Şimdi Ara

Xiaomi Mi Band 4 dünyanın en çok satan akıllı bilekliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi Mi Band 4 dünyanın en çok satan akıllı bilekliği

Çinli teknoloji devi Xiaomi, resmi Twitter hesabı aracılığıyla Mi Band 4'ün önemli bir başarıya imza attığını duyurdu.

Ayrıca Bkz.Far Cry 6, PlayStation Store Hong Kong tarafından sızdırıldı

Şirket, uluslararası pazarda Mi Smart Band 4 olarak bilinen Mi Band 4'ün dünyanın en çok satan akıllı bilekliği haline geldiğini açıkladı.

Xiaomi Mi Band 4 dünyanın en çok satan akıllı bilekliği

Piyasaya damga vurdu

Mi Band serisinin popülaritesi tartışılmaz. Akıllı bilekliğin ilk modeli 9 ayda 1 milyon adet sattı. Mi Band 2'nin milyon barajını aşması ise sadece 2 ay sürdü.

Mi Band 3 bu rakama 17 günde ulaşırken, Mi Band 4 satışa sunulduktan 8 gün sonra bir milyon kişinin bileğindeydi. 

Şimdi sırada Mi Band 5 var. Şu an sadece Çin'de satışa sunulan akıllı bileklik 15 Temmuz itibarıyla global pazarda piyasaya sürülecek.

Kaynak:https://twitter.com/Xiaomi/status/1281120904471285760

• Mi band 4 kullanıcısıyım. Tam anlamı ile mükemmel normalde saat takmayı sevmeyen biriyim çünkü hem akıllı saatler hem klasik saatler bana ağır ve kullanışsız geliyor bileğimde öyle kocaman birşey ile rahat edemiyorum. Ayrıca akıllı saatler 1 veya 2 günde şarjı bitiyor. Mi band4 ü Bluetooth u kapatıp sadece saat ve adımsayar için kullanırsanız 1 ay şarjı gidiyor tecrübe ile sabit. Senkronizasyon u açarsanızda 2 hafta gidiyor daha ne olsun.

• Yarım cm daha ince yapabilseydiler . Akıllı saat sektörü domine ederlerdi.

• .PanxeR. kullanıcısına yanıt
    Band 3'de aynı şekilde kullanım yaparsanız 1 ayı geçiyor bile. Ben 42 gün kullanmıştım tek şarj ile.

Ben geçen sene aldım :S bluetooth vs kapalıyken anca 1 hafta gidiyor artık :\ ilk aldığımda bluetooth açıkken 15-20 gün gidiyordu

• enja kullanıcısına yanıt
    Fırsatçıya bakar mısınız, 400 ne :) Normalde Mi band 5 189¥ ve Mi Band 4 169¥. Bizde 2 katından daha pahalı. Ben utandım, komik gerçekten.

bende 1 senedir kullanıyorum, nabız ölçer bile açık 25 gün gidiyordu şarjı, şimdi 23 gün gidiyor. herşeyi kapatsam 40 gün gider

• cp1369 kullanıcısına yanıt

burası Türkiye biliyorsunuz bu ülkede fırsatlar dünyası var o satıcıda ondan faydalanıyor

• Mi band 2 yi hanima almıştım. Hiç kullanmadi gecende koluma takayim dedim .çalışıyor ana görüntü yok .bir daha almayi düşünmüyorum

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Ben TR’ye geldiğinde hem hanıma hem kendime almıştım. Hala çalışıyor ikisi de...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.