktası kolunuza taktıktan sonra ister istemez saate bakma refleksi doğuyor. Üzerinde saati olmadığından keşke olsaydı diyebiliyorsunuz. Bir de mobil yazılımı biraz daha geliştirilebilirdi diye düşünüyorum.

Xiaomi Mi Band (Tüm Modeller) [ANA KONU]

Verdiğiniz linkteki satıcı ürünü getirdiği vakit bir tane de ben alacağım. Pm de atardım ama belki başka merak eden de olur. xiaomi mi band uygulamasının xda versiyonu var ya, yanlış bilmiyorsam o uygulama sayesinde whatsapp, gmail gibi uygulamaların bildirimleri de geliyor. Sorum şu ki; siz denediniz mi, geliyor mu? Eğer geliyorsa, en önemlisi bence, her program için farklı bir led ışık rengi atanabiliyor mu? Bir de xiaomi mi3, mi4 telefonlar için tasarlanmış olan kilit açma işlevi android 4.4 ve üstü cihazlarda veya miui custom romlarında çalışabiliyor mu acaba? Cevabınızı merakla bekliyorum.
  • llhermesll L kullanıcısına yanıt
    Ben banggood'dan aldım 18 gün gibi bi sürede geldi, kullanıyorum ve memnunum. Xda uygulamasını yükledim. Bildirim gelecek uygulamalar seçilip bildirim rengi, titreme sayısı gibi kişiselleştirmeler mevcut fakat ben kullanamıyorum neden bilmiyorum. Bildirim iznine erişim olmadığı gibi bişey diyor ama bence ufak gözümden kaçan bir sorun. Kilit ekranı açma oöayı da android 5.0 ile tüm cihazlar desteklicek diye okumuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: AttandeD

Ben banggood'dan aldım 18 gün gibi bi sürede geldi, kullanıyorum ve memnunum. Xda uygulamasını yükledim. Bildirim gelecek uygulamalar seçilip bildirim rengi, titreme sayısı gibi kişiselleştirmeler mevcut fakat ben kullanamıyorum neden bilmiyorum. Bildirim iznine erişim olmadığı gibi bişey diyor ama bence ufak gözümden kaçan bir sorun. Kilit ekranı açma oöayı da android 5.0 ile tüm cihazlar desteklicek diye okumuştum.

Hocam Mi Band'ı; Runtastic, Sony LifeLog, Google Fit gibi uygulamalarla beraber kullanabiliyor musun, destekliyor mu? Deneme şansın var mı acaba?
  • AttandeD kullanıcısına yanıt
    Kısa sürede gelmiş. ben bir telefonu 53 gün beklediğimi biliyorum :) verdiğiniz bilgiler için çok teşekkür ediyorum. o zaman bu akıllı bileklik gelişime çok açık. harikaymış vallahi. ben de aldığım zaman, o zamana kadar devam ederse sorununuz, sorununuz için çözüm bulmaya çalışırım
  • Başka uygulamayla çalışmasına öz konusu değildir.

• Sağol hocam. Benim ürünüm de gelsin, bakalım memnun kalacak mıyım...
  • tutarlı ölçüm yapıyormu. eskiden adım sayarlar vardı. yerinde kımıldasan sayardı. onlaramı benziyo. sipariş verdik. gelince görürüz ama merak ettim. gps desteği sadece çin de kullanılabiliyormuş. o konuda herhangi bir gelişme varmı
  • Runtastic ile çalışmadığına emin misiniz ?
  • Arkadaslar Mi band Lenovo vibe x s960 ile çalışır mı? Telefonda android 4.4 mevcut yalnız bluetooth 3.0. Sanırım bluetooth 4.0 ile calisiyormus. bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

• İphone 5 le deneyen var mı?

• evet iphone ile deneyen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.