Şimdi Ara

Xiaomi mi band 4 ana başlık (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
8
Favori
5.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Trend yol kuponum vardıda tr garantili yazıyor bilöiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala türkçe gelmedimi bilgi var mı

• mi band 4 ana konu burası sanırım. fakat forumda pek kullanan yok sanırım. türkçe destek henüz gelmedimi arkadaşlar
  • halen orj romda türkçe yok
  • Lanet olsun aldığım güne neden türkçe yok anlamıyorum çokmu zor . Toplasan 50 kelime ya var ya yok.

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız. Aslında türkçelik çok durum yok. Sıkmayın canınızı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Türkçe yapan olursa haber versin, Türkçe karakter olmayışı sinir bozucu. 80 milyonluk ülkeyi adamdan saymıyor adiler.
  • Arkadaşlar merhaba,mi band 4 teki havuz yüzme modunu kullanan varmı? Nasıl çalışıyor ,stabilmi ,tam olarak ne gibi ölçümleri yapıyor ve detaylı raporu mifitte görebiliyormusunuz? Bende mi band 3 var bu sırf yüzme modu için almak istiyorum ama düzgün çalışmıyor ise mi band 5i bekleyeyim. Teşekkürler şimdiden

• Mi Band 4 Türkçe diye hiç mi arama yapmadınız arkadaşlar.

Buyrun Nasıl Türkçe yapılır.

Android kullanıcıları için.

İos kullanıcıları için.

Son güncellemeye uyumlu.

• Arkadaşlar merhaba,bugun kullandığım temada ay işareti var. Bu ne anlama geliyor acaba bilen var mı?

• Rahatsız etme modu açıktır

• Gençler bi bilgi yok mu bu Türkçe ne zaman gelicek acaba

• Özkan Karaçam Ö kullanıcısına yanıt
    maalesef tık yok xiaomi de.Fazla şımarttık adamları.Öyle de satıyorum,böyle de.Ne gerek var uğraşmaya diyorlar galiba
  • Ben de n11'den alacağım Mi Band 4. Bunun sahtesi, taklidi, klonu da var mı? Orijinal olduğunu nasıl anlarım, ona göre sipariş edeyim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ksph

Ben de n11'den alacağım Mi Band 4. Bunun sahtesi, taklidi, klonu da var mı? Orijinal olduğunu nasıl anlarım, ona göre sipariş edeyim.
    Şarz aletinden,özelliklerinden herşeyinden anlarsın sahte olup olmadığını.mi sitesine girip özelliklerine bak.Bire bir kopyası,çakması yok çünkü.Sadece şekil olarak var.İstersen alacağın sayfayı paylaş,inceleyelim.
  • Arkadaşlar gozunuz aydın. Sonunda resmı turkce surum gelmıs. Gecen hafta güncelleme yapmıstı. Dıkkat etmemıstım. Bu gün bır baktım Türkçe olmus

• Hepsi burada kendisi satıyor sahte veya taklit olma olasılıgı varmı fiyat 165 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihakkis

Hepsi burada kendisi satıyor sahte veya taklit olma olasılıgı varmı fiyat 165 tl.
    Satıcı hepsiburada olduğuna göre orijinal ürün olmalı. Bende 170 lira olarak görünüyor. O da normal fiyat yine de...

• Arkadaşlar mi band 4 aldım ankara'daki ankamall mi store'dan. Kutuyu açtığımda takılı geldi ekran kordona ama benim bildiğim parça parça oluyordu ve açtığımda %1 şarj vardı. Şeffaf poşet vardı, mi store'da alırken arkadaki barkodu aldılar. Sıfır gibi duruyor ama kutunun açılıp takılma ihtimali yok dimi? Mi Store'dan aldığınız mi band 4'ler takılı mı geliyor? Oradaki bi adam bazıları takılı bazıları parça geliyor dedi ama emin olamadım. Onlar da başka şubeden getirtiyor sanırım. Orjinal kutuya benziyordu.

Ayrıca şarj ettim, kurdum türkçe oldu. Müzik ayarlaması sadece müzik uygulamasıyla mı oluyor yoksa spotify'da müzik çalarken ses açma kapama ve değiştirme yapabiliyor muyuz? Başka pek bilinmeyen özelliği var mı? Twitter'dan bildirim geldiğinde app gözüküyor. Ekranın tasarımını değiştirdiğimizde logo vs çıkar mı?

Türkçede sıkıntı yok bu arada, türkçe yüzünden almayanlara duyurulur.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.